Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
TP-LİNK TD_W9960 wifi kopma

A ayberkalan Konu Sahibi
4 hafta (143 mesaj)
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce yeni telefon aldım wifiye bağlıyorum fakat kullanım sırasında wifiden çıkıp 10 saniye sonra geri bağlanıyor evimde bulunan farklı marka model telefonlarla yada dizüstü bilgisayarla wifiye bağlandığımda herhangi bir kopma olmuyor arızanın telefondan kaynaklı olduğunu düşündüm ve telefonun değişimini yaptirttim aynı marka model telefondan sıfır kutulu şekilde geri aldım.

Yeni aldigim telefonla eve geldim wifiye bağlandım fakat bu telefonda wifiden kopuyor ve diğer telefonlarımda ve dizüstü blkgldayarimda wifiden kopma olmuyor. Modemi fabrika ayarlarına aldım hiç bir ayar yapmadan sadece servis sağlayıcısıinin bilgilerini girdim ve wifiye tekrar bağlandım fakat sorun aynı wifiden 2. Aldığım telefonda kopuyor. Daha sonra diğer telefonlardan hotspot açtım ve onlara bağlandım herhangi bir kopmayla karşılaşmadım gittim farklı marka model 2.5ghz ve 5ghz modemlere bağlandım onlarda kopma yapmadı ama telefon benim evdeki modemde wifiden kopuyor 🤔 Umarım anlatabilmişimdir sorun nedir bilgisi olan varmı telefonmu arızalı modemmi yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer .

-Modem arayüzünde 1-13 bütün kanallar tek tek denendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayberkalan -- 8 Nisan 2021; 7:54:18 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.