Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
The Quiet Man (PS4 Türkçe çıktı)

D denizaya Konu Sahibi
3 yıl (827 mesaj)
Türkçe altyazı desteğiyle sessiz sedasız çıkmasıyla daha da şaşırtmış square enix yapımı interaktif oyun.

Oynayanlar var mı, fiyatı alalım.

< Resime gitmek için tıklayın >
H hagiosmann
3 yıl (2462 mesaj)
Gerek meta, gerek steam incelemeleri yerlerde, ALMAYIN derim

Oyunda 27 dil var, Türkçe de olsun bir zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagiosmann -- 3 Kasım 2018; 20:39:9 >


D denizaya Konu Sahibi
3 yıl (827 mesaj)
Ya evet 3 gün oldu oyun çıkalı kimse sallamamış. youtuberlar bile oynamamış ya.
F From The Ashes
geçen yıl (5 mesaj)
Arkadaşlar aranizda oyunu bitiren varmı bilmiyom ama gelenl yorumlar cok yanlis. Youtuberler oyunu oynadan gömmüşler ,Oyun 2 şekil de hazırlanmış. Oyunu sesli olarak oynamanız için once oyunu bitirmeniz gerekiyor. Oyunu sesli ve sessiz olarak oynamak arasinda fark var. İlk sesli oynarsaniz spoiler yiyorsunuz. Sonuna kadar oynamanin anlami kalmiyor. Gercek hikeyeyi ogrenmek istiyosaniz ikinci defa sesli olarak oynamanız lazim. Oyunda ses yok diye bişey yok.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


J joof
geçen yıl (1329 mesaj)
çöpün çöpü
V Venomstr
geçen yıl (23559 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >

The Quiet Man | Beyond Sound. Beyond Words. | PS4

Videoyu izlemek için tıklayınız

-

THE QUIET MAN yüksek kaliteli canlı çekim, gerçekçi grafikler ve heyecanlı aksiyon oynanışını kusursuzca harmanlayan, sürükleyici bir hikaye odaklı sinematik bir aksiyon deneyimi sunuyor. Tek bir gecede geçen hikayede, oyuncular gizemli bir maskeli adamdan bir kadın şarkıcının kaçırılmasının sebebini öğrenmek için “sessiz” bir dünyada dövüşerek yoluna devam eden sağır başkahraman Dane rolünü alıyor. Tek oturuşta bitirebileceğin, adrenalin yüklü sinema benzeri bir deneyime atıl.

Açıklamalar:

* Sağır bir karakter olan Dane olarak oynuyor ve dünyayı onunla aynı şekilde – çok az sayıda belirgin sesle ve altyazısız olarak deneyimliyorsun: Maskeli adamı arayışın ilerledikçe hikayeden kendine göre bir anlam çıkarmak sana kalmış.

ANA ÖZELLİKLER

* ""Sessiz"" bir dünyayı deneyimle
Oyuncu, Dane'i kontrol etmekle kalmıyor, dünyayı da onunla aynı şekilde deneyimliyor. Sağır bir başkahraman olarak yaşadığı dünya belirsiz ve boğuk seslerden oluşuyor ve maskeli adamı arayış sürerken olaylardan kendi anlamını çıkarma işini oyuncuya bırakıyor.

* Heyecanlandırıcı dövüş:
- Yakuza serisinin aksiyon yönetmenliğiyle meşhur Tatsuro Koike tarafından koreografisi yapılan hızlı, içgüdüsel ve adrenalin dolu dövüşler.
- Görünüşte basit ama acımasız kombolarla, dövüş sistemi eski beat’em-up aksiyon oyunları gibi alışılması kolay olmakla birlikte, dövüşte çeşitlilik ve gerilim sunuyor.
- Yumruk ve tekme kombolarından, düşmanları yakalayıp fırlatmaya kadar değişen dövüş hareketi yelpazesini ortaya dök.
- Sersemlemiş rakipleri vahşice yere ser ya da onları acımasız saldırılara ortam hazırlamak için nesnelere çarptır.
- Kıl payı kurtuluşlarla ve karşı ataklarla sonuçlanabilecek anlık sıyrılışlarla kendini savun.

* Canlı çekim ve oynanış arasındaki çizgiyi inceltiyor
Yüksek kaliteli canlı çekimlere ek olarak, THE QUIET MAN baş döndüren görsel gerçekçiliği ve öfke, neşe ve acı gibi güçlü hissedilen duyguları yansıtmak için 3Lateral, Cubic Motion ve Human Head Studios partnerliğinde yapılan grafiksel sekanslar ve yüz animasyonları içeriyor ve canlı çekim, grafik motoru sahneleri ve esas oynanış arasında kusursuz geçiş ve devamlılığa olanak tanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 12 Mayıs 2020; 3:23:17 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.