Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
217
Tıklama
0
Öne Çıkarma
türk telekom taahhüt hk.
M
geçen yıl
Çavuş
Konu Sahibi

iyi akşamlar arkadaşlar bu ay kullandığımız türk telekom internetinin 24 aylık taahhütü bitecekti ben de başka bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyordum. Ancak peder bana sormadan türk telekomu yenilemiş. 3 gün oldu, acaba bunu iptal etmenin bir yolu var mıdır teşekkürler< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

M
geçen yıl
Yarbay

taahütte daha yeni girdiğiniz için cayma cezası çok olmayacaktır. Arayın sorun, muhtelemen 50-100 lira gibi düşük bir cayma ile çıkabilirsiniz.N
geçen yıl
Yarbay

14 ücretsiz iptal hakkınız var dilekçeye bunu beliterek iptal edebilirsiniz turkiye.gov.tr üzerinden iptal dilekçesini gönderebilirsiniz.

İstediğiniz İSS'ye geçebilirsiniz bir çoğu cayma bedelini karşılıyor cayma bedelini ödemiyor her ay faturanızdan düşüyor.

Türk Telekom'da fazla durmayın başınız ağrırN
geçen yıl
Onbaşı

#taahhutpismanliktir turknette 100mbps e kadar 139.90 arkadaşını getir kampanyası var sınırsız sayıda getirebilirsiniz 10 arkadaş getir 10 ay ücretsiz kullan< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

C
geçen yıl
Onbaşı

Bİr bilene danışmak lazım derler ya...
Çanakkale de yeni internet başvurusu yapacağım ancak port yok. TTnet bayisi "abi onu biz ayarlarız sen merak etme" dedi. Ama port yok diye göründüğünden dolayı Turknet ve diğer sağlayıcılardan başvuru dahi yapamıyorum.
Bu nasıl bir kıstırma taktiğidir ve bu durumda ne önerirsiniz?


Bu mesaja 1 cevap geldi.
C
geçen yıl
Onbaşı

Kendime cevap vereyim, öğrendiğim kadarıyla tahahhütsüz telefon başvurusu yapıp, telefon hatta geldikten sonra farklı internet sağlayıcıılara başvuru yapabiliyormuşuz. Yöntem buymuş.
Bu mesajda bahsedilenler: @canvara
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.