Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
24
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Türkiye'nin en güzel ili : (2. sayfa)

Ø
ø
2 ay (4750 mesaj)
Artvin’e gitmeden bu hususta konuşmayınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


E
ekmekarasıkedi
2 ay (0 mesaj)
Malatya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


H
Holy Templar
2 ay (5666 mesaj)
demeyin, antalya filan demeyin. son yıllarda çok yoğun göç aldı antalya. her insan kendini diğerlerinden üstün görüyor ama gerçek böyle değil. daha sokakta çöp kutusuna çöpünü atamayan tipler geldi doluştu. tarla satan geldi doluştu. artık antalya'nın iç anadolu'daki bir ilden farkı kalmadı.
P
Poohdini1324
2 ay (0 mesaj)
İstanbul antalya ankara ve izmirde yaşamış biri olarak ve türkiyenin büyük bir kısmını gezmiş biri olarak kesinlikle antalya.Tabiki bazı ilçeleri var ki sevmiyorum ama ne bir beşiktaş ne bir moda kaleiçinin lara bölgesinin yerini tutmaz.Şehirde yaşamaya başlayalı 1 yıl olunca sıkılıyonuz şehirden ayrılınca deli gibi özlüyonuz garip bir caziben var be antalya.Ama antalyayı antalya yapan kesinlikle şehrin insanının samimiyeti büyük şehirlerde insanlar aşırı derecede fevri antalya da öyle değildi yolda geçen adamın biri gelir senle sohbet ederdi ,insanları güleryüzlüydü bunları hiçbir şehirde tam olarak göremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Y
Yaxis
2 ay (757 mesaj)
ssh yaymayin hocam
Bu mesajda bahsedilenler: @mrsmrc
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.