Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
23
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: TV+ ARTIK SAMSUNG SMART TV'DE (2. sayfa)

N namre3kutuk
9 ay (4373 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Arkadaşlar yeni çıkan TV+ yazılımını Samsung 55Q70T ye kurdum ama ileri geri alma x2 x4 x6 gibi veya program başına dön sonuna git gibi kısayolu çalışmıyor, ileri geri navigasyon zımbırtısı ekrana çıkıyor ama seçtiğimde bişey olmuyor, sadece samsung kumandanın sol-sağ tuşuna basılı tutarsa dakika dakika ileri geri gidebiliyorum, sebebi ne olabilir? Teşekkür ederim.
Öyle bir özellik yok zaten, sizin bahsettiğiniz STB'lerde olan bir özellik. Belik ileride gelir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F farukakgun
9 ay (2476 mesaj)
Alıştığımız için uygulamada olmayınca çok şaşırdık, kesin biz yapamıyoruz dedik hatta :)
Bu mesajda bahsedilenler: @namre3kutuk

Q quadorian
9 ay (249 mesaj)
Evdeki sözde akıllı ama aslında akılsız televizyonları akıllandırmak için Mi Box aldım. Televizyonlar akıllanmıyorsa akıllandırmanın yolunu arayacağız çare yok.

Biz böyle sözde akıllı gerçekte akılsız televizyonların peşinde çok koşarız. Her marka akıllı diye satıyor televizyonu iki sene geçiyor uygulama marketi iş görmez oluyor, o zaman bu kadar paraları biz niye veriyoruz! Bundan sonra sözde akıllı diye televizyonlara çok büyük paralar bağlamam paneline bakarım paneli iyiyse alırım.
U uyuuyuyatuyu
2 ay (0 mesaj)
Ben yükledim ve çalıştırdım, Samsung M5 samart monitör ile kullandım, biraz yavaş ama çalışıyor. Ancak her açtığımda yeniden giriş yapmamı istiyor. Maalesef bu kullanım için sorun oluyor. 1 saat haberlere bakayım diye açıyorum, telefonla linke gidiyorum ordan kod giriyorum falan filan. Umarım her açılışta şifre sorma konusu düzeltilir.
Bu mesajda bahsedilenler: @kağnıcıoğluteknoloji38
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.