Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Türkiye ile AB arasındaki 'bilgi değişimi' kabulu sonrası Avrupacılar para kaçırıyor...

E ebavamqko Konu Sahibi
9 ay (969 mesaj)
Bilindiği üzre Merkel baskısı ile Türkiye'ye "veri değişimi" konusunu kabul ettirdi. Böylelikle Almanya'da yardımla geçinen 500 bin Türk vatandaşı için risk oluştu. Çok büyük cezalar ile karşı karşıya gelebilirler. Bu ayrıca sadece Almanya'da olanlar için değil Fransa Belçika gibi ülkelerde olanlar için de geçerli. ,Böyle olunca yurtdışından acayip para girişi oluyor. malum yüksek cezalar alacaklarını anlayan almancılar oradaki diğer birikmiş varlıklarını da Türkiye'ye gönderme çabasındalar açıkca bu görülmekte. Malum dolar 1 haftadır 7.45 lerde seyrederken euro 8.90 larda idi. Bugün itibarı ile dolar 7.50 yi aşarken euro ise ilginç sekilde sert düştü ve 8,82 civarına geriledi. Bildiğiniz üzre ülkemizdeki merkez bankası dolara müdahale eder. çünkü ateşi dolar körükler. ama bu sefer ilginç şekilde dolar pound vs yükselirken euro sert düştü.bunun da açıklaması, avrupadan eurolarını kaçıran avrupacılar.

Videoyu izlemek için tıklayınız
Bakınız yukarıdaki örnekteki kişi. Fransa'dan 280 bin eurosunu Türkiye'ye kaçırmış. şimdi burada kral gibi yaşayacak. 2,5 milyon lirası ile zaten milyoner oldu adam Türkiyede... çok uyanık bunlar çok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebavamqko -- 17 Eylül 2020; 10:54:6 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.