Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
86
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Türkiye'de adam akıllı bir sağlayıcı var mı?

K Kadhras Konu Sahibi
4 yıl (272 mesaj)
Önce 11 yıllık türktelekom daha sonrada 4 aydan beri devam eden bir Türknet internet müşterisiyim. Belli aralıklarla internet ya yavaşlar, ya kopar ve uzun bir süre gelmez. Yok ana hattınızı modeme bağlayın da falanda filanda.. Hocam sorun 1 aydır yoktu 2 dk önce olmaya başladı. Olsun siz genede takın, hat değerlerini kontrol etmemiz geremektede efendim.

Ya hafız cernde atomları birbirine çarpıştırmıyorsun ki. Norveçin kullanıcılarına aylık 5€ gibi cüzzi bir miktara verdiği 100 mbps lik internetin 10 da 1 ini bana vermeye çalışıyorsun, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu arkadaş?

Biraz içimi dökeyim dedim..

Neyse, İzmir'de ikamet ediyorum dostlar, öyle aşırı yüksek mbps ler istemiyorum. Bir şey indirirken, izlerken, günlük internet kullanımı esnasında ve mümkünsede twitch yayını yaparken upload hızının bana yeteceği bir internet sağlayıcısı arıyorum. Var mıdır böyle bildiğiniz bir firma?
D Dr. Boone
4 yıl (7564 mesaj)
Türkiye'de dsl altyapısı rezalet durumda olduğu için hiçbir iss adam akıllı hizmet veremez. Fiber ve kablo da her yerde yok, fiyatları da kazık.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.