Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
818
Cevap
0
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Cevap: TÜRKİYE'NİN EN HIZLI, EN DÜŞÜK PING DEĞERLİ İNTERNETİ TURKNET AYDA SADECE 75,99 TL'YE! (43. sayfa)

A
Arisaka
dün (3407 mesaj)
.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arisaka -- 26 Şubat 2020; 16:53:48 >


Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

C
Caner.Pasha
dün (1 mesaj)
Paket: 35 Mb e Kadar Limitsiz - Taahhütsüz - 75,99 TL/Ay (VAE)
Konum: Balıkesir/Altıeylül

Ortalama Veri;

Ping: 16 ms
Download: 33.5 Mbps
Upload: 2.85 Mbps

TTNet 16 Mbps ADSL'den geçiş yaptım, cayma bedeli ödeyerek.
%25 engelli İndirimiyle beraber, 57 TL küsür fatura ödemekteyim. 2 defa geç ödemeden dolayı 30 TL hizmet kısıtlama açma ücretini faturama yansıtmadılar, teşekkür ediyorum.

05.04.2019 tarihinden itibaren kullanmaktayım, tavsiye ederim memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner.Pasha -- 26 Şubat 2020; 13:46:34 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

G
gkhn003
dün (786 mesaj)
Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Davet kodum: NPM78AI24PDD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


M
manasizadam
dün (110 mesaj)
Müşteri temsilcileriniz sadece evrak yollatma peşindeler kesinlikle anlama, yardımcı olma olayları yok. Robot gibi aynı şeyleri tekrarlayıp ısrarla abonelik başlatmaya çalışıyorlar.

Yaklaşık bir hafta önce yeni bir abonelik için türknet ile iletişime geçtim. 6 daireli bir apartmanın 6. dairesindeyim. Türknet sistemlerinde apartmanın 5 daireli olarak çıktığını belirttiler ve türktelekom ile görüşmemi istediler. Türktelekom ile görüştüm; sistemlerinde daire 6 nın göründüğünü ve 79 megabit hız alabildiğimi söylediler. Tekrar türknet ile görüştüm durumu belirttim daire 6 olarak işleme aldılar abonelik oluşturup evrak attılar.

Evrakları incelediğimde daire 5 olarak girildiğini gördüm, ilk fiyasko da burada başladı zaten. Defalarca daire 6 dememe ve daire 5 te başka bir ailenin internet kullandığını belirtmeme rağmen sırf evrak yollatmak için kayıt açtılar. Evrakları bu şekilde yollasaydım muhtemelen kurulum ve diğer ücretlerle bir fatura çıkarılacak ve hak etmeyen müşteri hizmetleri çalışanı prim vesaire alacaktı. Çalışanlar bu durumun böyle olacağını bile bile yanlış işleme yönlendiriyor.

Daha sonra tekrar arayıp yanlış evrak gönderildi diye kayıt oluşturdum. Diğer gün ulaşıp evrakları daire 5 olarak göndermemin sorun olmayacağını, sistemden daire 6 olarak düzenleyeceklerini ve bağlantımın sorunsuz yapılacağını söylediler.

Aradan 30 dakika geçmeden tekrar arandım. Başka bir türknet personeli kendini tanıttı ve tüm durumdan habersiz, evrak gönderim sürecinde olan aboneliğim olduğunu ve işlemi tamamlamak için aradığını belirtti. Durumu anlattığımda ise yine üç kuruş prim peşine düşüp önceki konuştuğum arkadaşı yalanlayarak; evrakları daire 5 olarak göndermenin sorun olacağını, sistemden düzeltme yapılamadığını söyleyip yeni bir abonelik talebi istedi. Adres tanımlama aşamasında daire altı olmadığını görünce de kendince kurnazlık yapıp, no3 daire 6 yerine no5 daire 6 olarak kaydetti. Tekrar itiraz ettim ve kurulum yapılamadığını belirtti. Daha sonra dalga geçercesine farklı bir daire numarasına kurulum yapabileceğimizi belirtti. Nasıl çözeceğimizi sormama rağmen ısrarla bu bilgilerle kayıt yapamıyoruz başka bir daire ya da adres seçebiliriz dedi. Bi süre sorularıma aynı saçma cevapları aldıktan sonra görüşmeyi sonlandırdım ve türknetten vazgeçtim.

Aradan bir saat kadar geçti tekrar farklı bir temsilci aradı ve abonelik yapmak istedi. Durumu anlattım bağlantı yapamayacaklarını söyledi. Nasıl çözebileceğimizi sordum ama diğer temsilciler gibi arka arkaya aynı cümleleri kurdu. Bu adresle devam edemiyoruz deyip durdu.

Aynı firmadan 2 abonelik açtırdılar. Bi temsilci yanlış adres olduğunu bile bile evrak gönderdi. Diğer bir temsilci yine yanlış olduğunu bile bile evrağı o şekilde gönderin dedi. Bir başka temsilci üç kez tekrar ettiğim adresi bulamayınca farklı apartman seçerek devam etmeye çalıştı. Son görüştüğüm temsilci ise ne sorarsam sorayım bu adresle işlem yapamıyoruz demekle yetindi.

Bu saçmalıklar ve çözümsüz kapanan telefonlardan sonra türktelekoma gittim. Bir kaç dakikada evrakları tamamladım daire 6 olarak düzgün adresime kayıt açtırdım. Yarın kuruluma gelecekler.

Akılda kalan soru işaretleri için belirteyim. Türknet apartmanımın diğer 5 dairesinde 75 megabit hız olduğunu belirtti ve buna rağmen çözüm sunamadı. Oturduğum apartman istanbulda merkezi bir yerde 2 yıllık bina. Kanıt isteyen olursa tüm evrak maillerini, konuşma sürelerini, türktelekom hız testini atabilirim.

Kesinlikle önermediğim bir firma. Temsilciler sadece evrak gönderip abonelik başlatma peşinde, teknik bilgileri sıfır. Ne söylerseniz söyleyin dinlemiyorlar online işlem merkezi gibi abonelik adımlarına devam ediyorlar. Personeller açılan kayıtlardan sizin durumunuzdan habersizler. Her arayan sıfırdan abonelik başlatmaya çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T
TurkNetDestek Konu Sahibi
23 sa. önce (6375 mesaj)
Merhaba, olumlu düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
Bu mesajda bahsedilenler: @Caner.Pasha

T
TurkNetDestek Konu Sahibi
23 sa. önce (6375 mesaj)
Merhaba, aboneliğin başında yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüm. Biz kullanmadığınız hizmete faturalandırma yapmıyoruz. Yaptıysak bu ücreti iptal ederiz.


Adres bilgilerini girerek abonelik işlemleri başlatıyoruz. Ancak iç kapı daire numarasının 5'e kadar olması nedeniyle sorun yaşanmıştır. Biz adres bilgilerine yerleşik operatör'ün ortak kullandığı sistemden alıyoruz. Burada 5'e kadar olması nedeniyle işlemler gerçekleşmemiştir.

İlerleyen zamanlarda sizinle tekrar yeni bir başlangıç yapmak isterim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @manasizadam

D
dream_04
22 sa. önce (279 mesaj)
altyapı sorgulaması: yapa - aktif altyapı
tahmini hız: 16 mbps (adsl)
tahmini santral mesafesi: 1200 m.
mevcut kullanım: vdsl 24 mbps
hattımın desteklediği hız: 72 mpbs
turknete geçersem ne hız alabilirim bilgisi olan var mı?
M
manasizadam
19 sa. önce (110 mesaj)
Yapılamayan bağlantılara kurulum ücreti aldığınız sayısız olay var internette, bu konuda çekincelerim yersiz değil. Türk telekom sistemlerinde 6 ya kadar görünüyor ve bugün bağlantımız tamamlandı. Çevremdeki kimseye önermiyorum müşteri hizmetleri son derece kalitesiz ve bilgisiz.

Bugün tekrar aradılar bir de utanmadan adres yanlış girilmiş basit bir hata diyorlar. Kaç haftadır bağlayamadığınız sistemde öyle bir daire yok dediğiniz yere türk telekom bir günde 75 megabit hız veriyor. Olası bir sorunda bu insanlarla muhattap olacak türk net abonelerine şimdiden sabır diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @TurkNetDestek

T
TaymekHoldem
12 sa. önce (1548 mesaj)
adamlar konu açmış kendilerini nasıl daha rezil edeceğini göstermek için.
J
Judd Trump
10 sa. önce (280 mesaj)
sizin vereceğiniz hizmet size kalsın.

online oyunlarda özellikle yapılan bir kısıtlama olduğunu düşünüyorum.

en kısa sürede iptal edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judd Trump -- 28 Şubat 2020; 2:58:32 >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: Limitless22


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.