Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
29
Tıklama
0
Öne Çıkarma
türk telekom Davası

Z zoRHac.RK Konu Sahibi
4 yıl (41 mesaj)
iyi günler arkadaşlar. Ben mardin Dargeçit'te görev yapıyorum. Eve internet bağladım ama internette sık sık kopma yaşanıyor 10-15 dk da 5 dk net gidiyor haliyle müşteri hizmetlerini aradım, araştırdılar problemin iç tesisatımdan kaynaklandığını söylediler haliyle bana tamiri düşüyor neyse elit hizmet var bizim dedi parayla bu işi yapıyoruz dediler yollayın dedim.

Adam içeri girdi selam verdi tamam biz önceden gelip yaptık siz imzalayan dedik aradan 10 dk geçti net yine gelip gitti aynı sorun devam ediyor adam gitmeden önce bana garantilidir dedi. Müşteri hizmetlerini aradık adamlar bu sefer santral kaynaklı dedi bekleyin çözecez dediler gelen yok arayan yok en önemlisi internet yok tekrar aradım adamlar ankastre arızalı dediler ben elit hizmetle yaptım dedim yok tekrar yapmanız lazım tekrar para ödedik sonra gelen adam dediki hocam neden elit hizmet istiyorsun ayakkabı çıkarmadan imzalattı kağıdı gitti yapacağım dedi. sonra ben anladım ki Ankastrede bir sorun yok arkadaşlar adamlar sırf şirket zarar göstermesin diye ankastre arızalı diyorlar ve müşteri bu sayede ttnet tarafından internetin kesildiğini ispatlayamıyor. Şimdi ben ankastreyi tamirciye göstersem arıza olmadığını kanıtlasam şirketin çalışanlarına ve şirkete dava açabilir miyim. Ankastre denilen cihazın tamircisi nerede bulunur kontrol etmek için ne kadar para ister.
Ben savcılığa suç duyurusunda bulunsam neler yapılabilir aydınlatır mısınız ?
S sertosman
4 yıl (2725 mesaj)
Savcılıktan bir sonuç alamazsınız< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.