Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
122
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Turk Telekom 16 mbit 100 Gb AKN 62 Tl
H
5 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

az once aradilar arayan musteri hizmetleri acaip sicak kanli biriydi durumumu sordu ben doguluyum sicak kanli oluruz dedi sasirdim 100 gb akn 16 hiz 62 tl ye gecirdi 100 gb akn bana yeter.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

D
5 yıl
Çavuş

"az once aradilar arayan musteri hizmetleri acaip sicak kanli biriydi durumumu sordu ben doguluyum sicak kanli oluruz dedi sasirdim 100 gb akn 16 hiz 62 tl ye gecirdi 100 gb akn bana yeter."

Güldürdün. :D

Aklımdan geçen şu ki, muhtemelen olayın özü metnin içinde gizli. Belki 2 yıllık sözleşme vardı işinde, belki yeni bir düzenlemeye gitmeden önce insanlara sözleşme kabul ettiriyorlar.

Anlaşılan o ki insanları zaaflarından yakalıyacak yöntem geliştirmişler. Yaşadığı yere göre birilerini arayıp, kafasına göre teklif yapacak çalışan diye bir şey olur mu? :D

Arayan yer Telekom olunca, şeytanla dans ettiğinin farkına vararak konuşmak gerek.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.