Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
3178
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Türknet Yalın İnternet + TV paketi
D
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Bu ayın başında geçiş yaptığım Türknet bugün arayıp yalın internetin karasal yayınların illegal izlenmesini önlemek için gibi bir şeyler zırvalayarak 50tl türknet+ 39tl dsmart (ya da öle bir şey) önerdiler.Bunu kabul etmezsem 115 tl faturamın olacağını söylediler. Benim faturam aylık 100tl ve ilk faturam kesilmedi bile. Daha 2. haftada arayıp zamdan bahsediyorlar. Dsmart ve ya her ne zımbırtı ise almayı düşünmüyorum çünkü uydu işimi görüyor. Üstelik biraz işgillendim sonradan kitleyecekler diye. Türknet tarafından arananınız oldu mu? Sitede zam haberi göremedim.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

T
2 yıl
Teğmen

Dolandırıcılar inanmayın sakın faturanız değişmeyecek. @TurkNet Destek< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNet Destek
T
2 yıl
Yarbay

Merhaba, yapılan bu aramalara itibar etmemenizi rica ederim. Bu konuda hukuki yollara başvuru yapıyoruz. Sizde bu dolandırıcılık girişimlerini polise ve savcılıklara ihbar edebilirsiniz. Sadecewww.turk.net ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılan bilgileri dikkate almanızı rica ediyoruz. Sizinle iletişime geçtiğimiz resmi numaralar için de turk.net/destek adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
D
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Anladım, hızlı cevap için teşekkür ediyorum< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek
D
geçen yıl
Er

geçen hafta bende türknet bağlattım. bu hafta 2 kere 0212 990 00 24 numarasından arandım. 139tl olan faturamı eğer tv eklenirse 109tl ye düşeceğinii tv içinde taahhüt vermem gerektiğini söylediler.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
T
geçen yıl
Yarbay

Merhaba, size yapılan arama TurkNet'e ait değildir. Bu şekilde bir kampanyamız bulunmamaktadır.
Bu mesajda bahsedilenler: @dogus87
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.