Bu konudaki kullanıcılar: 5 misafir, 2 mobil kullanıcı
23127
Cevap
532907
Tıklama
44
Öne Çıkarma
Cevap: The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1157. sayfa)

S Sedat.
13 sa. önce (4615 mesaj)
@Cemo94 Valla bende anlamadım bu işi.. Mesela savaşa girdiğini düşün, hani bi anda müzik başlar ve savaş sürdüğü müddetçe devam eder, ve savaş bittiğinde bi anda bi efektle müzik biter ve çevre sesler gelmeye başlar hani... Bende galiba dünyanın en saçma şeyi oluyor ve oyun müzikleri görmüyor galiba bilmiyorum ve daha savaş devam ederken bi anda müziğin bitme sesi geliyor ya da müzik hiç çalmıyor ? Etrafta kılıç ve çalı sesleri dışında başka seslerin olmadığı veya Ignı atarsam onun yakma sesini düşün.. Yanı müzik dışında her sesin geldiğini düşün.. Ee müzikte zaten bu oyunun ruhu yani müzik olmayınca oyundan çok şey götürüyor bana göre.. Biliyorum çok saçma ve mantıksız geliyor ama durum tam olarak bu anlattığım şekilde oluyor.. Savaş müziklerini geçtim, oyunun genelinde arka fonda kısık şekilde HİÇ müzik çalmıyor.. Hani roche'un üstünde salına salına dolanırken arka fonda kısık seste bir müzik gelir ya bazen, bende o da yok..

Bugun veya yarın eve geçtiğimde oyunu komple bir sileceğim, dün yabancı bir forum sitesinde biri daha yaşamış bu sorunu ve biraz basitçe uğraştıktan sonra düzelmiş.. Eve geçtiğimde onu yapacağim ve neler yaptığımı buraya da gelip sırasıyla tek tek yazacağim.. Bu arada PC'deki tüm sürücüler güncel, farklı save dosyalarıyla da denedim v.b.v.b.. Bakalım çözeceğim bu sorunu.. Kimisi ses kartından diyor kimi başka bir şey diyor ama çözeceğim.. Donanımsal bir sorun olamaz çünkü bir tek W3'de oluyor bu.. O Skellige gwent meselesine de bakacağim.. Oyun çıkalı 10 sene oluyor hala böyle bug'ların olmaması lazım ya artık..


@Routinues Eve geçtiğimde her şeyle tekrar ilgileneceğim zaten.. Youtube'da insanların oynayış videosuna bakıyorum, "aaaa orda bu müzik çalıyor, aaa burda bu müzik çalıyor" gibisinden tepkiler veriyorum sürekli.. Aradan da seneler geçtiği için nerede ne çalıyor tam hatırlamıyorum haliyle.. En son işte dedim acaba SoundTrack DLC'lerini almadım diye mi acaba diye konuya sorayım dedim..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Cemo94 , @Routinues

R Routinues
12 sa. önce (288 mesaj)
Aynen yazdığınız gibi yapmakta fayda var. En mantıklısı da bu zaten. Yıllar sonra böyle bir oyunu tadına doya doya oynamayı herkes ister. Oyunu geçtim müzikleri bile ödül alan bir yapımı kimse öyle dümdüz oynamayı istemez.

Savaş sırasında o leleley girişini iliklerinde hissetmek her witcher severin hakkıdır

Eğer yapamazsanız tekrar etiketlersiniz bizi yardımcı olmaya çalışırız.
Bu mesajda bahsedilenler: @Sedat.

U Unchartedx
12 sa. önce (274 mesaj)
Bu akşam başlıyorum oyuna. Önereceğiniz neler var beyler?< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: kriskrosss

Bu mesaja 1 cevap geldi.

A aeeb12
8 sa. önce (1541 mesaj)

D Dürüstİnsan
7 sa. önce (3266 mesaj)
Sadece iyi eğlenceler dilerim. Özellikle Blood and Wine dlc paketi harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 28 Kasım 2021; 1:38:46 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Unchartedx

K Koks34
3 sa. önce (943 mesaj)
arkadaşlar bu gamma ayarlanmıyor mu acayip karanlık hiç bir şey anlaşılmıyor mağaralarda birde gece olunca oyundan soğudum bu yüzdenDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.