Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
1079
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Turknet İnternet gecikmesi
F
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

2 haftadır yaşamaya başladım bu sorunu,internete bağlıyım herşey normal ama internet laga giriyor 2-3 dakikalık gidiyor gibi ama bağlantı kopmuyor sadece bir sayfa açacaksam bekliyorum bekliyorum daha sonra yeniliyorum öyle açılıyor.

Hız testlerihat değerleri falan normal ping de 40 civarı çıkıyor bazen daha düşük.Bu problemin bende kaynaklı olmadığına eminim evdeki tüö cihazlarda var modemin 2 farklı kanalında deniyorum 5 ghz ve normal olan ikisi de aynı.

Çok sinir bozucu bir durum,turknet ile görüştüm ya derdimi anlatamıyorum ya onlar anlamıyor bana denilen herşry normal bilmem kaç saattir bağlısınız.Diyorum ki internetim ara ara donuyor sonra geri geliyor bana denilen hiç kopma olmamış

Problem nereden kaynaklı acaba düzelmezse başka operatöre geçeceğim çünkü bu şekilde internet kullanmak işkence bu olay devamlı oluyor gece gündğz fark etmiyor 10 dakika normal sonra 1-2 dakikalık gecikme< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

T
3 yıl
Yarbay

Merhaba, sorunu network ekibimize iletebilmem için test sonuçlarını kayıt içerisine yükledikten sonra PM üzerinden kayıt numarasını benimle paylaşabilir misiniz?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.