Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
533
Tıklama
0
Öne Çıkarma
türk telekom btk ya yeni tarifeler sunmuş

T tuncal Konu Sahibi
11 yıl (34 mesaj)
btk nin sitesinde yeni tarifeleri gosteren pdf dosyası var
link:http://www.tk.gov.tr/Basin_Duyurular...ltarifeler.pdf
D Dallamos
11 yıl (828 mesaj)
Evet, yeni tarifeler BTK onayına sunulmuş. Zaten BTK'nın herhangi bir TT tarifesini onaylamadığı görülmüş bir olay olmadığından bu tarifelerin önümüzdeki 1-2 ay içinde yürürlüğe gireceği kesin gibi...

Ve bilin bakalım TT bize ne sürpriz hazırlamış???

ARTIK ADİL KULLANIM ZIRVALIĞI OLMAYAN BİR LİMİTSİZ TARİFE OLMAYACAK!!!...

2, 4 ve 8 mbps LİMİTSİZ internet tarifelerini kullanmayı düşünen arkadaşlar ve özellikle de işyerleri ellerini çabuk tutup şimdiden bu tarifelere geçsinler, çünkü yakın bir gelecekte bu tarifelere yeni abone alımı durdurulacak ve LİMİTSİZ denilen bütün tarifelerde adil kullanım noktası (AKN) uygulamasına geçilecek. Adil kullanım noktası (AKN) olan paketlerde (YANİ LİMİTSİZ DENİLEN BÜTÜN PAKETLERDE) kullanıcıların hızları AKN noktasına geldiğinde 1 Mbps'e indirilecektir.

16 mbps LİMİTSİZ ADSL tarifesini kullananların (eğer kullanan varsa) durumu daha da vahim, çünkü bu tarife tamamen iptal edilecek ve aboneler de mecburen ADİL KULLANIM saçmalığı bulunan başka bir tarifeye geçirilecek. Bu tarifeyi kullananların ve bu şekilde hız düşümü olmadan kullanmaya devam etmek isteyenlerin de bir an önce 16 mbps LİMİTSİZ VDSL tarifesine geçmeleri yerinde olacaktır. Aksi halde ADİL KULLANIM saçmalığıyla uğraşmak zorunda kalacaklar...

Kaynak:

http://www.tk.gov.tr/Basin_Duyurular/Duyurular/kamuoyu/2010/dsltarifeler.pdf
M man utd
11 yıl (2603 mesaj)
Bunlar neyse smile,biri vs vs.. hepsi aynı zaten.Olan biz download kulübüne olacak.Böylelikle TÜRKİYE de DOWNLOAD YASAKLANMIŞ OLDU.kaablo net denen zımbırtı da 15 yaşındaydım bazı yerlerde vardı 30 a geldik hala aynı.
--High defination zaten her şey,oyunlar 15 20 GB. İnterneti kısıtlayan zihniyeti......
70 milyonluk ülke internette bir tek firmaya bakıyor,dayatmaları artislikleri yeter lan tt illeti.Yeter lan arap inşaat telekomDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.