Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
15
Cevap
10694
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ticket Oto Cevap kalıpları.

K K0rkunc Konu Sahibi
13 yıl (5099 mesaj)
Merhabalar,
Ticket Çevirileri konusunda bazen aynı ticketların arka arkaya çevirisi isteniyor o yüzden bu başlıkta K2 müşteri hizmetleri tarafından size yollanan kalıp mesajların bir derlemesini yapmak istedim.Lütfen Ticket Çevirileri başlığında çeviri hakkında yardım istemeden önce buraya bir göz atın, eğer aradığınız çeviri burda yoksa yada kendiniz bir ticket yazmak için çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız diğer başlığa konu açınız bu şekilde hem forum kirliliğini hemde karışıklığı önlemiş oluruz.


1.Ticket
Thank you for contacting Knight Online Customer Support. Unfortunately, I am unable to resolve this issue personally and must escalate it to another department for further review. Rest assured that your issue will be addressed and a response given as quickly as possible. I apologize for any inconvenience this may have caused and thank you for your patience as we work to resolve this matter.KnightOnline ile irtibata geçtiğiniz için teşekkürler.Malesef bu konuyu çözmeye yetkili değilim ve ilgili departmana yönlendirmek durumundayım.İsteğiniz ilgili departmana yönlendirilecektir ve olabildiğince hızlı bir şekilde size cevap verilecektir.Bu sorunun neden olduğu rahatsızlıktan dolayı sizden özür dilerim ve biz bu konuyu çözmeye çalışırken sabırlı davrandığınız için teşekkür ederim.


2.Ticket
Thank you for your input; we greatly appreciate all player suggestions and are constantly striving to make Knight Online more enjoyable for everyone. I apologize if you have been inconvenienced and I will look further into this issue and take all the appropriate actions necessary. Again, thank you for your concern and happy hunting!Verdiğiniz bilgi için teşekkürler; göndermiş olduğunuz tüm önerilere müteşekkiriz ve daima Knight Online'ın herkes için daha eğlenceli bir oyun olması için çabalıyoruz.Rahatsız olduysanız özür dilerim ve bu konuyla ilgileneceğim ve gerekli önlemler alınacaktır.TEkrar, ilginiz için teşekkürler ve iyi eğlenceler.


3.Ticket
Thank you for contacting Knight Online Customer Support. I regret to inform you that this account has been closed, as someone with access to this account was observed using third-party tool, which violates our posted Terms of Service policy. This account will not be unblocked and all current/future tickets will be closed and no further action will be taken on this account. I apologize for any frustration this may have caused and thank you for your understanding.Knight Online müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz için teşekkürler.Üzülürek bildirmeliyimki bu hesap kurallarımızda da belirtildiği gibi third-party tool (koxp) kullanımı sonucu kapatılmıştır.Hesap açılmayacaktır ve bu hesap ile gelecek olan ticketlar kapatılacaktır.Bunun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dilerim ve anlayışınız için teşekkür ederim.


4.Ticket
Thank you for contacting Knight Online Customer Support. However, I am unable to determine the nature of your inquiry. Please restate your issue and provide us with as much specific information as possible. I apologize for any inconvenience that this may have caused you. Thank you for playing Knight Online.


Knight Online müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz için teşekkürler.Malesef gönderdiğiniz yazıdaki içeriği anlayamadım.Lütfen daha açık bir şekilde konuyu yazarak tekrar gönderiniz.Bu konunun yaratabileceği rahatsızlıktan dolayı sizden özür dilerim.Knight Online oynadığınız için teşekkürler.5.Ticket
Thank you for contacting the Knight Online Customer Support Team. We appreciate you taking the time to contact us.

In order for us to change your account information we will need to verify that you are the rightful owner of this account. We will need the following:

Your K-ESN account numbers

Please provide all information for all payments made within the last 6 months. Once we have this information we will be able to make the changes you requested on your account. I apologize for any inconvenience this may cause.

Should you require any further assistance then please feel free to submit another ticket. Thank you again for contacting us. We hope you continue to enjoy your experience in Knight Online!Knight Online müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz için teşekkürler.Bizimle irtibata geçmek için zaman ayırdığınız için size minnettarız.

Hesap bilgilerinizin değişimini gerçekleştirmek için sizin hesabın gerçek kullanıcısı olduğunuzdan emin olmamız gerekiyor.Aşağıdaki bilgilere ihtiyacımız var:

K-ESN hesap kodu numaralarınız

Lütfen son 6 ay içerisindeki yapmış olduğunuz bütün hesap bilgilerini yazınız.Göndermiş olduğunuz bilgileri doğruladıktan sonra istediğiniz işlemi gerçekleştireceğiz.Bu durmumun yaratabileceği rahatsızlık için özür dilerim.

Eğer tekrar yardıma ihtiyaç duyarsanız bir diğer ticket'ı atmaya çekinmeyiniz.Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkürler.Umarım Knight Online deneyiminizde eğlenmeye devam edersiniz.


6.Ticket
Thank you for contacting Knight Online Customer Support. We are aware of your issue and currently working diligently on your original ticket “****-*******”. Rest assured that we are working diligently to resolve your query, however due to the complexity of some issues it may take a bit of time. All future correspondences from us regarding this will be in ticket “****-*******”. If you have any questions regarding a different issue, please feel free to submit a new ticket and we will be more than happy to assist.
We apologize for any inconvenience due to the delay and greatly appreciate your patience.


Knight Online Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz için teşekkürler.Konunun farkındayız ve "****-*******" numaralı ticket üzerinde çalışmaktayız.Sorununuz üzerinde tüm gayretimizle çalıştığımızı garanti edebiliriz ancak konunun biraz karmaşık olması işlemin biraz zaman almasına neden olabilir.Gelecekte atacak olduğunuz benzer ticketlar "****-*******" numaralı ticketı kapsayacaktır.Eğer farklı bir konuda sorunuz varsa, lütfen yeni bir ticket yazmak için çekinmeyiniz ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
7.Ticket
Thank you for contacting your K2 Payments Support Team requesting a conversion of your premium days. We sincerely apologize for the delayed response. Unfortunately, at this time we are not offering premium conversions. Please note that should you wish to purchase a different premium type, you will need to wait a minimum of 3 days prior to your current premium expiring.Please also be aware that at this time we are unable to remove premiums from an account once they have been applied to the account.
We apologize for any inconvenience this may cause and appreciate your patience and understanding. Should you require any further assistance, please feel free to submit a new support ticket and we will be happy to assist you. Thank you again for contacting us. We hope you continue to enjoy your experience with Knight Online!


K2 ödeme hizmetleri ile premium dönüştürme hakkında irtibata geçtiğiniz için teşekkürler.Geciken cevabımız için özür dileriz.Malesef, şu an premium dönüştürme yapmıyoruz.Lütfen aklıızda olsun,eğer başka bir premium almak isterseniz premiumunuzun bitmesine minimum 3 gün kalana kadar beklemeniz gerekmektedir.Lütfen aklınızda olsun ki hesabınıza bir defa premium aktarıldıktan sonra bunu hesabınızdan kaldıramıyoruz.
Bu konunun yok açtığı rahatsızlık için sizden özür dileriz ve sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.İleride yardıma ihtiyaç duyduğunuz takdirde, lütfen yeni bir ticket atmak için çekinmeyiniz.Size yardım etmekten dolayı mutluluk duyarız.Bizimle irtibata geçtiğiniz için tekrar teşekkürler.Knight Online'daki deneyiminizden keyif almaya devam etmenizi umuyoruz!8.Ticket
Thank you for contacting the Knight Online Customer Support regarding your compromised
account. After gathering feedback from our community we are moving forward with offering
investigations on compromised accounts if we are able to verify the loss. Due to the
sensitive nature of these investigations they will take extended amount of time to receive
a response.

Please make certain that you do not submit a ticket from your compromised account as you
will be providing sensitive information that could be compromised. Please create a new
account and submit a new ticket with all the information below. Any multiple tickets will
be closed out and will only slow down all investigations.

Please include all of the following information in order to move forward with your
investigation :

· Date of Compromise
· Server(s)
· Character(s) / Account ID
· At least 1 item from your character(s) you have noticed missing
· We will need both accurate, and complete, payment information for the past 6 months.
o The last 4 digits of the credit cards
o Your K-ESN account numbers
o Click and Buy 9 digit customer IDs
· New Password (8-10 Characters long)
· New Secret Question and Answers (For a list of questions:https://www.gamersfirst.com/register/)
· New Seal/Unseal Password (8 digits long)
As a specialist takes a look at your account restoration, please note that doing the
investigation does not confirm a partial or a full restoration. We will not be restoring
any levels or nation points lost in the event that we do go forward with your restoration
(partial or full).

We apologize again for any inconvenience this may have caused and appreciate your patience
and understanding. Should you require any further assistance then please feel free to
submit another ticket. Thank you again for contacting us. We hope you continue to enjoy
your experience in Knight Online!


Zarar gören hesabınız hakkında Knight Online Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz için teşekkürler.Ekibimizden gerekli bilgiyi topladıktan sonra eğer kaybı doğrulayabilirsek zarar gören hesaplar hakkında inceleme başlatıyoruz.Bu hassas incelemeler büyük bir zaman alacaktır.

Lütfen incelememize devam etmek için gerekli bütün bilgileri doldurunuz.

Date of Compromise: (Hack yediğiniz tarih)
Server(s) (Server yada serverlar)
Character(s) / Account ID: (Karakter yada karakter isimleri / Hesab ID
At least 1 item from your character(s) you have noticed missing: (Kaybolan itemlarınızdan en az birini yazmanız gerekmekte,mümkünse hepsini yazın.
We will need both accurate, and complete, payment information for the past 6 months. (Son altı ay içerisinde yapmış olduğunuz tüm alış veriş bilgilerini yazınız)
The last 4 digits of the credit cards: (Kredi kartınızın son 4 hanesi)
Your K-ESN account numbers: (K-ESN hesap numaralarınız)
Click and Buy 9 digit customer IDs: (Click and Buy 9 haneli müşteri numaranız)
New Password (8-10 Characters long): (Yeni şifrenizi yazın.8-10 haneli olacak.)
New Secret Question and Answers (For a list of questions: [url=https://www.gamersfirst.com/register/)]https://www.gamersfirst.com/register/): (Yeni gizli soru vecevaplarınızı burya yazın.Gizli sorular için verilen linke göz atın)
New Seal/Unseal Password (8 digits long): (Yeni Seal/Unseal kodunuzu yazınız.8 haneli rakamlardan oluşacak)

Hesabınızı inceleyen bir uzman olarak belirtmeliyimki bu inceleme tamamen eşyalarınızın geri geleceği anlamına gelmeyebilir.Kaybolan lvl ve np puanlarını geri getirmiyoruz.

Bu konunun yok açtığı rahatsızlık için sizden özür dileriz ve sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.İleride yardıma ihtiyaç duyduğunuz takdirde, lütfen yeni bir ticket atmak için çekinmeyiniz.Knight Online'daki deneyiminizden keyif almaya devam etmenizi umuyoruz!
9.Ticket
Thank you for contacting Knight Online Customer Support. However, it appears that your issue is billing related. To better assist you with this issue, I have escalated your ticket to the billing department. In the future, we ask that you submit any billing related tickets under the ‘Billing’ category. I apologize for any inconvenience this may have caused. Thank you for your patience and understanding.


Knight Online Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz için teşekkürler.Konunuz ödeme bölümüyle ilgili olduğu yolladığınız ticketı o bölüme yönlendiriyorum.Gelecekte ödeme ile ilgili ticketlarınızı "Billing" kategorisi altında gönderiniz.Bu konunun yok açtığı rahatsızlık için sizden özür dileriz.Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


I Itzpapalotl
13 yıl (2732 mesaj)
Saol üst konu olabilecek değerde bi konu


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kabulet
13 yıl (6 mesaj)

E EllamX
13 yıl (393 mesaj)
Kesinlikle Üst Konu Olması Gereken Bir Konu Diye Düsünüyorum Tesekkürler Kardesim Emege Saygı..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T TheRed
13 yıl (1903 mesaj)
Teşekkürler,faydalı bir konu.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

L Larry
13 yıl (1070 mesaj)
merhabalar
bende kendisine paylasim icin teşekuur ediyorum ve üst konu olmasinin yararli olabilcegine inanarak üst konu yapiyorum..
T Turistof Kolomb
13 yıl (3710 mesaj)
Teşekkür ederim işe yarıycağından eminim


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C cruiser67c
12 yıl (3255 mesaj)
Kısaca giden geri gelmez deseler daha mantıklı olur ama potansyel müşterisini asla kaybetmek istemez ben daha 3.cü maili asla aşamadım ve her defasında da değişik temsilciler çıkıyor karşıma her ne kadar ticket ime mesela ilk muhatab olduğum şahsı yazsam da faydası yok deiğiniz gibi adamlar sahtekarlığı otomatiğe bağlamışlar dur diyecek bir yasa da malesef şu an yok araştırdım da biliyorum


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N Numan
12 yıl (5535 mesaj)
>Bilgilendirme<
Bir kaç görsel değişiklik yapıp içeriğe dokunmadım, konu sahibine gerekli bilgiyi ve konunun orjinal halini yolladım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K K0rkunc Konu Sahibi
12 yıl (5099 mesaj)

4 4Sfenks
12 yıl (844 mesaj)
Greetings defne741,

Thank you for contacting the Knight Online Customer Support Team! We appreciate you taking the time to contact us.

In order for us to change your account "1affetbeni" information, we will require new information.

Please provide a new email address that is currently not being used by another Knight Online or GamersFirst account.

New Password you would like to use. Your password can only be one word (no more than 10 characters in length and should consists of alpha numerical characters) and it may not have any spaces or non-English characters (ex: ö, ı, ü, t, d, ç).

**NOTE ** This Seal/Unseal password MUST consist of 8 numeric digits only -- no letters or special characters are allowed. You cannot create a Seal/Unseal password that begins or ends with "0".

The questions you are able to choose from are as follows. Remember; only choose 3 of the questions to provide answers for.

What is your mother's maiden name?
What was the name of your first school?
Who is your favorite super hero?
What is the name of your first pet?
What was your favorite place to visit as a child?
Who is your favorite cartoon character?
What was the first video game you played?
What was the name of your first teacher?
What was your favorite TV show as a child?
What city was your mother born in?

We apologize for the inconvenience this may have caused. Thank you for your patience, and for your contributions to the world of Knight Online!

Regards,

Amand
Knight Online Customer Support Team
knightonlineworld.gamersfirst.com
www.gamersfirst.com

Be among the first to try GamersFirst's upcoming games!
- Intense first-person shooter action:http://www.gamersfirst.com/parabellum
- Yeni nesil, tamamen Türkçe MMO: Runes of Magic:http://www.RunesofMagic.com.tr

hack yedim ve böyle bir ticket yolladım daha sonra gelen cevap bu ne yapmam lazım?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P poorsa
10 yıl (771 mesaj)
valla beyler her ne kadar konu üst konuysa da cevabımı asla alamadım, gerçi yanıt çok oluğundan hepsini de okuyamadım ama şöyle ifade edeyim;

şimdiye kadar gönderdiğim bütün ticketların yanıtlarından hiçbiri bunlara benzemiyor, bana ibranice mi yazıyolar nedir

zaten çok zaman dikkate de almıyorlar, tabi eğer ard arda gelen 3 ay boyunca en az Gold Premium almamışsan (bu durumda bile 4. ay premium almamışsanız onların gözünde bir hiçsiniz )

sıkmaya başladı oyun


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C CrueL0o
10 yıl (12 mesaj)
Sağol... Gerçektende Önemli Bir Konu Açmışsın


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A asyildiz
10 yıl (56 mesaj)
5.cevap aynen bana atılmıştı


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T Th Egreen
9 yıl (8 mesaj)
Yararlı bir bilgi.Teşekkürler.
T TulparHAN
5 yıl (6830 mesaj)
ehligame dolandırıcı bir firmadır.3 gün önce aldım ama gb yi vermediler.
Bu mesajda bahsedilenler: @halo885
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.