Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
344
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: The Matrix Resurrections (22 Aralık 2021) | Keanu Reeves - Carrie-Anne Moss | İlk Fragman Geldi (18. sayfa)

D daparadoks
7 gün (84 mesaj)
Aslında yazarken fikrim değişti, ilk olarak sadece yazılımsal olarak Matrix'in daha iyi nasıl olabileceğini düşünürken bunu foruma aktarırken MMORPG örneği daha doğru olacağını fark ettim :)

Makinelerin ve insanların yaşadığı 2200+ yılını ele alırsakta tüm insanları tek bir Matrix'e bağlamak çok mantıklı bir çözüm değil. Bu açıdan bakarak yazdım aslında.
Bu mesajda bahsedilenler: @Kartal Göz

D daparadoks
7 gün (84 mesaj)
Biraz robot kardeşlerimizin yerine koyarak yazdım kendimi


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K Kartal Göz
7 gün (15141 mesaj)
Ooo 2006 üyesi DH yazılımcısıymış. Adam Matrix'teki mimar beyler. Dağılın.
Hazır mimarı bulmuşkan birkaç maruzatı dile getireyim. Öyle, bana selam verdin mi borçlu çıkarsın. Jeolog. Benim yüzümden buralara fazla mesaj atmaz.
Bildirimlerde sorun var müdür. Normalde tıklayıp baktığımda bildirimin artık gitmesi lazım, gitmiyor. Ekstradan bir de okundu demek gerekiyor onun için. Gir çık yaparken arada reklam sayfasıyla da uğraşıyoruz. Bu arada reklamı geç butonu reklam engelleyiciden dolayı görünmüyor. 2-3 aydır böyle. Buton orada bir yerde var ama görünmüyor sadece. Tarayıcı Opera ve Fi tarihinde bu durumu Jeolog. a söylemiştim. Bir başka kanser sorun da bir türlü düzelmeyen şu mesaja git olayı. Eğer araya reklam sayfası girdiyse reklamı geç deyince veya reklam kendini otomatik olarak kapatıp sayfaya yönlendirince mesaja gitmiyor. Bu sorunu yıllardır bir aşamadı bu forum tıpkı bildirim sorununda olduğu gibi.

Yoksa bunlar DH kusurları değil de Matrix'in kusurları mı, biz de Matrix içindeki biyolojik piller miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 25 Kasım 2021; 19:34:41 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @daparadoks

N Nat Alianovna
7 gün (1572 mesaj)
Ne ilginç bir forum titriniz var. Özel bir anlamı var mı? Ofiste çalışan programcılardansınız sanıyorum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @daparadoks

D daparadoks
6 gün (84 mesaj)
2006'dan beri forum üyesiyim ama Dh'de yeniyim daha 1 sene olmadı. Bildirimlerde bildiğim bi sorun yok, operada da denedim tıklayınca bildirim okundu olarak işaretleniyor tabi masaüstü için denedim. Mobilde mi acaba sizin sorun?

Reklam yönlendirmede geç butonu ile ilgili bi geri bildirim gelmişti ama olayı tam da net anlatan bir bildirim değildi, bir de reklam engelleyici ile denemek lazım. Benim kullandığım reklam engelleyiciyi açınca hiç geçiş reklamı da görmüyorum malesef reklam engelleyicilerin hepsi aynı davranmıyor.

Jeolog burada topluluk bildirimlerini de topluyordu ama ben forumda forum kullanıcısı kimliğimle olmayı tercih ederim :)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Kartal Göz

K Kartal Göz
6 gün (15141 mesaj)
Aynen mobil sürümden bahsediyorum. Android Opera. Gömülü reklam engelleyicisi butonu göstermiyor ama butona tıklayabiliyorsun tahmini konumunu bulup. Önceden reklamı geç butonu görünüyordu. Yine reklamı engelleyici kullanıldığı hâlde.

Yukarda saydığım tüm problemleri Android Opera kullanırken forumun mobil sürümü için yazdım.

Hayırlı işler. Neyse artık bir sorun oldu mu Jeolog. dışında bir üyeyi daha tanıyoruz. Aracıya gerek yok.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @daparadoks

K Kartal Göz
3 gün (15141 mesaj)
Why, Mr. Anderson Why?

https://www.instagram.com/reel/CWz2gvtloKr/?utm_medium=copy_link< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S sadays
3 gün (11555 mesaj)
Eyice maymun etmiş kendini
F FoxyDogy
2 gün (1655 mesaj)
Ön bilet almak istiyoruzda, imax gelmeyecek mi filme bilgisi olan var mı?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S Sp!deR
22 sa. önce (1833 mesaj)
Filmden bir hafta önce yeni Spider-Man filmi çıkıyor. Büyük ihtimal iki filmi IMAX'de beraber gösterecekler ve zamanlamasını yapıyorlardır. O yüzden henüz satışa çıkmamıştır.
Bu mesajda bahsedilenler: @FoxyDogy
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.