Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
TürkNet'e teşekkürler

O okruTGamer Konu Sahibi
11 ay (1304 mesaj)
Şimdi Telefon kayıtlarına bakınca tevafuk etmiş 15.06'da saat 15:06'da aramışım TurkNet'i .
Eski Şirketten iptal etöiştim İnterneti. Kablo bağlantısı içinmidir nedir 16.06'da binaya birisi geldi, zile basınca aşağı kapıyı açtım. Bekledim kapıya kimse gelmedi (1.kat) demek oymuş!?
Neyse aynı gün Bağlantınızı kurmak için şu linke tıklayıp randevunuzu ayarlayın gibi bir mesaja cevap verdim.
Ekip 17.06 saat 9-13 arası gelecekti. Ben saat 7'de yeni aldığım modemimi bağladım, baktım sinyal geliyor, kullanıcı ve şifresi mesaj yoluyla gelmişti zaten, hemen ayarladım ve yeni İnternetim tamam oldu.

Teşekkürler TurkNet 15.06 Telefon 17.06 saat 7'de İnternet'im tamamdı maşâALLAH nazar değmesin.
___

(not. ilk Telefonda Nesrin hanımın tavırları sıkıntılıydı, kağıttan birşeyler okuyor gibi şunu bunu ister misiniz yapalım demesi ves.; benim söylediklerim onu ilgilendirmiyor havası vardı. Eğer eleman sıkıntısı yoksa, ki o zaman varsa ona suç vermem bu durumdan, tavırları ve 'duruşu' hoş değil.)

[Ama MH (CallCenter) Stres (10 kişinin işini 5 kişinin yapması) ve eğitilmemiş Eleman sıkıntıları bilinen bir sıkıntı. Çoğu zaman elemanlar bu silsilede en zayıf nokta.]

Avrupa'da Siemens de İT-Supporter ve İT-Specialist olarak 1-Level (CE\CallEntry) 2-Level (BO\BackOffice) ve hatta 3-Level (BO\saha 'teknisyenliği') vesayre hepsinde çalışmış birisi olarak söylüyorum ve işin ehli nasıl olması gerektiğini çok iyi biliyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.