Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
2310
Cevap
0
Tıklama
325
Öne Çıkarma
TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade!

T TurkNetDestek Konu Sahibi
2 yıl (21337 mesaj)
Herkese merhaba,

TurkNet’in taahhütsüz, kotasız, gerçek sınırsız yüksek hızlı internet hizmetini bir denemek istiyorum ama beğenmezsem ne olacak diye düşünenler için “Beğenmezseniz Paranız İade” kampanyamızdan bahsetmek istiyoruz.

Aslında biz bu kampanyaya uzun süredir devam ediyoruz, ancak son dönemde bir değişiklik yaparak para iade garantisinin kapsamını genişlettik.

Kurulum Hizmeti Ücreti de 30 Gün İçinde İade Ediyoruz

Artık evde internet veya telefon hizmeti olmadan yapılan başvurularda verdiğimiz kurulum hizmeti ücretini de 30 gün içinde para iade kampanyası dahilinde geri alabiliyorsunuz.

Yani, modem ücreti (bizden modem satın aldıysanız, o sizde kalıyor ve taksitleri kredi kartınıza yansımaya devam ediyor), kullandıysanız lojistik hizmet bedeli (abonelik belgelerini size TurkNet’in gönderip geri aldığı hizmet) ve eğer yaptıysanız aylık 1.000 dakika her yöne paketi dışında kalan aramalarınızın ücreti hariç, TurkNet’e ödediğiniz ya da ödeme yükümlülüğünüz olan tüm ücretleri 30 gün içinde aboneliğinizi iptal ederek geri alabiliyorsunuz.

Böylece TurkNet’i hiçbir riske girmeden deniyor, beğenirseniz hizmetinize devam ediyorsunuz. Kampanyamız hakkındaki ayrıntılı bilgi bu adreste bulabilirsiniz:https://turk.net/begenmezseniz-paraniz-iade

TurkNet’te Sizin İçin Hangi Fiyata Ne Var?

TurkNet olarak kotasız, gerçek sınırsız, yüksek hızlı, taahhütsüz internet hizmetini, ayda 1.000 dakika telefon görüşmesiyle birlikte ayda 75,99 TL’ye Türkiye’nin 81 ilinde sağlıyoruz. Aktif altyapı bölgelerinde bu fiyata santrale olan mesafeye göre 100 Mbps’e kadar download ve altyapının desteklediği en yüksek upload hızını veriyoruz.

Aktif altyapı olmayan bölgelerde ise aynı fiyata 35 Mbps’e kadar download ve 3 Mbps’e kadar upload hızı sağlıyoruz. Ancak bu bölgelerde altyapı uygunsa abonelerimiz ayda sadece 10 TL daha ödeyerek santrale olan uzaklığa göre 50, 75 ve 100 Mbps’e kadar download ve 4 Mbps’e kadar upload hızında internet kullanabiliyor.

ADSL bölgelerinde ise teknoloji gereği 16 Mbps’e kadar download ve 1 Mbps’e kadar upload hızında internet hizmetini, yine yanında her yöne 1.000 dakika telefon konuşmasıyla birlikte ayda 75,99 TL’ye veriyoruz.

Alabileceğiniz Hızı Sorgulayın

Bölgenizde size ne kadar hız sağlayabildiğimizihttps://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/ adresi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Abone olmak isterseniz,https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/ adresinden hemen abonelik başvurunuzu yapabilir ya da 0850 288 80 81 numaralı Satış ve Başvuru hattımızı arayabilirsiniz.

TurkNet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 9 Mayıs 2019; 9:38:35 >

Türknet'te

AKN yok
KOTA yok
MÜŞTERİ HİZMETLERİ yok
AKŞAM SAATLERİ HIZ yok
DÜŞÜK PİNG yok

BUNDAN SONRA DA OLMAYACAK! DEMEZLER İNŞALLAH :)
Yoruma Git
Himurajutsu - 2 yıl +384
Türk Telekom'u şu adamlar yönetse çok geçmeden her eve minumum 100 mbit ve bir çok yerde 1 Gbit internet sağlanırdı. Adamların herşeyden önce kendilerine saygıları va...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Arseyus - 2 yıl +190
Turknet in eksileri

Çok az yerde yapa var

Kapasite yetersiz hız ping dalgalı

Canlı müşteri hizmetleri yok

Altyapı 24 mbps üstü desteklemiyorsa netspeed ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı king56 - 2 yıl +115

D DING DING
2 yıl (222 mesaj)
Hocam bi özel mesaja bakıverseniz
_____________________________

Eski kullanıcı adı: bloodmoney30

Bu mesaja 1 cevap geldi.

A Arseyus
2 yıl (256 mesaj)
Türk Telekom'u şu adamlar yönetse çok geçmeden her eve minumum 100 mbit ve bir çok yerde 1 Gbit internet sağlanırdı. Adamların herşeyden önce kendilerine saygıları var. Bu sebeple ülkemizin bu çağ dışı internet hızı ve sorunlarını hak etmediğini, elinden geldiği kadarını değil fazlası ile mücadele eden bir internet servis sağlayıcısı olmuştur.
Şu anda bildiğim kadarı ile 300 bine yakın abonesi var ve şuanda Türkiyenin en hızlı ve en iyi paketi kullanan bu kesim. 1 yıldan fazla bende dahil olmak üzere 75 Mbit AKK'siz paketlerini kullanmış olup fiber internet değişikliği nedeni ile çok üzülerek kendilerinden ayrılmak zorunda kalmıştım.

2016 yılında ilk 150 GB Akn ile başlayan "Türknet" 2018 yılına kadar yüksek hız, akn'siz internet, kendi alt yapılarında maksimum upload ve tahattsüz internet ile Netspeed, Millenicom, Oris Telekom gibi firmalara ilham kaynağı olmuştur.

İnternette kotaya hayır kampanyasına destek olmuş ve bu konuda büyük rol üstlenmiştir.

Son olarak elbette sıkıntı yaşayanlarda olmuştur. Ben zamanında eğer Türknet ile sorun yaşamış olsaydım konu açıp yerden yere vurmazdım. Bu adamlar bizim için mücadele verdiler ve elinden gelenin fazlası ile bir çok şeyi değiştirdiler ve bundan sonrada bu firmanın arkasında durulursa çok geçmeden internette devrim niteliğinden gelişmeler görebiliriz.

ALLAH yolunuzu açık etsin. 1 yıldan fazla 75 mbit AKK'siz interneti 65 TL ile kullandım ve bunları yazmazsam kendime yakıştırmazdım. Umarım hak ettiğiniz yerlere gelirsiniz.


Bu mesaja 5 cevap geldi.

R Rapator
2 yıl (8407 mesaj)
Umarım zam yapmazsınız...


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Y YuBa2
2 yıl (204 mesaj)
Fiyatlar ne olucak ondan bahsetsen fena olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


U ULTILIX
2 yıl (3146 mesaj)
Zam yapmamaları için sadece ülke içine değil yurt dışınada hizmet vermeleri gerekir.
Şuanda Türknet tüketici konumunda bir firma. Üretici ve hizmet veren firma durumuna geçerse ozaman zam olmaz, firma kar eder ve kullanıcılar da daha iyi hizmet alır.

Hizmet veren firma demek iki firma arasında bağlantıyı kuran demek üretici ise kendi veri merkezleri üzerinden kendi hizmetleri olan firma demektir.

Umarım steam ve benzeri yüksek transmisyon oluşturan firmaların ülkemizde bir CDN oluşturması için çalışmalara başlarlar. Bu sayede hem firmaya olan yük azalır , kullanıcılar daha stabil bağlantısı olur, ve firmada yurt dışına transmisyon hizmeti ile kar edebilir.

Tabi bunları Türknetten beklemek biraz zor. Ben onlardan şahsen IPv6 konusunda en azından geliştirme test yapıyoruz gibi bir şeyler duymayı beklerdim ama maalesef firma forumdaki açıklamaları bu konu hakkında yeterince bilgisi olmadığını gösteriyor.

Umarım kısa zamanda üretici durumuna geçerler.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Rapator

_ _A_N_I_L_
2 yıl (2156 mesaj)
Her ne kadar abonesi olmasamda internet servis sağlayıcılar arasında en açık en tüketici dostu vizyonları olduğundan dolayı tebrik ediyorum. Sektördeki diğer büyük sağlayıcılar keşke sizden ders alabilseydi. Sonuçta kaybeden kendileri olacak.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K king56
2 yıl (207 mesaj)
Turknet in eksileri

Çok az yerde yapa var

Kapasite yetersiz hız ping dalgalı

Canlı müşteri hizmetleri yok

Altyapı 24 mbps üstü desteklemiyorsa netspeed daha avantajlı çünkü turknet 35 mbps kadar herkesten 65 TL alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king56 -- 9 Kasım 2018; 14:24:24 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

İ ismetgg
2 yıl (135 mesaj)
2014 yılından beri turknet kullanıcısıyım herzaman herkese yavsiye ediyorum
ama canlı müşteri hizmetleri olmaması kötü bu konuda tekrar çalışma yapmalarını umuyorum
canlı destek olmamasın dan dolayı bazı arkaşalarımı türknet e geçiremiyorum
Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

B BenFero
2 yıl (676 mesaj)
İss firmaları arasında açık ara en iyi hizmeti sağlayan firmadır 2017 den beri abonesiyim şuan sorunsuz kullanıyorum. İkamet ettiğim yerdeki santrale uzaklıgım nedeniyle malesef vdsl alamıyorum mecburen adsl ye devam.

Birde bir yerde okumuştum internet fiyatları 2019 sonuna kadar sabit kalacak diye acaba bunun gerçeklik payı nedir ?
Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

T TurkNetDestek Konu Sahibi
2 yıl (21337 mesaj)
Selamlar, zam yapmak tercih ettiğimiz bir durum değil. Mecbur kalmadıkça hizmetimizde bir zam yapmayacağız.
Bu mesajda bahsedilenler: @Rapator , @ULTILIX , @YuBa2

T TurkNetDestek Konu Sahibi
2 yıl (21337 mesaj)
Selamlar, IPv6 konusunda testlerimizi yapıyor. Ülkemizde IPv6'yı kullanacak ilk firma olmak istiyoruz ve bunun için ciddi bir çalışmamız var. Arka planda gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. IPv6 teknolojisine uygun PC ve modemler bağlantılarını kontrol ediyoruz. Bu konu hakkında bir gelişme olması durumunda sizlere bilgi veriyor olacağız.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ULTILIX

T TurkNetDestek Konu Sahibi
2 yıl (21337 mesaj)
Selamlar, güzel düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için size çok teşekkür ederiz


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @_A_N_I_L_

H Himurajutsu
2 yıl (2541 mesaj)
Türknet'te

AKN yok
KOTA yok
MÜŞTERİ HİZMETLERİ yok
AKŞAM SAATLERİ HIZ yok
DÜŞÜK PİNG yok

BUNDAN SONRA DA OLMAYACAK! DEMEZLER İNŞALLAH :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 9 Kasım 2018; 15:45:41 >
Bu mesaja 5 cevap geldi.

N Nikki Sixx
2 yıl (4141 mesaj)
Ablamların evinde TurkNet ADSL, dükkanlarında TurkNet VDSL var. Ben ikisinden de memnun kalmıyorum maalesef. Evlerinde 35-40 ms, dükkanlarında 20-25 ms ping var. Hız da sürekli dalgalanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T TurkNetDestek Konu Sahibi
2 yıl (21337 mesaj)
Selamlar,

Ping konusu hakkında ufak bir bilgi paylaşmak istiyorum. İşinize yarayabileceğini düşünüyorum.

Pingi etkileyen birden fazla faktör olabilir. Bunlar;

1- Uzaklık

Bağlanmak istenilen sunucu ile aradaki mesafe ne kadar uzak olursa ping süresinde de artış yaşanır. Örnek olarak Türkiye üzerinde yer alan bir sunucuya ping süresi 20 ms. ise, aynı bağlantı ile Avrupa’da yer alan bir sunucuya bağlanıldığında bu süre 60 ms. çıkabilir. Bu süreler karşı sunucu yoğunluğu durumu da göz önüne alındığında artabilmektedir.

2- Bağlantı Tipi

Bağlantı tipi pingi doğrudan etkiler. ADSL, VDSL, Fiber, 3G, 4,5G gibi bağlantı kullanan kullanıcılarda ping süreleri farklılıklar gösterebilir. Kablolu bağlantı kablosuza göre daha iyi ping sonuçları verir.

3- Bilgisayarda Çalışan Programlar

Windows Update işlemleri, spyware, trojan ve virüs programları da ping süresini etkileyebilir.

Ping Değerini Düşürmek için Çözüm Önerileri

1- Kullanılan bilgisayar kablolu olarak modeme bağlanmalı. Çünkü kablosuz ağlar veriyi gerçek anlamıyla havadan iletir. Bağlantı engellerden seker ve duvarlardan geçer. Buda ping süresine etki eder.

2- Bilgisayarda bulunan tüm açık programları kapatılmalı.

3- Aynı ortamda interneti kullanan başka kişiler varsa ve interneti ne kadar aktif bir şekilde kullanırlarsa ping süresi etkilenir (yükselir). O nedenle ping değerini düşürmek için bağlantı sayısı düşürülmeli.

4- Bilgisayarda herhangi bir veri indirme işlemi yapıyor ya da oyun oynanıyorsa durdurulmalı. ( Torrentten veri indirmek, Steamden oyun oynamak gibi uygulamalar açıksa kapatılmalı. )

5- Ağ donanımlarında sorun olup olmadığını kontrol edilmeli. Dağıtıcı (Router) veya Çoklayıcı (Hub) kullanılıyorsa bunun yerine bilgisayar modeme doğrudan bağlanabilir. Böylece bu cihazlarda herhangi bir sorun varsa hangi donanımda olduğu ortaya çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 9 Kasım 2018; 15:58:37 >
Bu mesaja 4 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @SixSixSix

T TurkNetDestek Konu Sahibi
2 yıl (21337 mesaj)
Selamlar, güzel düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.
Bu mesajda bahsedilenler: @Arseyus

L lewizsthank1
2 yıl (570 mesaj)
Canlı müşteri hizmetleriniz olsa şuanki kullanıcı sayınız 2 veya daha fazlaya katlanırdı bundan emin olun. Koskoca firmada bunu düşünen çıkmadımı hiç? Ben TurkNet'ten canlı müşteri hizmetleri varken memnundum ve 3-4 sene kullandım. Şimdi daha iyi olan Netspeed kullanıyorum ve canlı müşteri hizmetleri mevcut


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N Nikki Sixx
2 yıl (4141 mesaj)
- En yakın sunucuyu bağlanıyorum tüm testlerimde. Speedtest uygulamasının önerisi de aynı sunucular oluyor zaten.- ADSL'de de VDSL'de de durumlar vahim. Özelikle VDSL'de hat değerleri müthiş, zayıflama falan yok. Buna rağmen hız ve ping dalgalanmaları mevcut. Modem de orta-üst seviye bir modem, ondan kaynaklı bir sorun da yok. Başka bir modemler de denedim evlerinde ve dükkanlarında, sorun devam etti.- Birden fazla cihazda test yaptım, test yaptığım sırada diğer tüm cihazların modem bağlantılarını kopardım, sonuç yine aynı.- Kablolu bağlandığımda 1-2 ms fark oluyor ping sürelerinde, o da kayda değer bir fark oluşturmuyor.
Bakın, evimde Netspeed ADSL kullanıyorum. Mahallemizde VDSL/fiber yok. Hat değerlerimi görseniz ağlarsınız. Santrale olan uzaklığım yaklaşık 3 km. Yine de ping değerim maksimum 10 ms oluyor. Modemim de TTNET zamanında verilen, 6 yıllık vasat bir modem.TurkNet'te hız ve ping dalgalanması maalesef var. Bunu forumda birazcık takılan herkes görüyor zaten.Fiyat politikanıza da değinmek gerekiyor. Şimdi benim evimde maksimum 8 Mbps'ye kadar destek var. Ablamlar dükkanda 50 Mbps'ye kadar TurkNet tarifesi kullanıyorlar (eski müşteriler). Onlar da 65 TL veriyorlar; ben de abone olsam 65 TL vereceğim. TurkNet'in bu probleme de el atması gerekiyor bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

K KaanDE34
2 yıl (821 mesaj)
Reyiz parti kur oy verelim kredi cek ttneti al seni kullanalim böyle olmuyor gayri altyapi komple sizde olsa bütün sorunlarin bitip hizlarin en yüksek kademede olacagina cani gönülden inaniyorum

cünkü gercekden kisitli kadro ile düzgün hizmet vermeye calisiyorsunuz.

imkaniniz olsada su upload limitini kaldirdiginiz hatlari vae dende verebilseniz. hatta her sehre ayri bir kablo yapabilseniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.