Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
29
Cevap
0
Tıklama
87
Öne Çıkarma
Cevap: Toplu taşımanın %80'i göçmen ve mülteci (2. sayfa)

K kırılanhayaller
2 ay (2139 mesaj)
İstanbul için el fatiha
- -Rusher-
2 ay (7670 mesaj)
dün görecektiniz ortaköyü. ortaköy serengetisi oluşmuştu resmen. 5dk bile durmadan kaçtık. çözümünü bulan eden yok başımızdakilerinde çokta umrunda. oy için topladılar o kadar arabı vs.
- -Rusher-
2 ay (7670 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: mhzen

Arkadaşım siz türkleri ( ben de türküm) hiç anlamıyorim.Bu ülkede herkes birbirinden nefret ediyor.Ülke tamamen bölünmüş durumda.En basitinden türk kızlarından nefret ediyorsunuz.Her gün elinize geçen her fırsatta gömüyorsunuz.Aşağılamak için fırsat kolluyorsunuz.Dh,ekşi,inci,uludağ,youtube,twitter ve diğer her yerde kendı kızlarınıza ırkçılık yapıyorsunuz.Sonra da bir yabancı türk kızına taciz ettiği zaman çıldırıyorsunuz.Geçen kocaelinde yaşanan olay gibi.Şu dünya da türkler kadar millet olamamış bir topluluk yok.Osmanlı dağılırken bile en son türkler milliyetçi akımlara kapıldı.Kadın erkek birbirinizden nefret ediyorsunuz.Ama yabancı yabancı düşmanlığı yapıyorsunuz.
ulan konuyu nasıl kızlara bağladın anlamadım. nasıl bir beyne sahipsin. bizim sorunumuz kendi memleketimizde rahat rahat gezemiyoruz. araplardan korkar olduk vahşi bir ırk zaten adamlar kan çıkarmaya hazır durumda. kendi ülkemizde mülteci olmuşuz diyoruz sen kızlara ırkçılık diyorsun. he bu arada ırkçılıksa dediğim olsun kendi ırkımdan başkası yalan.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kangaetemo
2 ay (12970 mesaj)
2 sene önce şubat ayında kız arkadaşımla büyükadaya gidelim dedik, hem daha tenha olur hem de oteller ucuz olur diye. neyse turyol'un vapure bi bindik vapur full dolu ve sanırım tek Türk bizdik vapurdaki satıcılar bile Türk olmalarina rağmen arapça tanıtım yapıyorlardı. ülkeden kesin olarak ümidimi o gün kaybetmiştim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @nuksws_99

A alpalp84
2 ay (5053 mesaj)
Eminönü üsküdar vapuru. Neredeyse komple afgan, suriye... kendimi ortadoğuda sandım. Erkek olan varsa türkiye'den gidin desin. Oracıkta domuz bağıyla bağlayıp kafanızı keserler.
M mhzen
2 ay (11 mesaj)
Hocam benim dediğim bu ülkede insanlarımız arasında inanılmaz bir nefret var.Bir türlü millet olmayı beceremiyoruz.Sen sürekli kavga eden birbirine nefret kusan aile görsen ne düşünürsün.Onlara aile diyebilir mısın.Türkler olarak birbirimize sahip çıkmıyoruz.Kızlardan bahsetmem sadece bir örnekti.Sen dünya da kendi kadınlarını bu kadar nefretle aşağılayan bir tane erkek topluluğu göster.Yani demek istediğim biz millet değiliz.Hiç bir zaman da olamıyacağız.Ben o yüzden sizin kadar göçmenlerden rahatsız olmuyorum.Beni rahatsız eden insanımızın birbirine duyduğu kin.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @-Rusher-

F frozensoul
2 ay (1108 mesaj)
İnsanların arasında nefret yok, cahil ve medeniyetten uzak insanlarla, kültürlü insanlar arasında bir nefret var. Ve bu nefret devam edecek
Bu mesajda bahsedilenler: @mhzen

A Akhenatonnn
2 ay (1604 mesaj)
şile plajları bile full suriyeli afgan
, adamlar heryeri işgal etmiş< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


M mitokondrioglukadayi
2 ay (396 mesaj)
AKP`nin ilk secimde sonsuza kadar fisini cekecek en onemli olay, bu kontrolsuz multeci alimi olacak. Dunya uzerinde bunlarin yaptigini yapan tek bir hukumet yok.

Halk ilk secimde yerin dibine gonderecek AKP`yi.
S svs
2 ay (1121 mesaj)
1 sene bekleyecek vaktimiz yok. Bir şekilde bu adamları ülkeden çıkarmanın yolu bulunmak zorunda. Mevcut iktdarın göçmen politikası iflas etmiş durumda.
O Olgi
2 ay (3263 mesaj)
Araplar turistler surekli turkiyeye gelir para harcar ulkelerine donerler ondan sikinti yok kendimi bildim bile ortadogulu turistler ulkeye giris yapiyor. Ama coy maymunlari sikintili bagira cagira konusurlar susmazlar karilari carsafli. Bunlarin ozbek versiyonu var deniz otobusunde herif arkamda bagira bagria telefon konusuyor dedim ki sessiz konusur musun burasi toplu tasima araci cevabi tolofonom korkosondako doymoyor o zaman nereye gidiyorsun oradan ara ordan konus zaten herif 1 sinif yobazdi 17 yasinda kizi evlendirmis ulke adeta yobaz sapik igrenc mahluklarla doldu bir ustune afganlar geliyor< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.