Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
394
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Turk Telekom binama kadar Fiber getirdi ama sorun var

B burakavci. Konu Sahibi
8 yıl (146 mesaj)
İyi günler arkadaşlar,
Ramazanın son günlerine doğru bizim var olan saha dolabının yanına abisi gibi gözüken Fiber saha dolabını koydular. İlçede ki diğer mahallelere uğradığımda oralarada aynı şeyin uygulandığını gördüm
Ondan yaklaşık 1-1.5 hafta sonra bizim binamıza Turk Telekom Fiber İnternet isimli bir kutu koydular. Ortalama bir beyaz kutu. koyduktan 1.5 hafta sonra ben tatile gittim. geldiğimde kutu, kaldırımda bulunan türk telekom yazılı logar kapağı gibi yerin, binadaki en yakın konumuna taşınmış ve doğal olarak bizim var olan binadaki telefon kutusundan uzaklaşmıştı. Ama fiber saha dolabı ile o beyaz kutu arasında bağlantıların yapıldığını gördüm. O kaldırımın oradan Turuncu renkli bir kablo bizim fiber internet kutusuna giriyor ve bağlantı sağlanıyor. Ama bizim telefon hatları henüz o beyaz kutuya bağlanmış değil.

Hikaye bu.
Şimdi ben beklemeli miyim, Fiber İnternet için apartman içi bir takım kablolar döşemeleri gerekiyor mu veya bizim bağlantılarımız otomatik türk telekom tarafından mı alınacak o kutuya ?
Hat değerlerimde bir oynama yok. Tatilden geldiğimde bağlantıların saha dolabından kutuya kadar yapıldığını gördüm. Bina yöneticisine bir şey danışıp fikrini aldılar mı bilmiyorum.

Bu silsileyi yaşayan arkadaşlarım varsa ve beni aydınlatabilirlerse sevinirim
I IsO6
8 yıl (4296 mesaj)
bekleyin aktif olur ama zaman alabilir


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @burakavci.

E emo5313
8 yıl (2127 mesaj)
Bizim t11 dslam saha dolabı tüm bağlantıları yapıldıktan 6 ay sonra çalışmaya başlamıştı.

Fazla ümitlenme çabuk olur diye


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B burakavci. Konu Sahibi
8 yıl (146 mesaj)
Ben hemen hallederler sanıyordum :/
Neyse elimiz mahkum bekleyeceğiz bakalım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T Tekno moomce
8 yıl (2673 mesaj)
1 senedir bekliyoruz saha dolabı kurulu hazır fiber geldi herhalde reklam asmışlar ama bağlatı hala aynı fazla ümitlenmeyinDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.