Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 1 misafir, 2 mobil kullanıcı
231
Cevap
0
Tıklama
92
Öne Çıkarma
Cevap: TurkNet'e zam geldi (13. sayfa)

T TurkNetDestek
21 sa. önce (23126 mesaj)
Merhaba, altyapınızın desteklediği 100 Mbps'e kadar VDSL hizmet veriyoruz. Altyapınız 100 Mbps'e kadar destekliyorsa PM üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz. Kontrol ederek size bilgi vereceğim.
Bu mesajda bahsedilenler: @MUSA36

T TurkNetDestek
20 sa. önce (23126 mesaj)
Merhaba, yapılan fiyat artış oranları bizim maliyet artışlarımıza göre düzenleniyor. Ama burada esas nokta bu oranı en minimum miktarda tutmak. Biz her zaman kullanıcılarımızın tarafından bakarak, yapılabilecek en minimum miktarlarda artış yapıyoruz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Bey V

M muhammedaga
18 sa. önce (51 mesaj)
Keşke gigafiber internet fiyatı 300 tl olsaydı da düşük hızlar kullanan insanların hızlarına zam yapılmasaydı yada 70 tl gibi bir rakam olsaydı ama ne yazık ki giga fiber kullanan insanlarla aynı fiyatı ödüyor adalet nerede burada ?
Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

U uzzd
2 sa. önce (296 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: sezgin2

Nerede altyapınız size ne sunuyorsa onu veriyorsunuz? Altyapısı 64Mbps'ye kadar destekleyen bir vatandaş şuan 35Mbps'yi 85TL'ye alıyordu. Cebren ve hile ile zam yaparak fiyatı 95TL'ye yükselttiniz. Bu vatandaş aynı hızı yüksek fiyattan alacak. Eğer 64Mbps'ye kadar kullanmak isterse 99,90TL(100TL değil)'ye 64Mbps'yi kullanacak.
E ne oldu "altyapınız size ne sunuyorsa biz de size onu sunacağız" cümlesi? Zamın içersinde bir zamcık koymuşsunuz klişe şeyleri söyleyip duruyorsunuz. Bu vatandaşa zam yaptıysanız madem 95TL'ye altyapısı ne desteliyorsa onu vermeniz gerekir.

Alıntıları Göster
Aynen hattım 46Mbit destekliyor. 85TL'den 95TL'ye yükseliyor ama son hız alayım dersem 99TL oluyor.
Ama şuan mevcutta yüksek hız kullanan 95TL'ye kullanıyor ve ona sadece 4TL zam geliyor.

Yanlışım var mı?
@TurkNetDestek
Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.