Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
8
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Twitter'a para kazanma özelliği geliyor: Bahşiş kutusu

A antoffensive Konu Sahibi
2 ay (1301 mesaj)Popüler sosyal medya platformu Twitter'ın, kullanıcıların birbirlerine para göndermesini sağlayan yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. "Tip Jar" yani bahşiş kutusu olarak adlandırılan yeni özelliğin kullanıma sunulmasıyla birlikte farklı ödeme araçları üzerinden resmi olarak Twitter'dan para kazanmak mümkün olacak.Ayrıca Bkz.Twitter ülkemizde resmen şirket kurduTwitter'dan para kazanma dönemi başlıyorDaha önce Twitter'ın ses tabanlı platformu Spaces'ta bahşiş kutusu özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Hatta sosyal medya devi de yazılı bir açıklama ile bunu doğrulamıştı. Ancak görünen o ki bahşiş özelliği Twitter Spaces ile sınırlı kalmayacak. Zira tersine mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong'un paylaştığı ekran görüntüleri, bahşiş kutularının kullanıcı profillerine de yerleştirileceğini ortaya çıkardı.

Profili düzenle butonunun yanına yerleştirilen bahşiş düğmesiyle kullanıcılar Bandcamp, Patreon, PayPal, Venmo ve Cash App gibi bazı popüler ödeme hizmetleri üzerinden ödeme gerçekleştirebilecek. Böylece takipçiler, sevdikleri içerik üreticilerine maddi destekte bulunabilecek. Twitter, bahşiş kutusu özelliğinin yanında Super Follow adlı yeni bir ücretli hizmeti daha test ediyor. Super Follow ile birlikte içerik üreticilerinin tıpkı YouTube katılda olduğu gibi ücretli üyeliklere özel içerik oluşturmalarına izin verilecek.
Kaynak:https://twitter.com/wongmjane/status/1385375100841586689

 Haberi Portalda Gör

Bu özelliğin Twitter aleminde nasıl kullanılacağını tahmin edebiliyorum :)
Yoruma Git
denile - 2 ay +6
ortalık zaten karışıktı şimdi daha da karışacak, yalan yanlış haberler havada uçar artık.
Yoruma Git
formgonder2055 - 2 ay +4

D denile
2 ay (423 mesaj)
Bu özelliğin Twitter aleminde nasıl kullanılacağını tahmin edebiliyorum :)< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


F Furkeyi
2 ay (6 mesaj)
Türkiye'de yasak ödeme sistemi< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


F formgonder2055
2 ay (606 mesaj)
ortalık zaten karışıktı şimdi daha da karışacak, yalan yanlış haberler havada uçar artık.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


P Paetzold
2 ay (5558 mesaj)
eee twitter eksik kalır mı her uygulama, platform işi paraya döktü. hem paylaşım yapanı cezbedecek hem kendi yoluna bakacak.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D Dark Territory
2 ay (3283 mesaj)İyi para kazanacaklar desene< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A Ankaratıplı
2 ay (1119 mesaj)
sosyal medyaları iyi kullananlar yaşadı
N nicktatör
2 ay (2835 mesaj)
Twitter da durumu olmadığını söyleyip aslında zengin olanlar yaşadı< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


E EMRE_RUSLAN
2 ay (489 mesaj)
Onlyfans v2< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.