Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
TikTok hitleri için SiriusXM özel kanal açıyor

E ekrem71 Konu Sahibi
5 ay (29177 mesaj)

TikTok ve SiriusXM iş birliğiSosyal medya uygulamaları arasında en çok indirilen haline gelen TikTok rüzgarından faydalanmak için SiriusXM ilginç bir adım atıyor ve türünün ilk örneği bir radyo kanalı başlatıyor. TikTok Radio başlıyorSiriusXM yaptığı açıklamada TikTok Radio adıyla özel bir kanal başlattığını ve farklı programlarla kanalın sürekli olarak yenilenmiş TikTok hit müziklerini dinleyicilere ulaştıracağını bildirdi. 

TikTok uygulamasındaki Sizin İçin sekmesinin radyo versiyonu olarak gösterilen TikTok Radio kanalında Billy (@8illy), Cat Haley (@itscathaley), HINDZ (@hindzsight), Lamar Dawson (@dirrtykingofpop) ve Taylor Cassidy (@taylorcassidyj) gibi içerik üreticileri kendi programlarını yapacak. Yakın dönemde bu sayı daha da artacak. Programlardan birisi TikTok Radio Trending Ten adını taşıyor. Üreticiler haftalık olarak TikTok üzerinde ilk ona giren trend müzikleri dinleyiciler ile paylaşacak. DJ Habibeats (@djhabibeats) ve DJ CONST (@erinconstantineofficial) ise her hafta hem TikTok hem de TikTok Radio üzerinde trend müzikleri mix yaparak dinleyicilere sunacak. TikTok Radio kanalı SXM uygulamasının olduğu araçlardan, masa üstünden, hoparlörlerden ve mobilden takip edilebilecek. 

 
Kaynak:https://www.engadget.com/sirius-xm-tiktok-radio-213013946.html

 Haberi Portalda Gör

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.