Bu konudaki kullanıcılar: 5 misafir, 2 mobil kullanıcı
4959
Cevap
0
Tıklama
29
Öne Çıkarma
Türkiye'nin en hızlı interneti TurkNet'te, maksimum hızda taahhütsüz sınırsız internet 99,90 TL !

T TurkNetDestek Konu Sahibi
2 yıl (24406 mesaj)


TurkNet olarak sektörü dönüştüren yenikler yapmaya devam ediyoruz. Artık ADSL/VDSL/Fiber internet altyapısı fark etmeksizin, adresinizdeki altyapının desteklediği maksimum indirme hızını sizlere hiçbir sınır ve taahhüt olmadan sunuyoruz. Şu anda yüksek hızlı fiber ya da VDSL altyapıdaysanız çok şanslısınız. ADSL altyapıda olup görece düşük hızlar alabiliyorsanız da altyapınız geliştikçe, daha yüksek hızlı teknolojiden yararlanacak ve bunun için herhangi fark ödemeyeceksiniz.
TurkNet’li olmak için yerinizden kalkmanıza da gerek yok. Hemen başvurunuzu yapın, abonelik evraklarınızı kapınıza kadar getirip imzanızı alalım. Başvurunuzu https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/ linki üzerinden online ya da 08502888081’den çağrı merkezimiz aracılığı ile iletebilirsiniz.

TurkNet’te Hız ve Fiyat Nasıl?
TurkNet’te altyapınızın desteklediği maksimum indirme (download) hızına hiçbir sınır koymadan sunuyoruz. Hem de tek fiyata! Yani maksimum hızlı, taahhütsüz, sınır kota derdi olmayan bir internete sadece 99,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
TurkNet GigaFiber bölgesindeyseniz zaten çok şanslısınız! O bölgelerde de aynı şekilde altyapınızın desteklediği maksimum hızı 99,90 TL’ye sunuyoruz. Yani tam 1000 mbps download, 150 mbps upload hızından bahsediyoruz.
Evet, biliyoruz sürekli hız, hız diyoruz. Yüksek hız bizim tutkumuz. Yıllardır kullanıcılarımıza nasıl en iyi interneti sunarız diye düşünüp, kural bozan yenilikler yapıyoruz. AKN, taahhüt derken hızımızı alamadık indirme (download) hızı sınırlarını da kaldıralım dedik.

TurkNet’ten ben ne kadar hız alırım diye merak ediyorsanız hemen öğrenmek için tıklayın!Neden Türkiye'nin En Hızlı İnterneti TurkNet?

Türkiye'nin en hızlı ve en düşük PING değerli interneti TurkNet. Bunu biz değil, Fransa merkezli bağımsız hız testi sağlayıcısı nPerf söylüyor. nPerf üzerinden 2019 yılı boyunca yapılan 87.512 hız testi verilerine göre Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcısı (2018’de de olduğu gibi) ortalama 35 mbps download (veri indirme) hızıyla biz olduk. Aynı dönemde Türkiye'nin ortalama download hızı ise 19 Mbps oldu. TurkNet olarak, aynı zamanda 48.86 milisaniye en düşük Ping süresi ile rakiplerimizi geride bıraktık. Türkiye ortalaması ise 63 milisaniye çıktı.

nPerf uluslararası çapta hizmet veren bağımsız bir firma. Öyle verilerine müdahale etmek, manipülasyon yapmak mümkün değil. nPerf hız testleri üzerinden elde edilen sonuçlar, tekrarlamaları ve olası suistimali önlemek için (robotlar vb.) otomatik ve manuel kontrollere tabi tutuluyor. nPerf, maksimum bant genişliği için Türkiye ve yurt dışı lokasyonlarda dedike sunucular kullanıyor.

Deneyin, Beğenmezseniz Paranızı İade Edelim

Siz de TurkNet'in tahhütsüz, kotasız, yüksek hızlı internetini denemek isterseniz hemen https://turk.net veya 0850 288 80 81'den aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Dediğimiz gibi TurkNet'i denemenin hiçbir riski yok. Beğenmezseniz ve size bölgenizde iyi bir hizmet sunamazsak ilk 30 gün içinde hizmetinizi koşulsuz şartsız iptal edip paranızı geri alabilirsiniz.

Üstelik mevcut aboneliğinizi kapatmanıza da gerek yok. Siz başvuru yapın, gerisini biz halledelim ve internetinizi TurkNet'e taşıyalım, 120 TL'ye kadar olan taahhüt cayma bedelini de biz üstlenelim.


Arkadaşını Getir İle Gelene, İkinci Ay İnternet BizdenTurkNet'e abone olup ilk çıkan faturanızı ödedikten sonra, ikinci ay internetiniz bizden olsun isterseniz Arkadaşını Getir kampanyasından yaralanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web üzerinden abone olurken dördüncü adımda arkadaşınızın (ya da internetten bulduğunuz herhangi bir arkadaşınızı getir kodunu) davet kodunu ilgili alana girmek veya telefonda abone olurken davet kodunu temsilcimize söylemek. Böylece hem siz hem size kod sağlayan arkadaşınız bizden birer ay ücretsiz internet kazanıyor. Tek şartımız ise hem sizin hem de arkadaşınızın son ödeme tarihi geçmiş faturasının olmaması. TurkNet'te arkadaş getirmede bir limit yok. Abone olduktan sonra, siz de arkadaşlarınızı çağırıp her TurkNet'li yaptığınız arkadaşınız için bir ay bedava internet kazanabilirsiniz. TurkNet Arkadaşını Getir davet kodunu bulmak, bu forumu ziyaret eden bir kullanıcı için zaten çok kolay. Uzun uzun anlatmayalım.

120 TL Taahhüt Cayma Bedelini Nasıl Karşılıyoruz?
TurkNet'e geçmenin en kolay yolu mevcut internet aboneliği sonlandırmadan TurkNet'li olmak. Bu şekilde hem internetiniz daha hızlı bağlayabiliyor, hem evinize gelip kurulum yapmamız gerekmediğinden sizden kurulum ücreti almıyor hem de port yok vesaire gibi bir durumla karşılaşmıyoruz. Mevcut operatörünüzde taahhüdünüz varsa, bunun 120 TL'ye kadar olan kısmını biz üstleniyoruz. Bunu da taahhüt cayma bedeli faturanızı bize ibraz ettikten sonra size 6 ay için ayda 20 TL indirim tanımlayarak sağlıyoruz.

Son Teknoloji Zyxel Modem ile İnternet Performansınızı ArtırabilirsinizTürkiye’nin en hızlı internetini son teknoloji bir modem ile desteklerseniz evinizin her noktasına bu hızı taşıyabilirsiniz. TurkNet’ten alabileceğiniz Zyxel VMG8623-T50B modem sahip olduğu özellikler sayesinde hem TurkNet hızını evinizin her yerine götürüyor hem de ADSL ve VDSL bağlantı türlerini birlikte destekliyor.
Bu modemi TurkNet üzerinden kısa bir süreliğine, 375 TL’ye peşin ya da faturanıza ek olarak 12 taksitle 444 TL'ye satın alabilirsiniz. Mükemmel wifi deneyimi ve yüksek performans için hemen modeminizi değiştirmenin tam zamanı!
AC1200 olarak derecelendirilen Zyxel VMG8623-T50B, 5 GHz üzerinde 867 Mbps ve 2,4 GHz üzerinde 300 Mbps hıza ulaşıyor. Daha iyi kullanıcı deneyimi için dört farklı ağ ve eşzamanlı, gecikmesiz, düşük ping süreli akış sunuyor. Oyun deneyimleri için de çok kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) ve Beamforming gibi performans artırıcı özelliklere sahip çift bantlı kablosuz ağ bulunuyor. Ayrıca, dört ayrı kablosuz ağ oluşturma özelliği, video izlemek, veri indirmek veya misafirler için özel ağların tanımlanmasına da yardımcı oluyor. Daha fazla detay için tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 9 Haziran 2021; 21:5:53 >

Kullanıcılar olarak ortalama hızdan ziyade müşteri memnuniyeti raporlarınızı da görmek isteriz
Yoruma Git
Yorumun Devamı beoa291 - 2 yıl +259
Ben sizin fiberoptik altyapınızı görmedim.Türk Telekom'un altyapısıyla hava atıyorsunuz bunlar hava , civa reklam'dan başka bir şey değil.

Türknet'ten şu adımları beklerd...
Yoruma Git
Yorumun Devamı NitroNos - 2 yıl +173
Lay Lay Lom...
Yoruma Git
Guest-EED991BF3 - 2 yıl +98

B beoa291
2 yıl (109 mesaj)
Kullanıcılar olarak ortalama hızdan ziyade müşteri memnuniyeti raporlarınızı da görmek isteriz< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T The Alim
2 yıl (911 mesaj)
Kablo Net'i göremedim grafikte ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z zipcikti88
2 yıl (646 mesaj)
Sadece testler de bu değerleri görüyoruz. İş online oyuna gelince, film dizi izlemeye gelince hiç bir zaman 32 Mbps görmedim. 10 bile gördüğümü zannetmiyorum. Ayrıca söylendiği gibi müşteri memnuniyet verilerinizi de görsek fena olmaz.
Saygılar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E EXERA
2 yıl (464 mesaj)
A mahallesinde kullanırken aynı mahallenin arka sokağına taşındık diye hizmet veremiyoruz dediniz .Bence bununda üstüne gitmelisiniz..

Ama yine de tebrikler ..< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C cadavaros
2 yıl (3919 mesaj)
Puhahahah sizde bunu yediniz< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


O OnLyMoKoKo
2 yıl (2457 mesaj)
Kağıt üzerinden bakarsak Türkiye ekonomisi uçuyor ama reel de hiç öyle değil.

Siz de dış güçlerin oyununa gelmeyin< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M mert478
2 yıl (181 mesaj)
Türkiye'de ping 50
Yurtdışında ping 50 :) tamam yurtdışı pinginiz çok iyi'de Türkiye pinginiz neden 50 :) aaa pardon şimdi siz dersinizki o bağlantı sağladığınız sunucuda problem vardır çünkü sorun hep bizde yada bağlandığımız sunucuda.

Tebrikler en hızlı sizssiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

X xLab
2 yıl (77 mesaj)
Destek personellerinide biraz eğitseniz keşke. Hiçbiri birşeyden anlamıyor süs için mi koydunuz acaba. Hala daha desteğiniz çok kötü.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kraymon
2 yıl (106 mesaj)
güzel reklam, ama diğer sağlayıcılar da sizin gibi herkese yüksek hızlı internet paketleri satsa çoğunlukla, onların da ortalama hızı yüksek çıkar sonuçta. ve türksat kablonet yok o listede.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N NitroNos
2 yıl (10050 mesaj)
Ben sizin fiberoptik altyapınızı görmedim.Türk Telekom'un altyapısıyla hava atıyorsunuz bunlar hava , civa reklam'dan başka bir şey değil.

Türknet'ten şu adımları beklerdim.

Kendi fiber altyapısını oluşturup abonelerine iyi hizmet vermesini isterdim.

Upload (Yükleme) Hızlarının yükseltmesini isterdim.

Download (İndirme) Hızlarının yükseltmesini isterdim.

Ama Türknet ne yaptı hemen bakıyorum Müşteri Hizmetlerini kaldırdı ve abonelerinin paket ücretlerini yükseltti tamam bunu yaptı peki Türknet ne yaptı bu fazladan aldığı paraya karşılık hiç bir şey tamamen hiçsiniz.

Reklamlara Jahrein takma adlı twitch yayıncısını koyup metro ethernet çekip en iyi sistemleri kurmanız reklamdan öteye geçemiyor donanımhaber'deki internet abonelerine bu reklamları sunup kanacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir.

Türknet bu gidişle ya batar yada hiç bir faaliyet göstermeden reklama devam eder abonelerinin gözünü boyar.


Bu mesaja 6 cevap geldi.

C Charmlander
2 yıl (2263 mesaj)
Sitenizde YAPA altyapısı sorgulatınca nerede YAPA OLMADIĞINI görebiliyorum ancak.

YAPA altyapınızın nerelerde OLDUĞUNU gösteren herhangi bir link var mı?

Bursa'da YAPA olduğu gözüken iki santralin tam ortasındayım ancak santralin dibindeki adresi bile sorgulatsam YAPA YOK çıkıyor, 35 Mbps verelim biz size kafanız ağrımasın yazıyor sitede ;)


Bu mesaja 3 cevap geldi.

D Der Meister.
2 yıl (4226 mesaj)
TurkNet'in abone sayısı ne kadar? Türk Telekom okyanus gibiyken TurkNet yanında göl sayılır. O yüzden bu haberlere aldırış etmemek en doğrusu.

Türk Telekom'un fiber abone sayısı 3,7 milyonu aşmış durumda. Türk Telekom'un toplam sabit internet abonelerinin üçte biri fiber hızında hizmet alıyor.
Türk Telekom CEO'su Ümit Önal.

Kaynak: https://www.haberturk.com/turk-telekom-karini-uc-katina-cikardi-2470987-ekonomi

Türk Telekom'un ne kadar abonesi var, bundan haberiniz haberiniz var mı? Dediğim gibi Türk Telekom bir okyanus. TurkNet, Millenicom, Netspeed, vs. karşılaştırılması gereken ISS'ler değiller. Test bu yüzden başlı başına anlamsız kalıyor. Siz kaç bin aboneye hizmet sağlıyorsunuz, adamlar kaç milyon aboneye hizmet sağlıyorlar. Ping konusunda da iddia etmişsiniz.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: The HollowP PowerPC
2 yıl (1125 mesaj)
speedtest.net yanlış ölçüyor diyorlardı hayret nperf nasıl yanlış ölçmemiş.

Aşağıdaki grafik Speedtest'in son Türkiye raporundan.
< Resime gitmek için tıklayın >

nperf sitesinde 2018-2019 yılına ait sadece mobil veriler yayınlanmış.
fixed-line raporu yok.https://www.nperf.com/en/awards/

bağımsız bir kuruluş olduklarını söylüyorlar ama raporlarını isplerin reklam amaçlı kullandıklarını da kabul ediyorlar.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

G Guest-EED991BF3
2 yıl (274 mesaj)
çok haklısınız..


  • vodafone ttnetten yavaşmış?!?

  • Superonline Ttnet'ten yavaşmış?

  • turknetin ortalaması 32 megabitmiş.


bizde yedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EED991BF3 -- 25 Kasım 2019; 19:56:33 >


Bu mesajda bahsedilenler: @PowerPC

G Guest-EED991BF3
2 yıl (274 mesaj)
Dünyanın en ucuz ve en kaliteli servis sağlayıcısını (Cogent) kullanan Turknetin türkiyenin en hızlısı ve en ekonomiği çıkması şaşırtıcı değildir..

Superonline cogent'la olan anlaşmasını feshettikten sonra biraz yavaşladı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EED991BF3 -- 7 Aralık 2019; 22:57:6 >


Bu mesajda bahsedilenler: @mert478

B brnk
2 yıl (3662 mesaj)
Ping en az mı arkadaş turknet arkadaş ışınlanarak gidiyo Cs de oyuncular için iyi haber rakip vurmakta zorlanıyor ışınlandığı için< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S SYLAS
2 yıl (10051 mesaj)

M Mars Portakalı
2 yıl (902 mesaj)
Netspeed, Türknet'ten daha iyidir kullanın görün.


Bu mesaja 1 cevap geldi.