Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
61
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Trendyol’da Kaçırılmayacak Mega Eylül İndirimleri (4. sayfa)

U
ultrAslan-BH
6 gün (4240 mesaj)
TRENDYOL'dan aldığınız bir üründe çıkan sorun sonrası başınıza gelebileceklere bir örnek.

Ürün ile ilgili yaşadığım sorun aşağıdaki gibidir. Bu gün çağrı merkezini aradım ve bana bir mail adresi verildi o adrese ürün ile ilgili sorunumu fotoğraflayarak anlattım.

Merhaba,

Satıcısı D108 olan "Triathlon 7 Renk Led Işıklı Tekerlekli Scooter" ürününü 31 temmuz tarihinde sitenizden sipariş verdik. Ürün elimize ulaştığı hafta sonu çocuğumuz kullanmaya başladı daha kullanmaya başladığı ilk gün Sol ön tekerleği çocuğumuzun kullanımı esnasında yerinden çıktı kendi yöntemlerimizle çıkan tekerleğin vidasını sıktık ve bu şekilde kullanmaya devam edildi ancak ertesi gün tekerlek çocuğumuzun kullanımı esnasında tekrar yerinden çıktı ve çocuğumuz sert zemine düşüp dizini ve dirseğini yaraladı. Sol tekerleği yine kendi yöntemlerimizle vidasını sıkıp scooterı kullanılır hale getirdik ancak çıkan tekerleğin ışıkları artık yanmamaya başlamıştı bu kadar aksilik ve olumsuzluğa rağmen, ürünü size anında geri göndermek yerine sırf çocuğumuzun gönlü olsun diye ürünü çocuğumuz ile birlikte dedesinin yanında bırakıp İstanbul'a döndük, 1 hafta sonra çocuğumuzun yanına tekrar gittiğimizde Scooter'ın orta kısmı kırılmış ve yere sarkıp sürtüyordu ve artık gerçekten kullanılmaz hale gelmişti... İade süresi geçtiği için sitenize ürün ile ilgili yorum yazdık ancak yorum ne yayınlandı nede bize bir geri dönüş yapıldı...


Ürünün açıklamasında 40kg'a kadar taşıma kapasitesi olduğunu belirtiliyor ancak çocuğumuz 21kg ürün buna rağmen 1 hafta içerisinde en güçlü olması gereken yerden(orta alt kısmı) kırılıp kullanılamaz hale geliyor ve daha ilk günden tekerleği yerinden çıkıyor çocuğumuzun yaralanmasına sebep oluyor. 3 yasindan beri kullandığı farkli bir Scooter sapasağlam dururken ve hala kullanılabilir halde iken taşıma kapasitesi daha yüksek olduğu söylenen ve daha yeni ürün olan bu ürünün 1 haftada bu hale gelmesi çok üzücü lütfen gereği yapılsın.

TRENDYOL CEVABI
Değerli Üyemiz,

Bu mail adresi üzerinden yalnızca görsel ve IBAN bilgilerinizi iletmeniz durumunda destek olabilmekteyiz.


Bunun dışındaki soru ve talepleriniz için size daha hızlı hizmet verebilmek için sizi chat kanalımıza bekleriz.


Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,


Trendyol

BENİM CEVABIM
Merhaba,

Bu mail adresine konu ile ilgili görselleri göndermem adına Trendyol müşteri hizmetleri tarafından yönlendirildim lütfen ilgili yer neresi ise mail'i oraya yönlendirin yada siz ilgilenen!!!

FİRMA CEVABI
Sayın .......,

Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim için sizden özür dileriz. Üürün kullanıı ve tamiri yapıldığı için üzülerek belirtmek isteriz ki, farklı bir işlem yapamıyoruz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Trendyol.com

BENİM CEVABIM
Merhaba,

Mailinizi tam anlayamamakla beraber(imla hataları) üründe tamir edilen bir yer yok sol ön tekerleği kendi kendine çıktığı için vidasını sıktık ertesi gün tekrar çıktı ve yine vidayı sıktık. Bu sorundan bağımsız olarak ürünün gövde alt yüklenici kısmı resimlerdede görüleceği üzere tekerlekten bağımsız olarak(bunu yazmama gerek yok ancak, gönderdiğiniz mailde önceki mail'imin iyi okunmadığı ve resimlerin incelenmedigini verdiğiniz alelade ve gelişi güzel cevap mail'inden anlıyorum) "KIRILDI". 40kg kapasitesi olabmn bir ürünü 21kg'lık bir kız çocuğu kullanıyor bu ürün neden kırılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A
AslanAvda
6 gün (5606 mesaj)
çok ilginçtir ki bana 100/40 gelmiş. hemen ıslak mendil aldım benim kıza:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >