Bu konudaki kullanıcılar: 3 kayıtlı üye, 7 misafir, 6 mobil kullanıcı
12908
Cevap
58183
Tıklama
24
Öne Çıkarma
THE LAST OF US: PART II | PS4 ANA KONU | 19 HAZİRAN | TÜRKÇE DUBLAJ / ALTYAZI

S
Source Konu Sahibi
6 yıl (20829 mesaj)
THE LAST OF US™: PART II | PS4 ANA KONU | 19 HAZİRAN | TÜRKÇE DUBLAJ/ALTYAZI

< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

İLK BİLGİLER

- Paylaşılan detaylara göre de The Last of Us Part II,ilk oyundan 5 yıl sonra geçecek.
- Ellie 19 yaşında olarak karşımıza çıkacak.
- The Last of Us Part II'yi Ellie olarak oynayacağız.
- Bunların dışında ilk oyunun ana temasının Ellie ile Joel arasındaki "sevgi" olduğu belirtilirken ikinci oyunun ana temasının ise tam tersi yani "nefret" olacağı belirtildi.
- Neil Druckmann, hikaye üstünde çok çalıştıklarını ve anlatmaya değer bir hikaye bulmak için çok düşündüklerini belirtti.
- Uncharted: The Lost Legacy’nin kreatif yönetmeni olan Shaun Escayg cephesinden gelen açıklamalara göre The Last of Us: Part II içerisinde benzersiz ve geleceği olan yeni teknolojiler bulunduruyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last Of Us 2 - Türkçe Altyazılı Fragman
Videoyu izlemek için tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us Part II | Hikaye Fragmanı (Türkçe Dublaj) | PS4
Videoyu izlemek için tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us Part II - 21 Şubat 2020'de Türkçe Dublaj ve Altyazı Duyurusu!
Videoyu izlemek için tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us Part II | E3 2018 Oynanış Fragmanı
Videoyu izlemek için tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us Part II - State of Play
Videoyu izlemek için tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us Part II - Inside the Story - Türkçe Altyazılı
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Playstation Offical Magazine 176 Sayısında The Last of Us: Part II'ye yer veriliyor! Dergisi'nin son sayısı PDF olarak ulaşmak için:
https://turbobit.net/pxv9rku8axif.html?short_domain=turb.to

Dergi içersinde The Last of Us: Part II ile ilgili bilgileri Türkçe okumak için:

Çeviri için: @Stray Wolf Ellie teşekkür ederiz.

1. Oyun kış ayında başlıyor ve tıpkı ilk oyundaki gibi 4 farklı sezon göreceğiz.

2. Atlar, ilk oyuna göre daha büyük yere sahip olacak ve birden fazla sezonda at kullanacağız.

3. Mevsimler oynanışa etki edecek. Kışın soğuk havada ilerlemek güç olacak. Sıcak ve kuru havalarda ise yerde süründüğünüzde üzeriniz toprak ve çamur olacak.

4. Oyunun gold sürümüne ulaştığını ve birden fazla ödüle daha şimdiden aday olduğunu söylememize gerek yok diye düşünüyoruz.

5. Yüksek otların olduğu yerler, Ellie'nin saklanmak için çömelmesi veye sürünmesi için kusursuz alanlar!

6. Gizlilik PART II'de ciddi oranda iyileştirildi ve geliştirildi. O'a basılı tutarak yere yüzükoyun yatabilirsiniz! Sadece araçların altında değil, aynı zamanda çok alçak
objelerin (alçak masa vb.) arkasında yüzükoyun saklanabilirsiniz. Ancak unutmayın, görünmez değilsiniz!

7. Collector ve Ellie edition içeriğinden bahsettiği için çevirmiyorum.

8. Tespit edilseniz dahi düşmanlarınıza toz yutturarak saklanabilirsiniz! Düşmanlar sizi son gördüğü yer konusunda birbirlerine haber verecek ve aramalarını orada yoğunlaştıracaklar, hatta nereye gitmiş olabileceğiniz konusunda fikir yürütecekler. Eğer bu işte usta iseniz onları kandırabilirsiniz!

9. Part II, ps4 neslinin sonuna doğru geldiğinden Part II'de cihazın tüm kapasitesini ve ND'nin yıllar boyunca öğrendiği şeyleri en uç noktalarda göreceksiniz. Tüm dünya büyüleyici!

10. Şimdilik göze görünen bir multiplayer haberi yok. Fakat multiplayer ekleneceğini biliyoruz. Bu bir DLC de olabilir, ayrı bir oyun da!

11. Cordycepsler halen büyük bir tehdit. Beyni enfekte eden bu veba nasıl gelişti? Geçen yıllar boyunca görmediğimiz hangi enfekte türleri gelişti? Enfekte olanlar, bu vebayı bulaştırmak için yeni yollar buldular mı? Ellie hala enfekte-bağışıklığını koruyor mu? Doğa tüm bu yanıtlara gebe.

12. İlk oyun DLC'si 'Left Behind'da Ellie'nin karakterine derinlemesine dalma şansı yaşamıştık. Korkunç bir halde olan dünyanın onu nasıl şekillendirdiğine, karakterini geliştirdiğine ve daha pek çok şeye ilk elden tanıklık etmiştik. Peki ya şimdi? Ellie'nin davranışları nasıl değişecek? Bizleri neler bekliyor? Hikayede şaşıracağınız twistler ile karşılaşmaya hazır olun.

13. Bang bang! Silahlar, Ellie için harika yoldaşlar. Ancak her bir atış ses çıkarıyor ve yakındaki düşmanları uyarıyor. Bu nedenle alternatif olarak ok ve yayı tercih edebilirsiniz. Tüm ihtiyacınız olan tam kafadan bir atış!

14. Yaralanma artık daha önemli. Vurulduğunuzda veya darbe yediğinizde (melee weapons ile) ilk oyundaki gibi sendelemek ile yetinmeyeceksiniz. Diyelim ki vücudunuza bir ok saplandı. Bu demek ki, en kısa zamanda icabına bakmalısınız. Oku çıkarmak kolay gelebilir. Peki ya oku çıkarmak için saklanmaya zamanın yoksa?

15. Gözlerimiz kalp oldu!! Oyunun ilk saatlerinde Ellie ve Dina arasındaki aşk ilişkisine yakından bakacaksınız. Jackson'dan ayrılıp ihtiyaçlarınızı karşılayacak malzemeler bulabilmek için doğaya doğru yol alacaksınız. Başınız belaya girecek ve enfekte düşmanlar ile karşılaşacaksınız. İşte bu zamanlarda Dina hep yanınızda olacak! (********************** Ufak bi spoilerimsi şey olduğundan atlıyorum bu aralığı)

16. Kan donduran bir katil! Part II, tam anlamıyla kana doyacağınız, gırtlak kesmelerin, parçalamaların, patlatmaların ve daha nicesinin yer aldığı bir yapıt.

17. Skill geliştirmek ilk oyundakinden daha önemli! Hangisi mecburi? Bir sonraki bölümde hangisi daha çok işine yarayacak? Seçmek çok zor.. Düşmanlarınızı tespit edebileceğiniz, dinleyebileceğiniz vb. daha çok özellik açabileceğiniz birinci skill ağacı bu (hayatta kalmaya meydan oku) 1. ağaç

18. Craft skilleriniz çok çok önemli. Craft tariflerini okudukça gaz ve flash bombaları üretebileceksiniz. Çokça ürettiğiniz malzemeleri tekrar tekrar üretmek, bu tariflerde pratik yapmanızı sağlayacak ve bu şeyi daha hızlı üretmenize olanak tanıyacak. İlk oyundaki gibi sadece savaşa yardımcı bombalar, molotoflar üretmeyecek veya melee silahınıza güçlendirme eklemeyeceksiniz. Okunuz bittiğinde craft sistemine şükredeceksiniz! (Yani artık ok craftlayabiliyoruz) (kendin yap - kullan uzmanı) 2. ağaç

19. Son ağaçta ise Ellie'nin gizlenme skillerini geliştirme ağacı. Silahınıza susturucu üretebilir, clickerları daha çabuk stealh-kill ile öldürebilir ve sürünürken daha hızlı ve sessiz olabilirsiniz (Gizli görev). 3. ağaç


22. İlk oyunda her ne kadar hayatta kalmaya çalışan başka insanlarla bir araya gelseniz de hikaye başlı başına Joel ve Ellie ile ilgiliydi. Ancak bu değişiyor. Part II'de Jackson'dasınız ve onlarca insanla artık bir bağınız oluyor. Yerleşkede her bir bireyin hayatı çok önemli. Hatta öyle ki onların hayatı, oyuna etki ediyor!

23. Ellie, doğru ellerde hızlı ve ölümcül! Takip mi ediliyorsun? Yakın çatılardan atla, camlardan geç, objelerin arkasına saklan, tırman.. Bu evren senin! Fakat bunları yaparken sessiz ol.

24. Yeni enfekte Shambler, yeni türlerden sadece birisi.

25. Jesse'ye şükürler olsun! Kim bilir, belki de Ellie'ye tahmin edebileceğimizden daha çok yardım eder ve hikayede daha büyük bir rol oynar.

26. Tüm insan düşmanların benzersiz isimleri var. Öldürmediğiniz düşmanlar size kin güdebilir ve oyunun ilerleyen zamanlarında karşınıza tekrar çıkabilir. Bu düşmanlar size karşı daha acımasız olacak! Bu isimleri unutmayın!

27. Çömelirken dahi silah kullanabilecek olmanız, dokunulmaz olduğunuz anlamına gelmiyor. Her an tetikte olun, savaşmaya ve kaçmaya hazır olun!

28. Tırmanmak ilk oyundaki gibi tek amaçlı değil. Gizli yerlere ulaşmak için araçların tepesine tırmanın veya zemindeki düşmanlardan saklanmak için onların üzerine yatın (yüksek araçlar, kamyon veya otobüs gibi).

29. Koşarken şişeleri yakalayabilirsiniz.

30. Ellie zaman içerisinde silah ustası haline geliyor. Tek tip oklar veya mermiler yok. Patlayan veya yanan oklar craftlayabilirsiniz. Diğer craftlar ise sizin keşfinize kalsın.

31. Joel ve Ellie, ilk oyunda yüzlerce insanı öldürdü. Peki onlar sadece hayatta kalmak için mi bunu yaptılar? Kendi hikayelerinde kahraman olabilirler fakat ya diğerlerinin hikayesinde? Gerçekten kahramanlar mı yoksa kötü adamlar mı? Part I ve II sadece siyah ve beyazın mücadelesi değildi. Bunu Part II'de daha iyi anlayacaksınız.

32. İlaç kutuları yine skill geliştirmek için kullanılıyor.

33. Ellie'nin bilmediği bazı gerçekleri öğrenmesi, Joel ile arasını açacak mı?

34. Etraftan toplayacağınız nesneler craft yapmanızı sağlayacak. Fakat bazen düşman o kadar çok olacak ki, bu nesneleri almaktansa oradan sıvışıp gitmeyi tercih etmeniz gerekebilir.

35. Ufak tefek spoilerımsı şeyler olduğundan geçiyorum

36. Runner'lar artık daha güçlü. Artık onlarla her zaman yüzleşmek istemeyebilirsiniz. Kim bilir, belki de hayatınız için kaçmalısınız!

37. TLOU dünyasında yazıcılar artık çalışmıyor olabilir, fakat ne demişler, "ne varsa eskilerde var". Eskiden basılmış magazinleri bulup okuyabilir, yeni craft tarifleri öğrenebilirsiniz.

38. Bazı gruplar o kadar geniş ki, ne çatışmak ne de onlara yakalanmak istersiniz. Böyle durumlarda sıvışmak ve gizlice oradan ayrılmak isteyeceksiniz. Peki yakalandığınızda sadece ekrandaki ui mi bunu size söyleyecek? Hayır. Düşmanlar sizi gördüğünde "burada!", "koşun!", "buraya destek gerek" gibi sayısız komut ile sizi ele verecek. İşte o zaman, topuklama zamanı!

40. Oyuna Jackson'da, Tommy'nin da dahil olduğu yerleşkede başlıyoruz. Bu yerleşkede tanıdık yüzlerle de karşılaşacağız!

41. Bazı silahlar için susturucu craftlamak mümkün fakat bunlar sonuza denk kullanılmıyorlar. Belli bir atışta sonra silahın üzerinden kırılıp düşüyorlar.

42. Tommy, geçtiğimiz 5 yıldır Jackson'un yetkili ismi. Seraphite'lere karşıyı Ellie'yi uyarıyor. Acaba Tommy, Seraphite'ler hakkında söylediğinden daha çok şey biliyor olabilir mi?

46. Yakından dinleyin! İlk oyundaki gibi rakipler hareket ettikçe onları kısa bir süreliğine dinleyebilirsiniz.

47. Köpekleri kim saldı?! Artık oyuna bir de koruma köpekleri dahil oluyor. Bir kez kokunuzu aldıklarında sizi bulana kadar peşinizi asla bırakmıyorlar.. Tabi siz onların dikkatini dağıtırsanız başka.

48. İlk oyunun yıldızı olan Joel, artık biraz daha geri planda kalıyor. İlk oyunda Joel'i dinledik. Onun tercihlerini ve düşüncelerini onun gözünden gördük. Peki ya Ellie? İkinci oyunda Ellie ile zaman geçirecek ve dünyayı, olan biteni Ellie gözünden göreceğiz.

49. Oyunda karşımıza çıkacak ve bizi düşündürecek en önemli etmenlerden birisi ise Troy Baker'a göre: "Artık Joel olarak hikayeye şekil vermeyeceksiniz. Siz artık Ellie'siniz. İlk hikayede Ellie, bazen Joel'u anlayamıyordu. Fakat siz Joel olduğunuzdan fikir yürütmek daha kolaydı. Ancak artık Ellie olduğunuzdan, Joel'u anlamak o kadar da kolay olmayacak."

51. Ellie, yerleşkeler ve eyaletler arasında bol bol Batı'ya doğru yolculuk yapacak. Oyunda bol bol Seattle'da zaman geçireceğinizden ötürü, Jackson'un o "yuva" hissi veren duygusundan giderek uzaklaşacaksınız.

52. "Kanatlarını kırın". Gördüğümüz trailerlardan birisinde Yara'nın kolunu çekiç ile kırmaları için "clip her wings" deniyordu. Bakalım bu kanadı kırıklar, Ellie'nin hikayesinde nasıl rol oynayacak?

53. Hem Seraphite hem de Fireflies kanatlı canlıların isimlerini taşıyorlar. Ne dersiniz, sizce bağlantıları var mı?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us: Part II Türkçe Seslendirme Kadrosu Açıklandı!

PlayStation Türkiye, The Last of Us Part II'nin Türkçe seslendirme kadrosunu basın bülteni aracılığıyla resmi olarak açıkladı.

Karakterler ve seslendiren sanatçılar şu şekilde:

Ellie – Nihan Omuz
Joel – Zeki Atlı
Tommy – Murat Serezli
Abby - Suzan Acun
Jesse – Arda Aydın
Dina – Seda Özelsoy
Lev – Gülnur Badakal
Yara – Işıl Kılıç

Ses Teknisyeni: İlker Çiftçi
Ses Yönetmeni: Canan Yüksek
Stüdyo: Melodika Stüdyoları

< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us Part II - Yeni Oynanış Videosu ve Bilmeniz Gereken 6 Şey!

Videoyu izlemek için tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us: Part II Türkiye'de Satılacak Koleksiyon Sürüm, Special Sürüm ve Standart Sürüm Hakkında Bilgilendirme:

Overgame'den gelen fiyat bilgilendirmesi şöyle:

-Standart sürümün fiyat anonsu, ürün gümrüklenme aşaması sırasında döviz kuruna göre belirleneceği için şu an yapılamamaktadır.

Kesin olmamakla birlikte Koleksiyoncu Sürüm fiyatı 1.349 TL’dir. (Ürün çıkış haftası kura göre değişiklik gösterebilir.)

Kesin olmamak ile birlikte Spesiyal Sürüm fiyatı 699 TL’dir (Ürün çıkış haftası kura göre değişiklik gösterebilir.)

Ellie Edition Türkiye’de satışa sunulmayacaktır. Sadece Amerika Birleşik Devletleri içindir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us: Part II'nin boyutu belli oldu!

Oyunu erken oynamaya başlayan editörler tarafından paylaşılan bilgiye göre The Last of Us: Part II boyutu 78.3GB olarak görünüyor.

< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us Part II İncelemeleri Oyunun Çıkışından Bir Hafta Önce Yayınlanacak

Kinda Funny'den Greg Miller tarafından belirtilene göre inceleme ambargosu 12 Haziran Türkiye saati ile 10:01'de kalkacak ve bu dakikadan itibaren incelemeler toplu olarak paylaşılmaya başlanacak.

2013'te çıkan ilk The Last of Us oyununun Metacritic ortalaması 95.

Dün duyurulduğu üzere, 27 Mayıs Çarşamba Türkiye saati ile 23:00'da The Last of Us Part II odaklı State of Play sunumu düzenlenecek ve 20 dakikadan biraz uzun sürecek sunumda yeni oynanış görüntüleri ve hikaye detayları paylaşılacak.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Concept Art

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oyuna Giriş ve Ana Ekran

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oyunun Geçtiği Mekanlar

< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca satılan figürler.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Fiyatı:

< Resime gitmek için tıklayın >

Diğer figürden görüntüler:

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >


The Last of Us: Part II Reklamı:

< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Örme Elli! Belki aramızda yapabilecek olan vardır.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

PDF Linki:https://www.naughtydog.com/blog/the_last_of_us_part_ii_ellie_crochet

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ellie Cosplay Guide

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us Part II - PGW Trailer Öncesi ve Sonrası

Videoyu izlemek için tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oyun görsel anlamda gelişdiğini State of Play etkinliğinde tanıklık ettik gerçekten helal olsun Naughty Dog'a

PGW 2017

< Resime gitmek için tıklayın >

State of Play 2020

< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oyunun yapım aşamasında çekilmiş resimler

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

İlk oyunun kapağını kopyalayan film

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Buda Trailer:

Videoyu izlemek için tıklayınız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dünyada Editörler The Last of Us: Part II oynamaya başladı! (26.05.2020)

Oynayanlar resimler paylaşmaya başladı darısı bizim ülkemizde ki Editörlerin başına.

Paylaşımlardan yapılan tespitlere göre ilk oynayan ülkeler Polonya, Fransa, Güney Afrika, İspanya, Almanya, Çekoslovakya, Brezilya, Yunanistan, Çin (burda yasak değil mi) ülkelerinde paylaşılmış bunlara ek olarak İngilizce var.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

HBO'dan The Last of Us Dizisi Geliyor

ABD'nin önde gelen televizyon kanal grubu HBO, Naughty Dog'un video oyununu temel alacak The Last of Us dizisi üzerinde çalıştıklarını resmi olarak duyurdu.

Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ve Naughty Dog kreatif direktörü Neil Druckmann dizinin yazarlığını ve yapımcılığını birlikte üstlenecek.

Amerikalı televizyon yöneticisi ve yapımcı Carolyn Strauss ile Naughty Dog başkanı Evan Wells dizinin yapımcılığını üstlenecek diğer isimler. Dizi PlayStation Productions'ın ilk oyun uyarlaması olacak. Sony Pictures Television Studios eş başkanı Chris Parnell, The Last of Us'tan sonra daha fazlasının yolda olduğunu belirtti.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre, dizi ilk oyundaki olayları baz alacak fakat devam oyunundan da bir şeyler görme ihtimalimiz olduğu söylendi.

Craig Mazin: "Neil Druckmann şüphesiz video oyun sektöründe çalışan en iyi hikaye anlatıcısı ve The Last of Us onun bir başyapıtı. Bu nefes kesici sanat eserini diziye uyarlama şansı bulmak uzun zamandır hayalimdi ve Neil ile beraber çalışacak olmaktan onur duyuyorum."

Neil Druckmann: "Craig Mazin ile ilk konuştuğumda onun hikaye anlatımına yaklaşımı ve The Last of Us'ı anlaması ve The Last of Us'a olan sevgisi karşısında çok şaşırdım. Craig ve HBO; Chernobyl dizisi ile gergin, üzücü ve duygusal bir şaheser yarattı. The Last of Us'ın hikayesini diziye uyarlamak için daha iyi bir ortak düşünemiyorum."

Yayın tarihi, karakter kadrosu ve diğer detaylar henüz açıklanmadı.

< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us Part II, Playstation 1 kutu tasarımı.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Last of Us Art Kitabı

< Resime gitmek için tıklayın >

PDF olarak indirmek için:
https://turbobit.net/5b47tfpz5x28.html?short_domain=turb.to


< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 29 Mayıs 2020; 19:56:24 >

Geçmiş babalar günün kutlu olsun Joel Baba.

Kızı öldükten sonra karşına tekrardan onun kadar güzel olan Ellie çıktı. Bırakamadı, bıraktırmadı, sevdi, kolladı, yeri geldi güldüler, yeri geldi ağladılar, ilk başlarda anlaşamadılar ama ona rağmen Adam gibi adam Joel baba asla pes etmedi. Seviyoruz seni koca yürekli adam
Yoruma Git
Yorumun Devamı Guest-2C5CD639E - 3 yıl +61
bu cenabet gavurların kafası öyle çalışmaz arkadaşlar, adamların ilk aklına gelecek senaryo tecavüz, gasp, vs... değildir.
daha oturaklı senaryoyu bulur onlar.
sizin dediklerinizi...
Yoruma Git
Yorumun Devamı kvadankpakal - 3 yıl +39
Yeni işe geldim. Dh yi açtım. İlk gördüğüm senin bu yorumun oldu. Last of us için istenebilecek en kötü, en berbat şeyi istediğinin farkındasın değil mi?

Elim...
Yoruma Git
Yorumun Devamı kubillian - 3 yıl +38
Ps4 pro alıcaktım ama şimdi last of us 2 duyurulunca xbox scorpio almaya karar verdim. Malum daha güçlü konsol olacak artık xbox ta 4k last of us part 2 akarız
Yoruma Git
Yorumun Devamı Rocksolidv - 3 yıl +33
beyler sırf bu oyun için sistem topladım

gtx 1080
i7 4770k
16 gb ram ile kaç fps alırım. 120 fps den aşağı oyun oynayamıyorum ben :S
Yoruma Git
Gran Turismo 7 - 3 yıl +33
7 yılda lineer bir oyun olan, hepi topu 10 saat gameplay barındıran bir oyunu çıkaramadılar. İndie oyun yapımcsı profesyonelliğine bile sahip olamayıp oyunun sızıntısına bile engel olamadılar.
...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Outlaw-E - geçen ay +32
Fakirmisiniz hocam 144 dururken 120
Yoruma Git
Yorumun Devamı lotraranel - 3 yıl +27

B
Baytar.
6 yıl (1706 mesaj)
Çoğu oyunun ertelendiğini düşünürsek 2016 tarihi çok korkutucu.Keşke biraz daha acele etseler.


Bu mesaja 5 cevap geldi.

M
Mactavish-
6 yıl (10164 mesaj)
UC4 2015 Kasim da gelecek ise Tlou 2 2017 kasim da anca gelir.
2 yil arayla geliyor sonucta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E
El Pueblo Unido
6 yıl (1477 mesaj)
UC4'ün bile Kasim-Aralik 2015 gibi cikmasi bekleniyor sanirim. Last Of Us 2 için bu kadar sabirsiz olmak tam anlamiyla sacmalik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Pueblo Unido -- 12 Ekim 2014; 20:45:52 >


S
snakefatih
6 yıl (12276 mesaj)
bence zor bir ihtimal. daha uzun sürebilir. neyse ps4 e kesin çıkacağından emin olduğumuz için bir ara çıkacak diyelim.
E
EzoBride
6 yıl (2823 mesaj)
Olum süreyi boşverin bu bile mükemmel bir haber değil mi


Bu mesaja 1 cevap geldi.

W
Weycell 61
6 yıl (8208 mesaj)
Arkadaşlar yanlız yanlış bilinen birşey var tamam Uncharted 4 ile uğraşılıyor olması belki TLOU 2"yi biraz geciktirebilir ama her iki oyunu yapan ekip tamamen aynı ekip değil yani Naughty Dog stüdyoları bu kadar amatör çalışıyor olamaz halihazırda bi oyun yapıcaz diye diğer tüm projeleri rafa kaldırıp bekletmezler mutlaka buna göre istihdam ve planlama yapılmıştır o nedenle Uncharted 4 e endekslememek lazım tamamen bu oyunun kaderini.
R
ReflexAction
6 yıl (5006 mesaj)
İlk oyun gibi efsane olsun 2017 olsun sorun değil


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Ş
ŞevketMarco
6 yıl (860 mesaj)
O 2016 17 olur.O zamana kadar ölmez isem ve bu oyunu oynarsam burayı edit leyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞevketMarco -- 12 Ekim 2014; 21:10:51 >


W
Weycell 61
6 yıl (8208 mesaj)
Valla Naughty Dog a diğer firmalardan çok daha fazla itibar ederim o nedenle 2016 hiçte zor bi ihtimal değil bence.
W
Willian Borges da Silva
6 yıl (444 mesaj)
2016 mayıs-haziran gibi çıkar tutarsa editlerim
O
oglumhikmet
6 yıl (472 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

Olum süreyi boşverin bu bile mükemmel bir haber değil mi

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T
TheDC
6 yıl (4266 mesaj)
Şahsen bu kadar erken geleceğini düşünmüyorum. 2016 E3 ile duyurulur 2017 sonları gibi çıkar bence. Tabii sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


W
Weycell 61
6 yıl (8208 mesaj)
2016 Kasım da 2016 yılına giriyor birde böyle bakmak lazım yani Kasımda çıkacağını farzetsek nerden baksan 2 yıl var çok rahat yetişir hatta araya birde Uncharted Collection sokarsalar şaşmam.
W
Western alien
6 yıl (592 mesaj)
Konusu nasil olucak acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S
Space engineer
6 yıl (1734 mesaj)
Oyun çıkarsa hiç affetmem alırım ne kadar olurda olsun özel sürüm vs çıkarsa alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B
BrazzerstakiKelAdam
6 yıl (2321 mesaj)

V
v. Persie
6 yıl (586 mesaj)
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


K
KanunAdamı
6 yıl (413 mesaj)
İlk oyun bile grafik, hikaye, atmosfer olarak bu kadar şahaneyken bu oyun aklın sınırlarını zorlar :) O zamana kadar yeni nesil konsolların da gücü tam olarak kullanılır off diyorum off

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S
snakefatih
6 yıl (12276 mesaj)
kel çok pis bakıyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @BrazzerstakiKelAdam