Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Türknet yapadan bıktım

B bigcrysis93 Konu Sahibi
geçen yıl (1048 mesaj)
Ne kadar başta sevsemde yapayı artık bıktım bu dandik yapa sisteminden.Başlarda ulaşılabilir hızım 55 -60mbit iken aldığım hız 40mbit idi stabil hızım 32mbit civarıydı hızım düşe düşe şuanda 18mbitlere kadar dayandı eğer çözüm bulamıyacaksanız bu gidişin sonu iyi değil.Çözsün biri hızım bir anda hem düştü hemde her akşam netim kopuyor.Bıktım yapa altyapınızdan.Düzeltiniz zaten vaedede düzgün bir hız alamıyorum.Bölgemde fiber çalışması maalesef yapılmadı.
Destek no:34590138
Çözümsüz gececek zamanlar başladı.Hayırlısı ile çözsün biri yapa kaynaklı bir sorun dendi Tt ekipleri tarafından.
İç tesisata bakmaya ekip gelecekmiş en kısa sürede bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigcrysis93 -- 29 Haziran 2020; 11:57:58 >


Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

T TurkNetDestek
geçen yıl (25731 mesaj)
Merhaba, hattınızda yaşadığınız sorun için saha ekiplerine bilgi verdik. Ekipler randevu için arama sağlayacak ve randevu tarihinde gelerek kontrol edecekler.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B bigcrysis93 Konu Sahibi
geçen yıl (1048 mesaj)
Allahtan korkmaz bir firmasınız dolandırıcısınız.İç tesisat arızası diyerek uyutuyorsunuz bizleri o yetmiyor gelen ekip diyor ki iç tesisat sağlam ya bizde sorun var yada sizlerde.Kapatmaktan sıkıntı yapadayım rezillik.Firma değil resmen yalan makinasısınız.Türknetten kaynaklı sorun diye dönüyor bu seferde Türktelekom düzeltin şunu utanmaz insanlar.Bıktım sizin gibi dandik firmadan.
Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.