Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
27
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: Türkiye Refah bir ülke olabilecek mi ? (2. sayfa)

T TheLordMan
2 gün (533 mesaj)
Hayır olamayacak< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


İ İhsanblack02
2 gün (282 mesaj)
2023 sonrası çok daha iyi olacak< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


İ İhsanblack02
2 gün (282 mesaj)
Tabi Reis kazanırsa< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R Romanitas
2 gün (149 mesaj)
Mevcutlarla imkansız.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T TIGERSHARK
2 gün (3222 mesaj)
Türkiye de bir bok değişmez
K Kelise
2 gün (1067 mesaj)
Bence olamayacak.

Geçen gün Kanada’da ölen Müslümanlar için gitmeselermiş, iyi olmuş diyen tipler vardı bir konuda. Bu geri kalmış, örümcek beyinli inançsızlar ile inançlıların birbirlerine karşı olan öfkesi, nefreti bitmediği sürece bir bk olmaz.

Şuan sol kesimin çoğu memleket soyulduğu için değil, sağ kesim soyduğu için üzülüyor sadece. Şuan sağcılar kendilerini zengin ederek solcuları gömüyorlar, ezilen solcular olduğu için kendilerine hak görüyorlar bunu.

Halkın tepkisinden anladığım kadarıyla da iktidar değişince bu sefer de sol kesim yapacak aynısını. Onlar yedi şimdi de biraz biz yiyelim düşüncesinde olan büyük bir güruh var.

Adamlar Müslümanlara afganistan dışında başka bir ülkede yaşamayı hak olarak bile görmüyor. (Batı ülkelerine her gün sallayıp yaşamak isteyenler hariç bunlar evet afganistan’da yaşamalı bence de.) ama internette gördüğü herhangi bir müslüman batı ülkesinde öldürüldüğünde normal karşılıyor.

Bizim ülkemizdeki insanların çoğusu ayrıştırıcı, nefret dolu. Sadece kendi görüşüne göre yaşasın herkes istiyor. Bu yüzden iktidarlar gelir geçer, ancak toplum böyle kalır.

Zaten bir çok insan ekonomiden çok bu nefret ve ayrışmadan dolayı terk ediyor. Ben de dahil olmak üzere. Kimseyle oturup 2 kelime konuşamıyorsunuz. Bir taraf sizi Atatürk düşmanı şeriatçı ilan edecek, diğer tarafta vatan haini, fetöcü. Herkes 500 sene öncesinde yaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelise -- 11 Haziran 2021; 19:51:29 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P programmer_onur
dün (18282 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Battlefield Maşuku

Reis öyle bir yazmışsın ki gören de muz cumhuriyetinde yaşıyoruz sanacak
Fazlası yok, eksiği var

Toplumsal ahlak olmazsa hiçbir şey olmaz. Gider kendi görüşüne, ahlakına, sıfatına muadil kişiyi yönetici seçer. Bunlar tabanda değer gören bir özellik olarak görülmediğinden arkadaşın saydığı tüm gereklilikler kendiliğinden ortaya çıkıyor.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


H halil altın
dün (999 mesaj)
Yöneticiler de toplumun içinden çıkıyor. Toplumun anlayışı değişmeden sadece bastakilerle değişim olmaz. Siyasilerin hareket tarzını belirleyen en önemli etki halkın istekleridir.
Eğitim sisteminde köklü yenilikler yapılmalı.
Devletin kanunlari güncel, etkili ve herkes için kesinliklikle uygulanır olmalı.
Ülke için önemli konular devlet politikası haline getirilmeli. Devletin kısa orta ve uzun vadeli hedefleri olup, bu hedeflere ulaşmak için sürekli ilerleme olmalı.
Toplum uretken ve çalışkan olmalı.
Toplumu oluşturan kesimler arasinda hayat tarzına müdahale olmamalı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.