Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Trust iki yeni tam kablosuz kulaklık duyurdu

E ekrem71 Konu Sahibi
geçen yıl (29170 mesaj)



Ülkemizde de çevre bileşenleri ve mobil aksesuarları ilgi gören firmalardan Trust, bu hafta iki yeni tam kablosuz kulaklık modeli duyurdu. Nika ve Primo serisine ait kulaklıklar biraz daha fiyata oynuyor.



Trust Nika Touch ve Primo Touch



Trust Nika Touch tam kablosuz kulaklık modeli 10mm neodim ses sürücüleri barındırıyor. Geleneksel tam kablosuz kulaklık tasarımını koruyan modelin dış kısmında dokunmatik bir kontrol yüzeyi yer alıyor.



Ayrıca Bkz.Dünyanın ilk çalınabilir piyano LEGO seti piyasada



Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan model 6 saate kadar kullanım süresi sunabiliyor. Dahili bataryalı kılıf ise 10 saat daha kullanım süresi ekliyor. Kılıf microUSB üzerinden şarj ediliyor. Gürültü engelleme gibi özelliklerin yer almadığı kulaklık 31 Pound civarında ön siparişe başladı.



Trust Primo Touch ise biraz daha AirPods tasarımına benziyor. Yine dokunmatik kontrolleri olan kulaklık modeli 4 saate kadar kullanım süresi sunuyor ve kılıfı da 6 saat daha ekstra sağlıyor. Trust Primo Touch fiyatı 20 Avro olarak belirlenmiş. Bu iki ürünün Türkçe sayfaları hazırlanmış durumda ve muhtemelen ülkemizde de satışa çıkacak.





Kaynak:https://www.techpowerup.com/270954/trust-launches-four-new-affordable-true-wireless-headphones-and-earbuds

 Haberi Portalda Gör


M MrHamilton
geçen yıl (81 mesaj)
Sağır olma garantili




DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.