Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
1021
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Turknet Abonelik İptali
M
5 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Bundan dört yıl önce başladı Türknet maceram. Başta herşey güzeldi 14 mbit hız alabiliyordum (adsl). Sonra zaman içinde azala azala 6.5 mbite kadar düştü. Açtığım destek kayıtlarında ya sorun yok dediler ya da sadece hızımı daha da düşürdüler. Bu arada Türk Telekom da arayıp bize geçerseniz gerekli çalışmaları yapıp hızınızı yükseltiriz deyince iptal dilekçemi bugün gönderdim. Bakalım bundan sonra neler olacak.T
5 yıl
Yarbay

Merhaba, sizi aramızda göremeyeceğimiz için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
5 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Hayırlısı olsun, sıkıntının kaynağının türk telekom olduğunun farkındayım ama malesef sorunun çözümüde onların elinde. Bu hız sıkıntısı dışında Türknetten oldukca memnundum.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek
T
5 yıl
Yarbay

Eğer diğer İSS'lerin verdiği hizmetten memnun kalmazsanız ileride tekrar görüşebiliriz.
Bu mesajda bahsedilenler: @white_predator
M
5 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Ayın 16 sında Turk nete dilekcemi gönderdim, 17 sinde aboneliğim sonlandırıldı. Aynı gün ttnet gelip hattımı bağladı. Fakat haftasonu olduğu için bugün yani 19 unda tamamen kullanabilir hale geldim. Her ne kadar hızımda bir değişiklik olmasada her aradığımda bir muhattap bulmak, saha elemanlarının hemen gelip hat kontrollerini yapması çok güzel birşeymiş. Şimdilik bu geçiş işleminden oldukca memnunum. Yakında vdsl ve fiberinde geleceğini söylediler, inşallah sene içinde hızlı internete de geçişim sağlanır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.