Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
101
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Türkiye’nin gündemine oturan çocuk 'Zabıta arabada boğazımı sıktı' dedi ve kendisine söylediği cümle
S
2 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

AKP’li Esenler Belediyesi tarafından tezgahına el konan 9 yaşındaki çocuk, “Boğazımı sıkıp ‘Devleti de zabıtayı da tanıyacaksın’ dediler.” ifadelerini kullandı.


Geçtiğimiz günlerde İstanbul Esenler’de meydana gelen olay sosyal medyanın gündemine düştü.


Babasının kıraathanesi korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirlerle kapatılan çocuk, babasıyla birlikte seyyar satıcılığa başladı.


Balık satıyorlardı. Zabıta, baba-oğulun tezgahına el koydu. Dokuz yaşındaki çocuk, zabıtayı engellemek için arabanın peşinden koştu ve “Bırakın” diye bağırdı.
O anlar çevredeki insanlar tarafından cep telefonu kameralarıyla kaydedildi.


Halk TV muhabiri Dilan Alp ve kameraman Umur Çilingir, baba-oğul ile görüşmeye gitti.


Yaşadıklarını Halk TV’ye anlatan çocuk, “Zabıta boğazımı sıktı ve ‘Devleti de zabıtayı da tanıyacaksın’ dedi” diye konuştu.


Baba ise zor durumda olduklarını da belirterek “Çocuğumun psikolojisi bozuldu” dedi.https://www.yenicaggazetesi.com.tr/turkiyenin-gundemine-oturan-cocuk-zabita-arabada-bogazimi-sikti-dedi-ve-kendisine-so-319747h.htm
https://twitter.com/nedenttoldu/status/1334217744200437761

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 3 Aralık 2020; 12:32:51 >

W
2 yıl
Yarbay

Tonguç baba evliyaullahdan sayılmalıdır.
Hiçbir öğretmen hiçbir öğrenciye el kaldıramaz. Kötü söz söyleyemez. Küfredemez. Dayak atamaz. Eğer bu dediklerimi yaparsa, öğrencinin de aynı şekilde mukabele etmek hakkıdır.

Memuriyet giderek halk üzerinde üstünlük sağlama amacı güden maddi manevi Devlet tarafından kayrılan seçkinci bir azınlık haline geldiDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.