Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Tp-link TL-WN823N “Bu ağa bağlanılamıyor”

M ManuaL Konu Sahibi
geçen yıl (513 mesaj)
Masaüstü bilgisayarımda yazlıkta telefondan internet verip ufak tefek işlerimi halletmek için TL-WN823N aldım ilk gün sorunsuzdu her şey taktım dvdsini usb girişine de cihazı taktım driverını kurup internete girdim sorunsuz şekilde. Ama 2. Günden sonra sürekli ya telefonumu görmüyor ya görüp “bu ağa bağmanılamıyor” hatası veriyor internete giremiyorum.
Driveri sil sürücüyü güncelleştir deyip göster demişler çözümlerde okuduğum kadarıyla kaldırıyorum ama kurarken zaten en yüksek sürüm mevcut deyip kurmuyor muhtemelen kaldıramıyorum ama kaldırıldı yazıyor..
Telefon tarafından da ağ bağlantısını sıfırla demişler yapıyorum görmüyorsa görmeye başlıyor ama bu ağa bağlanılamıyor hatasında takılı kalıyorum
Yardımcı olabilir misiniz?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M ManuaL Konu Sahibi
geçen yıl (513 mesaj)
Şu an bağlandım mesela pcden girdim ama hiç stabil değil bir sonraki bağlantıda muhtemelen ya hiç görmeyecek ağı ya da bu ağa bağlanılamıyor diyecek
Z zeki1981
geçen yıl (9144 mesaj)
denetim masasından aygıtlar ve yazıcılara gel.
burada bilgisayar isminin yazdığı si,mgeye sağ tıkla aygıt yükleme ayarlarına gel.
burada otomatik yükleme seçeneğini kapat.

daha sonra internetten aygıt için en güncel sürücüyü bul
dvd den yükleme yapma.

aygıt yöneticisinden aygıta gel bu aygıtı kaldır de açılan ekranda aygıt yazılımını sil i tikle
sonra internetten indirdiğin sürücüyü kur.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.