Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
9277
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Tiens hakkında yardıma ihtiyacım var!
M
12 yıl
Er
Konu Sahibi

Arkadaşlar Ankara'da Tiens sağlıklı yaşam merkezi adında bi yer var.Arkadaşım gitmiş muayene olmuş.Muayene şekli bir kulaklık takıyorlar ve sorunlarını buluyorlar güya sinirlerle bağlantı kuruluyormuş.Arkadaşımın (40 yaşın üstünde bayan) kronik bronşiti damar serliği kemik erimesi yakın göz bozukluğu çıktı ki düşük tansiyonu vardır.Ayrıca adamlar bi de dalga geçermiş gibi hiç durmayan arkadaşımın tembel ve güvensiz olduğunu (!) ve yeni ortamlara adapte olamadığını yazmışlar kağıda ve 250 lira civarında ilaç satmışlar.Ben kesinlikle inanmıyorum ama fikrinizi alayım dedim.Bilen arkadaşlar yalan olduğunu kanıtlarsa sevinirim.T
3 yıl
Er

TIENS İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Türk Ticaret Kanunu’nun ilgili hükümleri uyarınca kurulmuş, Ticaret Tescil Gazetesi’nde düzenli olarak genel kurul kararları ve diğer tescile tabi kararlarını kamuya açık bir şekilde yayımlayan ve tescil ettiren, İstanbul’da merkezi bulunan ve gerek kendi sektörü gerekse genelde Türk yasalarına göre yerine getirmesi gereken tüm yükümlülüklerini layıkıyla yerine getiren bir Türk şirketidir.

İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü nezdinde sicili bulunan firmamız tüketicilerin haklarının korunması amacıyla mevzuat gereği alınması zaruri kılınan Doğrudan Satış İzin Belgesi de dahil olmak üzere ilgili tüm faaliyet izin ve belgelerini başta Ticaret Bakanlığı’na bağlı İstanbul Ticaret İl Müdürlüğü olmak üzere ilişkili diğer kurum ve kuruluşlardan alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu minvalde şirketimize zaman zaman bilinçli ya da bilinçsizce yöneltilen hukuksuz iddiaların tamamına karşı gerekli yasal adımlar sürekli bir şekilde avukatlarımız tarafından atılmaya devam edilmektedir. Şirketimizin sicile tabi tüm bilgi ve belgeleri aleni olup yukarıda bahsi geçen kurum ve kuruluşlardan tüm tüketiciler tarafından online olarak Ticaret Sicil Gazetesi'ne girilerek yada ilgili bu kuruluşlara gidilerek sorgulanabilir.

Saygılarımızla,
TIENS İç ve Dış Ticaret Limited ŞirketiDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.