Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
261
Cevap
0
Tıklama
95
Öne Çıkarma
Cevap: TurkNet'e zam geldi (14. sayfa)

A Afachan
3 ay (72 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, paketlerimiz 16,35,50,75 ve 100 Mbps'e kadardır. Altyapınız 75 Mbps'e kadar yakın hızları destekliyorsa www.turk.net/oim sayfamızdan paket / tarife işlemleri statüsünde destek kaydı açmanız durumunda arkadaşlarım paketinizi talep ettiğiniz hızlara güncelleyecektir. Ancak altyapınızın desteklediği maksimum hızı alabileceksiniz.
Şimdi tek fiyat diyorsunuz herkese 100mb verecez diyorsunuz ama ek ücret talep ediyorsunuz geçmek istediğimizde?

@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afachan -- 15 Haziran 2021; 5:50:51 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

T themontana
3 ay (429 mesaj)
ben de bugün iptal talebinde bulundum
N NitroNos
3 ay (10072 mesaj)
100 mbps üstü paketler gelmezse bu fiyatta bende başka iss’ye geçeceğim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

T TurkNetDestek
3 ay (25756 mesaj)
Merhaba, şu şekilde mevcutta 35 Mbps' te kadar VDSL kullanan abonelerimizin paket Temmuz ayında paketleri aynı şekilde kalırsa 95 TL olarak güncellenecek. Ama diğer abonelerimiz gibi 100 Mbps' te kadar olan pakete geçiş yaparak altyapınızın desteklediği hızı almak isterseniz 99.90 TL' dir.
Bu mesajda bahsedilenler: @Afachan

T TurkNetDestek
3 ay (25756 mesaj)
Merhaba, arıza sürecinde yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. İlerleyen dönemde tekrar bizimle devam etmek isterseniz buradayız. İyi günler dilerim
Bu mesajda bahsedilenler: @selreis

A aniceman
3 ay (632 mesaj)
@TurkNetDestek

5 yıldır telefon ve sınırlı hız ile kullanmakta olduğum adsl hizmetini uygun fiyatlı alternatif firmalara taşımak için araştırma içerisinde iken, düne kadar adresim ve çevresindeki ana caddelerde 16 mbps in üzerinde hız bulamamışken bugün birden 75 mbps hız alınabileceğini gördüm. sunulan 16 mbps hızı ancak 10-12 mbps olarak sağlıklı alabilen biri olarak şüphelerim ve sorularım var ancak tabi ki canlı bir desteğe ulaşamıyorum tabi.

aşağıdaki ekran görüntüsünü online işlemler, tarife/paket değişikliği menüsünden aldım, mevcut paket bilgimde telefon hizmeti görünüyorken, teklif bilgilerinde telefon hizmeti görünmüyor. Bu değişiklikle telefon iptal mi oluyor?

teklifin onayı sonrası internet hizmetinde kesinti oluyor mu? oluyorsa ne kadar bir süre kesinti oluyor?


< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aniceman -- 15 Haziran 2021; 15:0:59 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

E erkan86
3 ay (305 mesaj)
5 yıldan fazladır Turknet kullanıyorum son bir yıla kadar çok memnundum kurumsal abonelik dahil çokta abone kazandırdım ancak son 1 yıldır yaşadığım maduriyet giderilemedi 75mbit vdsl aboneliğimde alabildiğim hız 6-10mbit civarında defalarca arıza kaydı bıraktım "müşteri sorumluluğunda arıza iç tesisat kaynaklı" diyip kestirip atıldı.Türk telekom personeli tarafımı arayıp biz müdahele etmiyoruz bize verilen talimat bu şekilde diyor ancak gerçek manada ilgilenildiğini düşünmüyorum. Turknet vip hizmet ücreti karşılığında ekip gönderip kontrol ettirebileceklerini ancak ekiplerin kapsamlı bir müdahelede bulunamayacağını söyleyip arızayı kapatıyorlar.Yani bir sorun yaşamadığınız sürece herşey güzel teknik bir arıza yaşadığınız anda ehil bir elektrikçi bulmak sorun olmadığını ispat etmek zorundasınız. Sırf bu sebepten başka operatör arayısına girdim bu güncel zamlı fiyatlardan sonra turk telekomla aynı rakama gelecek neredeyse kaldı ki 84 tl gibi rakama alternatifleri mevcut. @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan86 -- 15 Haziran 2021; 15:45:16 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T TurkNetDestek
3 ay (25756 mesaj)
Merhaba, hattınızın VDSL' i destekleyip desteklemediğini ve boş port kontrolünü yaparak size yardımcı olmak isterim. Müşteri numaranız ile birlikte konu linkini PM üzerinden paylaşır mısınız?

Telefon paketinde bir değişiklik olmadığı için teklifte çıkmıyor. Yalın pakete geçiş isterseniz telefon hattınız iptal olur. ADSL' den VDSL' e geçiş işlemi 3 iş günü içerisinde oluyor ve bu süre içinde port değişikliği yapıldığı için kesinti yaşanıyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @aniceman

T TurkNetDestek
3 ay (25756 mesaj)
Merhaba, hattınızı kontrol ederek size yardımcı olmak isterim. Müşteri numaranızı ve konu linkini PM üzerinden paylaşır mısınız?
Bu mesajda bahsedilenler: @erkan86

S sir_recep
3 ay (278 mesaj)
Açmadım bayağıdır. speedtestte baktığımda 1ms gözüküyor ama. Denerim bir ara.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @rindaasd

S sir_recep
3 ay (278 mesaj)
SSD siz bilgisayarı uzun zamandır kullanmadım alışınca normal bilgisayarlar çekilmiyor :)
Bu mesajda bahsedilenler: @Dopz

R rindaasd
3 ay (372 mesaj)
Çok teşekkür ederim,sizden haber bekliyorum :)< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @sir_recep

İ ilker1999
3 ay (271 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: CaptainReinhard34

Netspeed Speed PRO 75 tarifesini kullanıyorum referans koduyla beraber 89 ? ödüyorum ve vaat ettikleri hızın tamamını veriyorlar. Biz Netspeed'e devam.
selam, bende netspeed kullanıyorum fakat referans kodu olayını bilmiyorum. 35 mb i 86 TL ye kullanıyorum, nasıl yararlanabilirim referans kodundan. saygılar.
Y yunus14533
2 ay (401 mesaj)
Şimdi ben gigafiber baglattigimda 200 mbit 125 TL idi şimdi ki tarife 1000 mbit 99 TL

Tabi ki fiber olmayanlar için pahalı eyvallahta TTNet 8-12 arası 85 TL satıyor şu fiber olayını bir kaç seneye çoğu yere yayar turknet ozaman tekelini kırar çalışmaya devamm< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T tunc@y
2 ay (955 mesaj)
Hali hazırda 35 Mbps paketinizi kullanıyorum. Hattım son baktığımda 72 Mbps destekliyor görünüyordu. Yeni fiyat politikanız gereği kullandığım hız ile daha yüksek hızlar arasında pek bir fiyat farkı kalmamış.
75 Yada 100 Mbps paket değişikliği yapmak istiyorum. Hat bu hızları tam olarak desteklemediği için dalgalanma vs. sebeplerle internet kesinti problemi yaşar mıyım?

@TurkNetDestek


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

T TurkNetDestek
2 ay (25756 mesaj)
Merhaba, altyapınızın desteklediği hızın 72 Mbps olduğunu düşünürsek 75 Mbps'e kadar VDSL tanımlanması durumunda sorun yaşanmayacaktır. Çözüm uzmanlarımızın güncelleme yapabilmesi için paket değişikliği talebinizi www.turk.net/oim sayfamızdan paket / tarife işlemleri kaydı açarak iletebilir misiniz?
Bu mesajda bahsedilenler: @tunc@y
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.