Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
10
Cevap
382
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Türknet digitürk dolandırıcılığı
T
geçen yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Bugün 0850 520 2024 numaralı telefondan arandım.Mevcut tarifenizin süresi bitti yeni tarife 120 tl, yanında digitürk alırsanız 135 tl diyor telefondaki kişi, ne güzel dolandırıyorsunuz milleti dedim kadın yeni paketiniz 120 tl ilarak güncellendi diyor böyle birşey olabilir mi.Bunlar benim telefonuma nasıl ulaşabiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheIOzI -- 15 Şubat 2022; 17:2:24 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

M
geçen yıl
Yarbay

Turknetin başına bela olmuş bir sorun, sözde bizlik bir şey değil deniliyor, ama bariz sanki numaralar satılıyor gibi, sakın açmayın bu numaraları, engelleyin digiturk dediği an

@TurkNetDestek< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek
T
geçen yıl
Yarbay

Merhaba, bize ait numaralar değil. 0850 288 ve 212 703 ile başlayan blok numaralar bize aittir. Bu konu hakkında yasal süreç devam etmektedir. Gerekli aksiyon mutlaka alınacaktır.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Martin Linnes
M
geçen yıl
Yarbay

Numaralar çorba oldu iyice, keşke turktelekom gibi sizinde kısa numaranız olsa< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek
H
geçen yıl
Teğmen

Ya türktelekom ya da türknet müşteri bilgilerimizi bu şahıslara veriyor. Yoksa nasıl oluyor da sadece türknet müşterilerinin başına geliyor bu olay.K
geçen yıl
Çavuş

Benimde başıma geldi ilk kulağa çok mantıklı geldi kabul ettim. Ve kadın iftar için çıkacağım onayınızı alamadan çıkamıyorum vs dedi orada bi şüphelendim aslında. Ama araç kullanıyordum odaklanamadan onay verdim. Sonra yorumları okuyunca hiç bir sözleşmeyi kabul etmedim. Türk'net sürekli arayıp msj atıyor bizim suçumuz yok diye de ee kardeşim benim mi suçum ? Bir yerde sızma var demek ki.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
T
geçen yıl
Yarbay

Sizi arayan numaraları kontrol edebilirsiniz. Adımızın kullanılması durumlarını biz hukuki olarak takip ediyoruz. Bize ait numaralarahttps://turk.net/destek/abonelik-islemleri-ve-teknik-destek#turknet-mh üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi paylaşmamanızı ve sözleşme imzalamamanızı öneririm.
Bu mesajda bahsedilenler: @kartal_10
B
geçen yıl
Yüzbaşı

Beni de kaç kere aradılar artık yeter yani. Bir günde kaç defa aramışlar Allah aşkına bakın şunlara. Engelledim artık.

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek
S
geçen yıl
Yüzbaşı

Bana kalırsa bu sorun, ortak altyapı sorgulama sistemindeki bir açıktan kaynaklanıyor. Bir şekilde abonelerin adresinden, bilgilerine erişim sağlıyorlar.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Martin Linnes
B
geçen yıl
Yarbay

Turknet gigafiber kullanıyorum beni hiç aramadılar kendi altyapısı olduğu için turknetin numarayı malum şirketle paylaşması gerekmiyor yorumu siz yapın.

@Seto-Kaiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 19 Nisan 2022; 18:4:5 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Seto-Kaiba
T
geçen yıl
Yarbay

Merhaba, bu durumla ilgili yasal sürecimiz devam etmektedir.
Bu mesajda bahsedilenler: @Benizakura
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.