Bu konudaki kullanıcılar: 2 kayıtlı üye, 9 misafir, 5 mobil kullanıcı
25569
Cevap
109283
Tıklama
66
Öne Çıkarma
Cevap: TurkNet Destek Burada (1279. sayfa)

P pusat1249
14 sa. önce (2017 mesaj)
Merhaba gibernet diye yerden sabit hat telefonumu verip santral ile evim kaç metre diye baktığımda 0 çıktı bu durum çok iyi oldu. Ben kentnet diye internet kullanıyorum, şimdi türknete geçtiğim zaman kurulum ücreti ödemesine gerek kalacak mı? 66tl ödemeye gerek yok değil mi? Evimde şuan kentnet diye firmadan internet kullanıyorum zaten.Türknet sitesinden alt yapı sorgulama yaptığımda 100 mbt fiber internet diyor 85tl, modemde ücretsiz yazıyor, kurulumda olmazsa veya ücretsiz olma ihtimali varsa geçiş yapmayı düşünüyorum.Türknet ne zaman aktif olur, o zaman kentnet firmasından yararlandığım interneti iptal ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E EsFaEr
14 sa. önce (354 mesaj)
İptla edin gidin milenicom a başvuru yapın 1 aydan fazladır sorunumu çözmüyorlar. Rezalet müşteri hizmetleri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: EsrFthYln

Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @puskuel

P puskuel
14 sa. önce (14 mesaj)
Gerçekten öyle, en azından direkt Türk telekoma geçerim, bari paramızla rezil oluruz nasıl olsa her türlü çekiyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @EsFaEr

T two_face
13 sa. önce (648 mesaj)
Kablolu olarak deniyorum zaten bütün denemeleri.bakıldığında kopmamış görünüyor fakat yazdıklarımı okunadıgınızdan.uygulamadan teknik bilgilere bakınca modem buluşmuyor vae bağlantı yok görünüyor.internet 5-10 sn hiçbir şeye bağlanmıyor ama hattanda düşmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

F Frobisher
11 sa. önce (6733 mesaj)
Özel mesaj, instagram, destek kaydı hepsini yapıyoruz. Yazıyoruz çiziyoruz destek kaydında oto cevaplar verilip telekoma yapılan bir yönlendirme olmadığını görüyorum, illa buraya yazmak lazım demek. Eğer buraya yazmakta çözüme ulaşmazsa telekomda tanıdığım saha ekibi arkadaşı arayıp ondan çözüm isteyeceğim.

75mbit paketi kullanıyorum 4 yıldır son 3 güne kadar 75mbit sabit kullanabiliyordum nolduysa 3 gün önce oldu. bağlantının kopup dakikalar sonra gelmesi, kırmızı ışık, aşırı yavaşlık hepsini yaşıyorum. Stabillik yok hızım modem üzerinden 47'e sabitlenmiş ve teknik bilgilerden baktığımda indirme-yükleme hızlarım bir yazıyor bir yazmıyor, Modem Buluşması hepten kapalı, VAE durumu zırt pırt bir kapalı bir açık oluyor. Modem üzerinden hızıma bakıyorum 47 mbit olmuş yani lütfen bir açıklama yapsanız ve sıkıntıyı çözüme kavuştursanız mümkünse?


< Resime gitmek için tıklayın >

@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 20 Ekim 2020; 1:17:42 >


Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

Z zoltarkanka
3 sa. önce (40 mesaj)
100mbps internetimden 80mbps hız alabiliyorum öncesinde 60larda idi ancak şikayetten sonra bu seviyelerde gelmeye başladı ama benim sorunum hızdan ziyade günün belirli saatlerinde örneğin sabah 7 de yada akşam 8 civarında internet hizmetinden neredeyse hiç yararlanamıyorum internet var ancak veri akışı yok.
Yani Wifi aktif ve internet ışığı yanarken internet hizmeti alamıyorum.


abone no 1825712

@TurkNetDestek
https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146078146

PM den yazınca kontrol etmiyorsunuz malum..
H hasanhak
2 sa. önce (45 mesaj)
Destek No:37235820
Ufak(!) bir problem olsa bile,kurulum için ekip yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim.Evimize 90 km uzaklıktan gelen arkadaş ,Türk Telekomun gerekli işlemleri yapmadığını bu yüzden bağlantının gerçekleşemeyeceğini belirtti.Siz Türk Telekomun gerekli hazırlığı yapıp yapmadığını bilmeden mi ekipleri yolluyor sunuz?Hem bana hemde gelen arkadaşlara yazık deği mi?
A Armon1
2 sa. önce (10 mesaj)
Merhaba,
Pandemi süreciyle birlikte internetimde sorunlar oluşmaya başladı.Her akşam 20:00-24:00 arası internetimde anlık yavaşlamalar ve kopmalar meydana gelmektedir.Gün içerisinde çalıştığım için akşam interneti kullanmak benim için çok değerli
Teknik desteğe bu şikayetimden ötürü yaklaşık 5,6 kez talep oluşturdum.Destek ekibi gün içerisindeki değerlerimi test edip benim internetimde sorun olmadığını söylediler.

Hatta internetimin iyi olduğuna dair veriler paylaştılar Fakat dün akşam artık sorunu benim çözmem gerektiğini düşündüm ve bir baktım SNR MARGİN DEĞERİM YERLERDE SÜRÜNÜYOR

Bu konuda bana yapılması gerekenleri anlatıp kullanıcıya teknik destek vermeniizi bekliyorum
Türknete olan sabrım tükenmek üzere lütfen anlayışlı olun.

< Resime gitmek için tıklayın >
S sezaiaktas
45 dk. önce (149 mesaj)
Yeni bağlatmış olduğum hattım için 1 ay bağlanmasını bekledim internet gelmedi. Destek kaydı açtım 1 haftadan fazla süredir internet verilmesini bekliyorum. Sırf para alabilmek için modem bağladılar ama internet veremediler. UZAK DURUN BU FİRMADAN
N Netscout
25 dk. önce (652 mesaj)
Turknet'in iyice cılkı çıktı.
Diğer operatörlerde gerçi öyle.
#37464736 destek numarası ile 4 gündür internetimiz yok. Standart sistem mesajları hariç hiçbir gelişme olmadı.
Daha önce telekom tarafından arıza mesajları gelirdi artık onlarda gelmiyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.