Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
23
Cevap
259
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: 'The Last of Us 2' Tasarımının Tamamı Ortaya Çıktı, Neil Druckmann Yorumladı (2. sayfa)

K
KAKÁ
6 yıl (24043 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

Takıldığım noktayı ifade edeyim hocam.

Konsept çizimden bahsediyoruz. Karaktere benzememesi çok normal. Yani ND'nin eleştirilmesi ya da "Uncharted kötü olacak" denmesi yersiz. Kötü niyet ararım. Bunu vurguluyorum.

Arkadaşa fanboy dememin sebebi de fanboy olması zaten, bu haberle ilintili değil. Belki başka biri dese bunu tepki vermezdim. Melo, Emre gibi futbolculara hakemler nasıl bakıyorsa benim de bu tarz arkadaşlara bakış açım böyle.

Uncharted kötü olacak denmesi ile bu resim Ellie'ye benzememiş arasında ne tür bir benzerlik kurdun çözemedim, Uncharted kötü olacak derse biri tabiki kötü niyet aranır fakat diğer çizim olayının kötü niyetle alakası yok bir de fanboy dediğin adamdan bahsetmiyorum alıntı yaptığın adamdan bahsediyorum 2. ye söyledim

Fanboy dediğim zaten kendini sürekli kanıtlayıp beni mahçup etmediği için o konuda daha fazla yazmıyorum (bknz. iki önceki mesaj).

konusantahta'nın yorumlarını beğenir ve güvenirim. Açıkcası konsept bir çizimin benzemek zorunda olmayacağını bilir diye düşündüğüm için alıntı yaptım. Ha tabi oyuncu olarak LoU'ya duygusal bağ kurarak eleştiri getirdiyse bir şey diyemem. LoU candır, hemfikirim.

Tlou'yu belki ben senden daha çok seviyorumdur ama biri resim ellie'ye benzememiş derse xbox fanı damgası vurmam onu demek istiyorum,neyse çok uzadı, TLOU gerçekten muhteşem bir oyun 2. oyunu hayal bile edemiyorum, Uncharted da öyle, Xbox sempatizanı biri olsam da bakınız avatar herşeyi açıklıyor
K
konuşantahta
6 yıl (3523 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

Bu kizi elie ye benzetemeyen bir ben miyim yahu? Hic benzemiyor

konusantahta, hadi bu Xbox fanboyunun (her yorumunda "bir xboxcı olarak" diye başlayan arkadaş) çamurunu anlarım da "konsept çizim" denilen kavram üzerinden eleştiri getirmeni sana yakıştıramadım hocam.

İlk oyundan konsept çizimler.

< Resime gitmek için tıklayın >

Adı üzerinde, konsept. Bunlardan hangisi Ellie'ye benziyor?

Nihai hali olmadan konuşmak yersiz. E bir de kız büyüyor tabi. Evrim geçiren insanlar da var ergenlikte.

Baskan ellie karakterini kizim gibi benimsedim, buyuyunce bi yabancilik cektim konsept de olsa. Naughty dogu elestirmek icin degil, bildigin begenmedimBende seni seviom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L
LiuKang
6 yıl (1416 mesaj)
Bence ellie hemen büyümemeli arkadas bu halini herkez sevdi en azından ikinci oyundada en fazla 16-17 olsun
B
bocekgrafik
6 yıl (18142 mesaj)
PC'ye çıksa hiç düşünmeden alırım bu oyunu.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.