Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
4
Cevap
473
Tıklama
0
Öne Çıkarma
TTNET HIZI KEŞFET KAMPANYASI + PARADOX ALARM SİSTEMİ

V vahdettinp Konu Sahibi
7 yıl (582 mesaj)
Arkadaşlar selamlar. Ben normal telefon hattı ve adsl internet bağlantısı olan bit ttnet kullanıcısıyım. TTNET hızı keşfet kampanyasından yararlanmak istiyorum. Burada hipernet internet + alo konuştukça öde beraber veriliyor. TTNETin carfeursa ofisindeki arkadaş kampanyadaki telefonun normal telefon hattı olmadığını internet üzerinden telefon görüşmesi yapıldığını alarm sistemiyle sıkıntı yaşanıp yaşanmayacağı noktasında alarm şirketiyle görüşülmesi gerektiğini söyledi. Paradox alarm sistemi ile beraber ttnetin internet telefon hizmetini beraber kullanan var mı. Sıkıntı yaşayan var mı. Şimdiden teşekkürler.
V vahdettinp Konu Sahibi
7 yıl (582 mesaj)
Bu kampanyadaki telefon görüşmesi VOIP dediğimiz şey mi. Eğer öyle ise paradox alarm sisteminde kullanımda sorun yaşar mıyım?. 4440375 den bilgi alamadım. Söylenen sorun olursa teknik servis yardımcı oluyormuş. Şaka gibi.
İ igorparker
7 yıl (3664 mesaj)
Bunu Paradox'a sorman lazım dostum.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

V vahdettinp Konu Sahibi
7 yıl (582 mesaj)
Takan arkadaşa sordum. Distribitör firma ile görüşüp dönebileceğini söyledi. Baştan sorun olabilir diye kestirip attı. emin olmadığı için sor dön dedim. Cevap gelene kadar kullanan arkadaş varsa buradan yardım isteyeyim dedim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A Aléister Crowley
7 yıl (1765 mesaj)
Konusu açılmışken bende soru sorim.Yeni aldığım evimde fiber var ttnet müşteri hizmetlerini aradığımda bana göre en uygun paket olarak 50 mpbs ve 200 gb adil kullanım kotası olan pakette karar kıldım hızı keşfet kampanyası olarakda modemde hediye olarak ilk 12 ay 77 tl ödüyeceğim sizce nasıl bu paket tavsiye edermisiniz varmıdır kullanan?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.