Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
0
Cevap
78
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Traffic monsoon neden bu kadar konuşuluyor ?

İ ilvan_01 Konu Sahibi
6 yıl (71 mesaj)
Traffic Monsoon Nedir? Neden Yüksek Kazançlıdır?

Merhaba Arkadaşlar, sizlere 2014 Ekim’de açılmış olan oldukça yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bir sitenin tanıtımını yapacağım.

Sadece bir PTC sitesi olmayıp aynı zamanda Traffic exchange ve Gelir paylaşım sitesidir. Bu da Traffic Monsoon’u diğer PTC sitelerinden ayıran önemli özelliklerindendir.

Günlük gelen reklam gelirleri ne kadar?

0.01$ ve 0.02$ değerli reklamlar sizin yorulmadan para kazanmanızı sağlayacak. Günlük gelir ise 0.10$’a kadar ulaşmaktadır.

Tek gelir kaynağı reklamlar mı ?

Hayır. Konunun başında da bahsettiğim gibi gelir paylaşımından da para kazanabilirsiniz.

Minimum Para Çekme ne kadar?

2$ olup paypal ile çekimlerde %2 kesinti yapılmaktadır.

Aynı zamanda Traffic Exchange sitesi olduğunu söylediniz, reklam fiyatları ne kadar?

Evet arkadaşlar burada çok önemli bir ayrıntıyı ve nasıl kar edebileceğinizi paylaşmak istiyorum. Sitenize 1000 görüntüleme 5,95$’dan başlamaktadır ve
seçeceğiniz Banner’a 20 tıklama 5$’dan başlamaktadır. Ancak bunu gelir paylaşımlı paketi satın alarak (benim de yaptığım gibi) bedavaya getirebilirsiniz. Gelir paylaşımlı paket 50 dolar olup, size 55 günde 55$ dolar olarak geri ödenmektedir. Böylece 10.95$ ödeme yerine 39.05$ başlangıçta fazla ödemeyi seçersek az önce de hesapladığımız gibi hiç bir kaybımız olmadan hem sitemizin reklamını yapmış oluruz hem de ekstra kazan sağlamış oluruz.

Diğer gelir kaynakları nedir?

En önemli gelir kaynaklarından biri de bence referans gelirleri diye düşünüyorum. Çünkü referansınızın tıkladığı 0.01$ ya da 0.02$ reklam gelirleri %100 olarak size de gelmektedir. Ancak bunun için size günde 10 tane reklam tıklama şartı koşmaktadır. Merak etmeyin o tıklanan reklamlar da boşa gitmiyor. Her görüntülediğiniz iki sayfa başına size 1 kredi vermektedir ve bununla kendi sitenizin tanıtımını yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar tıklayabilirsiniz, yani sitenizin tanıtımını para ödemeden de yapabilirsiniz :)

Kayıt olmak isteyen ve sitenin işleyişiyle ilgili daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki video’yu izledikten sonra eminim ki herşeyi daha iyi anlayacaksınız.

https://www.youtube.com/watch?v=qSbUCzKc0ms
Aşağıya tıklayarak kayıt olabilirsiniz

Referansımdan üye olursanız daha çok kazanıyorsunuz...

https://trafficmonsoon.com/?ref=the_cats


< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilvan_01 -- 22 Aralık 2015; 21:40:03 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.