Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
806
Cevap
0
Tıklama
7
Öne Çıkarma
TÜRKİYE'NİN EN HIZLI, EN DÜŞÜK PING DEĞERLİ İNTERNETİ TURKNET AYDA SADECE 75,99 TL'YE!

T
TurkNetDestek Konu Sahibi
5 ay (6338 mesaj)
Türkiye'nin en hızlı ve en düşük PING değerli interneti olduğu nPerf tarafından ispatlanan TurkNet'i, bir ay boyunca hiçbir risk olmadan denemek ister misiniz?

Kotasız ve taahhütsüz internet TurkNet'i denemek için tek yapmanız gereken https://turk.net üzerinden aboneliğinizi başlatmak. Üstelik mevcut aboneliğinizi kapatmanıza da gerek yok. Siz başvuru yapın, gerisini biz halledelim ve internetinizi TurkNet'e taşıyalım, 120 TL'ye kadar olan taahhüt cayma bedelini de biz üstlenelim.

TurkNet'te Hız ve Fiyat Nasıl?

TurkNet'te aktif altyapıda (YAPA santrallerinde) 100 Mbps'e kadar download ve altyapının desteklediği maksimum hızda internet ayda sadece 75,99 TL. Aktif altyapı dışındaysanız aynı fiyata 35 Mbps'e kadar download, 3 Mbps'e kadar upload hızı alabilirsiniz. Bu bölgelerde eğer verebiliyorsak 50-75 veya 100 Mbps'e kadar download ve 4 Mbps'e kadar upload hızında interneti ise ayda sadece 10 TL farkla 85,99 TL'ye sunuyoruz. Bunun dışında başka fiyatımız, paketimiz, tarifemiz yok.

Neden Türkiye'nin en hızlı interneti TurkNet?

Başta belirttik, Türkiye'nin en hızlı ve en düşük PING değerli interneti TurkNet. Bunu biz değil, Fransa merkezli bağımsız hız testi sağlayıcısı nPerf söylüyor. nPerf üzerinden 1 Temmuz 2018 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılan 87.512 hız testi verilerine göre Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcısı ortalama 32 mbps download (veri indirme) hızıyla biz olduk. Aynı dönemde Türkiye'nin ortalama donwload hızı ise 19 Mbps oldu. TurkNet olarak, aynı zamanda 48.86 milisaniye en düşük Ping süresi ile rakiplerimizi geride bıraktık. Türkiye ortalaması ise 63 milisaniye çıktı.


< Resime gitmek için tıklayın >

nPerf uluslararası çapta hizmet veren bağımsız bir firma. Öyle verilerine müdahale etmek, manipülasyon yapmak mümkün değil. nPerf hız testleri üzerinden elde edilen sonuçlar, tekrarlamaları ve olası suistimali önlemek için (robotlar vb.) otomatik ve manuel kontrollere tabi tutuluyor. nPerf, maksimum bant genişliği için Türkiye ve yurt dışı lokasyonlarda dedike sunucular kullanıyor.

TurkNet olarak nPerf hız testi sonuçlarında birinci çıktık çünkü biz:
• Kullanıcılarımıza hız için sınır koymayıp en iyi fiyata alınabilecek en hızlı interneti veriyoruz.
• Aktif altyapıda 100 Mbps'e kadar, aktif altyapı dışında 35 Mbps'e kadar alınabilen maksimum hızı aynı fiyatla, ayda sadece 75,99 TL'ye sağlıyoruz. Aktif altyapı dışında 35 Mbps'ten fazla hız alınması mümkün olan yerlerde ise sadece 10 TL farkla 85,99 TL'ye en yüksek hızı (100 Mbps'e kadar) sunuyoruz.
• Aktif altyapı bölgelerimizdeki santrallerde son teknoloji cihazları kullanıyor ve yüksek hız için gereken optimizasyonları kolayca yapabiliyoruz. Bundan dolayı santrale mesafesi uygun olan TurkNet'liler internet hızlarıyla fark yaratıyor.
TURKNET'TE ALABİLECEĞİNİZ HIZI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Deneyin, Beğenmezseniz Paranızı İade Edelim

Siz de TurkNet'in tahhütsüz, kotasız, yüksek hızlı internetini denemek isterseniz hemen https://turk.net veya 0850 288 80 81'den aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Dediğimiz gibi TurkNet'i denemenin hiçbir riski yok. Beğenmezseniz ve size bölgenizde iyi bir hizmet sunamazsak ilk 30 gün içinde hizmetinizi koşulsuz şartsız iptal edip paranızı geri alabilirsiniz.

Arkadaşını Getir İle Gelene, İkinci Ay İnternet Bizden

TurkNet'e abone olup ilk çıkan faturanızı ödedikten sonra, ikinci ay internetiniz bizden olsun isterseniz Arkadaşını Getir kampanyasından yaralanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web üzerinden abone olurken dördüncü adımda arkadaşınızın (ya da internetten bulduğunuz herhangi bir arkadaşınızı getir kodunu) davet kodunu ilgili alana girmek veya telefonda abone olurken davet kodunu temsilcimize söylemek. Böylece hem siz hem size kod sağlayan arkadaşınız bizden birer ay ücretsiz internet kazanıyor. Tek şartımız ise hem sizin hem de arkadaşınızın son ödeme tarihi geçmiş faturasının olmaması. TurkNet'te arkadaş getirmede bir limit yok. Abone olduktan sonra, siz de arkadaşlarınızı çağırıp her TurkNet'li yaptığınız arkadaşınız için bir ay bedava internet kazanabilirsiniz. TurkNet Arkadaşını Getir davet kodunu bulmak, bu forumu ziyaret eden bir kullanıcı için zaten çok kolay. Uzun uzun anlatmayalım.

120 TL Taahhüt Cayma Bedelini Nasıl Karşılıyoruz?

TurkNet'e geçmenin en kolay yolu mevcut internet aboneliği sonlandırmadan TurkNet'li olmak. Bu şekilde hem internetinizi daha hızlı bağlayabiliyor, hem evinize gelip kurulum yapmamız gerekmediğinden sizden kurulum ücreti almıyor hem de port yok vesaire gibi bir durumla karşılaşmıyoruz. Mevcut operatörünüzde taahhüdünüz varsa, bunun 120 TL'ye kadar olan kısmını biz üstleniyoruz. Bunu da taahhüt cayma bedeli faturanızı bize ibraz ettikten sonra size 6 ay için ayda 20 TL indirim tanımlayarak sağlıyoruz.

Ekstra para ödemeden 1.000 dakika her yöne telefon

TurkNet'te ekstra fiyat ödemeden her yöne 1.000 dakika görüşme var. Her ay 1.000 dakikanız ile Uluslararası 1. Kademe Ülkelerinin yurt dışı sabit telefonlarını, yurt içi GSM numalarını, şehir içi, şehirler arası numaraları, 444'lü ve 3 haneli özel servis numaralarını arayabilirsiniz.


TURKNET'İ HEMEN DEMEK İÇİN TIKLAYIN! https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/?utm_source=dh&utm_medium=sf&utm_campaign=nperf

TURKNET'TE ALABİLECEĞİNİZİN HIZI ÖĞRENİN! https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/?utm_source=dh&utm_medium=sf&utm_campaign=nperf

ARKADAŞINI GETİR İLE BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN! https://turk.net/arkadasini-getir/?utm_source=dh&utm_medium=sf&utm_campaign=nperf

BEĞENMEZSENİZ PARANIZ İADE İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN! https://turk.net/begenmezseniz-paraniz-iade/?utm_source=dh&utm_medium=sf&utm_campaign=nperf

BAŞKA OPERATÖRDEN TURKNET'E NASIL GEÇİLİR ÖĞRENİN! https://turk.net/baska-operatorden-gecis/?utm_source=dh&utm_medium=sf&utm_campaign=nperf

EVDE İNTERNET VEYA TELEFON OLMADAN TURKNET'E NASIL ABONE OLUNUR ÖĞRENİN! https://turk.net/nasil-turknetli-olurum/?utm_source=dh&utm_medium=sf&utm_campaign=nperf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 10 Ekim 2019; 17:2:59 >

Kullanıcılar olarak ortalama hızdan ziyade müşteri memnuniyeti raporlarınızı da görmek isteriz
Yoruma Git
Yorumun Devamı beoa291 - 5 ay +126
Ben sizin fiberoptik altyapınızı görmedim.Türk Telekom'un altyapısıyla hava atıyorsunuz bunlar hava , civa reklam'dan başka bir şey değil.

Türknet'ten şu adımları beklerd...
Yoruma Git
Yorumun Devamı NitroNos - 5 ay +93
Lay Lay Lom...
Yoruma Git
Guest-EED991BF3 - 5 ay +64
Sadece testler de bu değerleri görüyoruz. İş online oyuna gelince, film dizi izlemeye gelince hiç bir zaman 32 Mbps görmedim. 10 bile gördüğümü zannetmiyorum. A...
Yoruma Git
Yorumun Devamı zipcikti88 - 5 ay +35
bu post tamamen bilgi dezenformasyonu dolu. bu işten hiçbir çıkarı olmayan bir kuruluş olan steamin verileri en temiz verilerdir. altta link ve fotoğraf paylaşıyorum.

Yoruma Git
Yorumun Devamı oguz298 - 5 ay +15
Netspeed, Türknet'ten daha iyidir kullanın görün.
Yoruma Git
Yorumun Devamı Mars Portakalı - 5 ay +13
Kağıt üzerinden bakarsak Türkiye ekonomisi uçuyor ama reel de hiç öyle değil.

Siz de dış güçlerin oyununa gelmeyin
Yoruma Git
Yorumun Devamı OnLyMoKoKo - 5 ay +13
Kesinlikle bağlatmayın arkadaşlar ben ellerine düştüm 15 gündür internet bağlanmasını bekliyorum sözde maksimum 6 iş günüymüş , müşteri memnuniyeti sıfır i...
Yoruma Git
Yorumun Devamı ZemberekKuşu - 3 ay +10
türknet pişmanlıktır bulaşmayın içerisinde türk yerli milli geçen şeylerden artık uzak durun bilki kazıktır !!!
Yoruma Git
redcliffe - 2 ay +9

B
beoa291
5 ay (107 mesaj)
Kullanıcılar olarak ortalama hızdan ziyade müşteri memnuniyeti raporlarınızı da görmek isteriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

N
No Smoking
5 ay (499 mesaj)
Kablo Net'i göremedim grafikte ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z
zipcikti88
5 ay (340 mesaj)
Sadece testler de bu değerleri görüyoruz. İş online oyuna gelince, film dizi izlemeye gelince hiç bir zaman 32 Mbps görmedim. 10 bile gördüğümü zannetmiyorum. Ayrıca söylendiği gibi müşteri memnuniyet verilerinizi de görsek fena olmaz.
Saygılar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E
EXERA
5 ay (458 mesaj)
A mahallesinde kullanırken aynı mahallenin arka sokağına taşındık diye hizmet veremiyoruz dediniz .Bence bununda üstüne gitmelisiniz..

Ama yine de tebrikler ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C
cadavaros
5 ay (3553 mesaj)
Puhahahah sizde bunu yediniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


O
OnLyMoKoKo
5 ay (2190 mesaj)
Kağıt üzerinden bakarsak Türkiye ekonomisi uçuyor ama reel de hiç öyle değil.

Siz de dış güçlerin oyununa gelmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M
mert478
5 ay (114 mesaj)
Türkiye'de ping 50
Yurtdışında ping 50 :) tamam yurtdışı pinginiz çok iyi'de Türkiye pinginiz neden 50 :) aaa pardon şimdi siz dersinizki o bağlantı sağladığınız sunucuda problem vardır çünkü sorun hep bizde yada bağlandığımız sunucuda.

Tebrikler en hızlı sizssiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

X
xLab
5 ay (68 mesaj)
Destek personellerinide biraz eğitseniz keşke. Hiçbiri birşeyden anlamıyor süs için mi koydunuz acaba. Hala daha desteğiniz çok kötü.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K
kraymon
5 ay (72 mesaj)
güzel reklam, ama diğer sağlayıcılar da sizin gibi herkese yüksek hızlı internet paketleri satsa çoğunlukla, onların da ortalama hızı yüksek çıkar sonuçta. ve türksat kablonet yok o listede.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N
NitroNos
5 ay (8536 mesaj)
Ben sizin fiberoptik altyapınızı görmedim.Türk Telekom'un altyapısıyla hava atıyorsunuz bunlar hava , civa reklam'dan başka bir şey değil.

Türknet'ten şu adımları beklerdim.

Kendi fiber altyapısını oluşturup abonelerine iyi hizmet vermesini isterdim.

Upload (Yükleme) Hızlarının yükseltmesini isterdim.

Download (İndirme) Hızlarının yükseltmesini isterdim.

Ama Türknet ne yaptı hemen bakıyorum Müşteri Hizmetlerini kaldırdı ve abonelerinin paket ücretlerini yükseltti tamam bunu yaptı peki Türknet ne yaptı bu fazladan aldığı paraya karşılık hiç bir şey tamamen hiçsiniz.

Reklamlara Jahrein takma adlı twitch yayıncısını koyup metro ethernet çekip en iyi sistemleri kurmanız reklamdan öteye geçemiyor donanımhaber'deki internet abonelerine bu reklamları sunup kanacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir.

Türknet bu gidişle ya batar yada hiç bir faaliyet göstermeden reklama devam eder abonelerinin gözünü boyar.


Bu mesaja 4 cevap geldi.

C
Charmlander
5 ay (1494 mesaj)
Sitenizde YAPA altyapısı sorgulatınca nerede YAPA OLMADIĞINI görebiliyorum ancak.

YAPA altyapınızın nerelerde OLDUĞUNU gösteren herhangi bir link var mı?

Bursa'da YAPA olduğu gözüken iki santralin tam ortasındayım ancak santralin dibindeki adresi bile sorgulatsam YAPA YOK çıkıyor, 35 Mbps verelim biz size kafanız ağrımasın yazıyor sitede ;)


Bu mesaja 2 cevap geldi.

T
The Hollow
5 ay (2474 mesaj)
TurkNet'in abone sayısı ne kadar? Türk Telekom okyanus gibiyken TurkNet yanında göl sayılır. O yüzden bu haberlere aldırış etmemek en doğrusu.

Türk Telekom'un fiber abone sayısı 3,7 milyonu aşmış durumda. Türk Telekom'un toplam sabit internet abonelerinin üçte biri fiber hızında hizmet alıyor.
Türk Telekom CEO'su Ümit Önal.

Kaynak: https://www.haberturk.com/turk-telekom-karini-uc-katina-cikardi-2470987-ekonomi

Türk Telekom'un ne kadar abonesi var, bundan haberiniz haberiniz var mı? Dediğim gibi Türk Telekom bir okyanus. TurkNet, Millenicom, Netspeed, vs. karşılaştırılması gereken ISS'ler değiller. Test bu yüzden başlı başına anlamsız kalıyor. Siz kaç bin aboneye hizmet sağlıyorsunuz, adamlar kaç milyon aboneye hizmet sağlıyorlar. Ping konusunda da iddia etmişsiniz.
P
PowerPC
5 ay (968 mesaj)
speedtest.net yanlış ölçüyor diyorlardı hayret nperf nasıl yanlış ölçmemiş.

Aşağıdaki grafik Speedtest'in son Türkiye raporundan.
< Resime gitmek için tıklayın >

nperf sitesinde 2018-2019 yılına ait sadece mobil veriler yayınlanmış.
fixed-line raporu yok. https://www.nperf.com/en/awards/

bağımsız bir kuruluş olduklarını söylüyorlar ama raporlarını isplerin reklam amaçlı kullandıklarını da kabul ediyorlar.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

G
Guest-EED991BF3
5 ay (267 mesaj)
çok haklısınız..


  • vodafone ttnetten yavaşmış?!?

  • Superonline Ttnet'ten yavaşmış?

  • turknetin ortalaması 32 megabitmiş.


bizde yedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rk19 -- 25 Kasım 2019; 19:56:33 >


Bu mesajda bahsedilenler: @PowerPC

G
Guest-EED991BF3
5 ay (267 mesaj)
Dünyanın en ucuz ve en kaliteli servis sağlayıcısını (Cogent) kullanan Turknetin türkiyenin en hızlısı ve en ekonomiği çıkması şaşırtıcı değildir..

Superonline cogent'la olan anlaşmasını feshettikten sonra biraz yavaşladı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rk19 -- 7 Aralık 2019; 22:57:6 >


Bu mesajda bahsedilenler: @mert478

B
brnk
5 ay (2928 mesaj)
Ping en az mı arkadaş turknet arkadaş ışınlanarak gidiyo Cs de oyuncular için iyi haber rakip vurmakta zorlanıyor ışınlandığı için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S
SYLAS
5 ay (8734 mesaj)

M
Mars Portakalı
5 ay (769 mesaj)
Netspeed, Türknet'ten daha iyidir kullanın görün.