Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
415
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: Trendyol Büyük Ekim - Paylaş Kazan (22. sayfa)

A adn53
3 gün (16 mesaj)
tşk ederim
Bu mesajda bahsedilenler: @Candanahsen

M mehmetyegen01
3 gün (455 mesaj)
En az 70 kişinin takibe aldığını düşündüğüm magaza takip kuponu için bağlandım 4 kişi olarak gözüküyormuş. ty temsilcinin cevabı. Harcadığım zamana üzülüyorum.

4 kişi olarak görünüyor. Sizin koleksiyonunuzu kaydeden arkadaşlarınız tek bir internet ağına bağlı ise, sistem bunu tek bir kişi olarak algılıyor. Ve ya bahsettiğim gibi aktif olmayan hesaplar, sadece kampanya döneminde kampanya için açılan hesapları sistem suistimal tespit edip hak kazanmadan çıkartıyor ne yazık ki. Tamamen sistemsel bir durum olduğu için üzgünüm ki müdahale edemiyoruz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P polyo
3 gün (331 mesaj)

G gokhans19
dün (2931 mesaj)
Geçen alıpta beğendiğim bir kolonyadan 3 tane aldım. 3 lt 3.94 tlye geldi. Bana 50 tl ve 25 tl sorunsuz yattı. Kargo olmasa 25 tlyi harcayacamda kargo olayı bozuyor. Bakalım 4-5 gün daha var.
G glory34
dün (734 mesaj)
Trendyol, Megastar'dan nefret ettirecek yani. En ücra köşedeki bilboard'dan, metroya, otobüse, çocuğun oyun oynadığı tabletteki reklama, haliyle TV'deki tüm kanallardan gazete, mecmua her alana... Kusma isteği getirecek kadar Tarkan'lı Trendyol reklamı bombardımanı Türkiye'yi bekliyor.

Aklımıza mukayet olmalıyız bu zorlu süreçte. :)< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @polyo

S Serciey
dün (362 mesaj)
Tarkan gitsin, 100/40 gelsin.
K keylogger38
dün (42 mesaj)
Tarkana fahiş reklam ücreti ödeyipte çek kupondan bihaber kitleyi bodoslama alışveriş yaptırmak ile reklam bütçesinin bizlere dağıtılması ile biz eş dost akrabaya seri satışlar yaptırmak arasında kârlılık olarak ne farkı var acaba.

Eticaret kullanan insanımızın farkındalığı çok artmış durumda. Fiyat karşılaştırma sitelerini, çek kupon takibini bir çok insanımız kullanır olmuş. Bu kadar yüksek farkındalık ile insanları Tarkan ile ne kadar kandırabileceklerini zannediyorlarsa.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F Fatih KARAHAN
dün (85 mesaj)
Tarkan parasini alır cekilir köşesine hocam,trendyola müsteri kazandırmaz.Dediginiz gibi bu cağda hala eski kafa reklamcılık nasıl devam edebiliyor şasıyorum hakikaten.Aa tarkan trendyolda cıktı hadi bizde trendyoldan alışveriş yapalım diyecek safin önde gidenidir net.Musteri ile karşılıklı güven oluştursa,firmanın zaten reklama ihtiyaci olmaz,amazon gibi...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @keylogger38

N neozine
dün (152 mesaj)
Aynı durum binlercesinde var, bende aileden dört hesapla katıldım, hem kollkeksiyon hem mağaza takibi, tümüne en az 40 takipçi ve beğeni kaydettim. 2 hesaba sadece kollkeksiyon 25 TL yattı, birine iki kupon da yattı, diğerine ise hiç yatmadı. Aynı yöntem, aynı takipçiler, ayrı cihazlar..

TAMAMEN KAFALARINA GÖRE YATIRIYORLAR SONRADA COPY PAST EZBERLENEN BAHANELERİ SIRALIYLRLAR.

Bende müşteri temsilcisinin söylediği kendi insiyatifinde tek cümle "üzülmeyin bir sonraki paylaş kazan 1 ay sonra..." Şaka gibi bunlar 🤣 Kısacası emekler Yarın yarıya sail.. Çinçançon mentalitesi ne olacak 🤣< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @mehmetyegen01

D dekonline
dün (1839 mesaj)
Bence herkes takip ettiği mağazaları takibi bıraksın. Ne kadar çok kişi o kadar iyi.
L Legend_84
dün (1413 mesaj)
Çok fazla mağaza takibi yaptık hepsini nerden göreceğiz ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S Sacred Spirit
dün (657 mesaj)
profilde
Bu mesajda bahsedilenler: @Legend_84
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.