Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
27
Cevap
0
Tıklama
16
Öne Çıkarma
Cevap: Twtitch'deki bir işe yaramaz (2. sayfa)

W
Why Shy
2 ay (1076 mesaj)
Twitch genel olarak boş, gereksiz, sıkıcı ve saçma bir platform. Bir kişi konuşuyor mal gibi onun konuşmasını izliyorlar. Konuşan sanırsın fizolof. Her söylediği söz altın değerinde.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M
muradovoski Konu Sahibi
2 ay (73 mesaj)
Cok dogru soyledin hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Why Shy

G
gtx295
2 ay (4478 mesaj)
Harbi çogu yayinci çok kötü hele tr deki lerin hiçbir ini izlemiyorum. dlive da amerika li var sohbet e diyoruz eric diye birisi. Finli yakin arkadaşlarim var sohbet ettigim birde youtube de takip ettiklerim var. Tr deki yayinci Lara bakiyor sun hep kendilerini üstün görmeler herkesi çocuk görmeleri devamli küfür. Ben 5dk izliyemiyorum bunlar nasil o video lari izliyor anlamadim tabi herkes beyin yaşina göre video izler. Yabanci kizlar zaten %99 oranında itici

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P
pcdaly
2 ay (432 mesaj)
twitch izlemem. bi tek pqueen diye biri var sanrm ona denk geldim onun derleme videolarını youtube dan izliyorum. oyun oynarken değil de daha çok youtube videolarını izlerkenki reaction videolarını izliyorm pqueen'in. eğlenceli çünkü
A
Adoring
2 ay (2483 mesaj)
Böyle şeylere takilma sosyal medya artik piyasa böyle kabul edicen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T
tasko92
2 ay (157 mesaj)
Çoğunun ifşası çıktı zaten :) takma kafana çoğu insanda dalgasına abazalığına izliyor zaten. Yoksa küfürbaz vücut toplayıcısı ilgi bilmem nesi kalitesiz insanlar işte. Ha kaliteli bayan yayıncı var görmüştüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


L
LorneMalvo
2 ay (2482 mesaj)
Donanımlı kadın yayıncı az stream platformlarda. Özellikle chatting tarafı tamamen dişiliğini ön plana çıkaran kadınlarla dolu. Ben sadece Danucd'yi takip ediyorum. PUBG oynuyor genelde, yetenekli tatlı bir hatun. Bir kere bile dekolteli görmedim kendisini, boğazlı kazakla yayın yapıyor hatta. Oyunculuğu ile ön plana çıkmaya çalışıyor çünkü.

Ne yazık ki sex sells kavramı her alanda geçerli.
M
muammer816
2 ay (1039 mesaj)
burası kadın açlığının zirvesi olan bir ülke.abaza kaynıyor ortalık.bu yüzden bahsettiğin tip işler normal maalesef.
R
Rajeesh
2 ay (5017 mesaj)
nereye güzellik desen yok ya, taş streamer dolu twitch. mundar ettiniz her şeyiDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.