Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
209
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Twitter, Sana Özel zaman tüneli dayatmasında geri adım atıyor
M
7 gün
Binbaşı
Konu Sahibi

Twitter, Sana Özel zaman tüneli dayatmasında geri adım atıyor
Geçen aya kadar Twitter'da, zaman tünelinin hangi versiyonunu kullanmak istediğinize dair bir tercih belirlemenizi sağlayan bir düğme vardı. Şirket, iki zaman çizelgesi arasında geçiş yapmanıza izin veren bir kullanıcı arayüzünü kullanıma sunduğundan beri bu seçenek ortadan kalktı ve uygulama varsayılan olarak ‘Sana Özel’i açmak üzere ayarlandı.Twitter, Sana Özel dayatmasını gevşetiyorAncak görünen o ki Twitter bu değişikliğinde bir adım geriye gitmeye hazırlanıyor. Elon Musk’ın paylaşmış olduğu bir tweet’e göre bir sonraki güncellemede Twitter, algoritmik zaman tüneli ‘Sana Özel’i kullanmanız konusunda daha az ısrarlı olacak. Bu sayede hangi zaman tünelini görmek istediğinizi seçmeniz ve o zaman tünelinde kalmanız sağlanacak.Twitter, Sana Özel zaman tüneli dayatmasında geri adım atıyor
Twitter arayüz güncellemesiyle birlikte esasında birtakım işlevsel yenilik de getirmişti. Bunlar arasında Instagram’daki kaydetme tuşuna benzeyen bir özellik de yer alıyor. İstediğiniz tweet’i daha sonra okuyabilmek için tek tıkla kaydetmeniz mümkün hale getirildi. Bu kaydedilen içerikler gizli olacakken yer imlerine eklenen tweet’ler gizli beğeni olarak kayda geçecek ve orijinal tweet’in beğenisi artıracak.Ayrıca Bkz.TikTok'ta viral videolara çalışanlar karar veriyorBu özellikler arasında bulunan belki de en önemli özellik ise aslında özelleştirilmiş bir zaman tüneli oluşturmanızı sağlıyor. Bildiğiniz gibi Listeler bir süredir Twitter’da var. Şimdi bu listeleri zaman tünelindeki Sana Özel ve Takip Edilenler sekmelerinin yanına ekleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla oluşturduğunuz listeye aynı arayüzde kaydırarak erişmeniz mümkün.
Kaynak:https://www.theverge.com/2023/1/20/23564806/twitter-for-you-timeline-update-default-remember-tabs

 Haberi Portalda Gör

K
7 gün
Binbaşı

ya belki de hiç karışmasa, ellemese 2 sene içinde o parayı amorti edecek hala kurcalıyor aptal herif. karışma olm ayarıyla oynama şu sitenin.Bu mesaja 1 cevap geldi.
C
7 gün
Yüzbaşı

Değil mi? Mükkemmel bir siteyi oyun alanına çevirdi. Esasında Twitter üzerinde tasavvruları yahut eleştirileri ile yaptıkları arasında hiçbir alaka yok. Tik meselesinden şimdi daha önce eleştirdiği algoritma dayatmasına kadar. Saçma.

Bu mesajda bahsedilenler: @Kendine_Antagonist
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.