Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Türk Futbolunun Bir Numaralı Sorunu Medya

A Andres Escobar Konu Sahibi
10 ay (1203 mesaj)
Bu ulkede en basta basın degisecek. Insanlari saha icinden cikarip birbirine kin nefretle kuşatanlar gidecek yerlerine saha icini konusanlar sahayi sorgulayanlar gelecek, sonra biz niye avrupada ocak ayında elendik

quote:

Çağdaş Atan: "Soru yok mu arkadaşlar?"


Muhabirler: "Yok."


Çağdaş Atan, başını sallayarak basın toplantısını terk etti.


Basın toplantısında soru sorulmaması üzerine Çağdaş Atan: "Bir daha bence basına da gerek yok."

ben bu adama üzüldüm mesela

çok iyi oynatıyor takımını ama kimsenin teknik taktik konuştuğu yokki

adam lider kardeşim nasıl soru yok ya bu işi beceremiyorsanız ne işiniz var orda

ama hakemle ilgili bir şeyler olsa kaos olsa hemen atlarınız dimi soru sorardınız

bunlar kan emiciler işte bunlar bu tip şeylerden besleniyorlar bizde destek veriyoruz uyuyoruz

umarım nice alanyalar çıkar nice çağdaş hocalar çıkar şampiyon olur
B Batman
10 ay (4317 mesaj)
Ee bunlarin ipini elinde tutanlar da kaostan beslendikleri icin soru sormamalari dogal. Ama gelsin ft desin ki onu cekme bunu cek. Yalayip yutarlar.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


P programmer_onur
10 ay (18632 mesaj)
Ne kadar tepki koysa az. Yalama ve cahil basın ancak bu kadar olur. Adamı bozmaya çalışıyorlar, avuçlarını yalarlar.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


K kırılanhayaller
10 ay (2163 mesaj)
Kimse kusura bakmasın. Bizim insanımız kaostan besleniyor. Güzel oyun falan hikaye bizim insanımızın çoğu dedikodu istiyor, şiddet istiyor.

Beyaz tv deki şebeklerin çıktığı program niye diğer spor programlarının önünde?
B bjkyener
10 ay (902 mesaj)
basın bir kez daha emeğe saygısızlık yaptı

bunlara .... basını diyeceksin
S Sadece Ölüler Görür
10 ay (123 mesaj)
Çağdaş hoca boş yere şaşırmış. Soru sorsalar çok matah sorular mı soracaklardı oyun ile alakalı? Soracakları; hakem, Beşiktaş'taki dönemi, kızının kasiyerlik yapıp yapmadığı, üç büyüklerden birinin başına geçmek isteyip istemediği ...

Ülkede en fazla rating alan spor programı Beyaz Futbol. Başka söze gerek yok. Türkiye'deki spor basını komple greve gitse, eksiklikleri yıllarca hissedilmez.
A ahmet kontuy
10 ay (439 mesaj)
çok ilginç bir konu. türk futbolunun bir numaralı sorunu neden medya oluyor? max kruse gibi futbolcuyu oynatamadan, milyon euro verecek olan yöneticiler neden sorun olmuyor?


gündem saptırmayın. futbolun bir numaralı sorunu için ben liste başına hakemleri koyuyorum. var geldi, göstere göstere hatalar devam ediyor. sistem de bozuk değil. koku yayıyor etrafa ama taraftar ve basın hariç, kimsenin burnu koku almıyor. sistem deyince de iş sahanın dışına kadar çıkıyor. artık kimin kapısını çalıyorsa o soruna dahil olmuş oluyor.


medya'nın sorunu, futbolun içindeki sorunların medyaya haber konusu olması. yok penaltıydı, yok hakem gördüydü de, yok ofsayt, yok penaltı değildi.. yazılı ve görsel basına sen malzeme verirsen tabi medya sorunlu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet kontuy -- 16 Aralık 2020; 20:11:22 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.