Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
The Hong Kong Massacre 22 Ocak'ta Çıkacak

B
Bloo.
3 ay (10809 mesaj)
 
Geliştirici Vreski, üstten görünümlü yüksek tempolu shooter oyunu The Hong Kong Massacre'ın 22 Ocak'ta PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Yüksek tempolu, üstten görünümlü shooter oyununda Hong Kong sokaklarında önünüze geleni yakıp yıkarak ilerleyin.
 
Klasik aksiyon filmlerinden esinlenmiş The Hong Kong Massacre oyunu, film tadında ölümcül çatışmalar ve yer altı dünyasının göz alıcı mekanlarıyla sizi nefes kesen bir intikam öyküsünün merkezine yerleştiriyor.
 
Ortağının öldürülmesi üzerine titizlikle hazırlanmış bir intikam planının peşine düşen eski bir dedektifin yerini alın ve suç çetesinin liderlerine ulaşmak için güçlü silahlar, ağır çekim ve dalma/kaçma işlevlerini kullanın.
 
Pencerelerden dalarak ilerleyin veya siperlerin arkasına gizlenin. Her darbe ölümcül olacağından etrafınızı dikkatle inceleyin ve çevrenizdekilerden yararlanmanın bir yolunu bulun.
 
İşler karıştığında süreyi yavaşlatabilir ve bir sonraki hareketinizi planlayabilirsiniz. Hayatta kalabilmek için düşmanları alt ederken kurşunlardan kaçmanız çok önemlidir. Unutmayın, ağır çekim yeteneğiniz sınırlı olduğundan planınızı hızlı yapın, sonraki adımları düşünün ve hiç yara almadan kötü adamları yok edin.
 
Her seviyedeki çeşitli zorluklar, ilerledikçe yeni silahlar açmanızı sağlayarak suça gömülmüş ruhsuz bir şehirde restoranlardan çatılara kadar her yeri kurşun yağmuruna tutmanıza olanak tanır. 
 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

B
BSC Misafiri
3 ay (149292 mesaj)
Yıllardır takipimde bu oyun. Nihayet çıkıyor. Şu anda kimse sallamıyor ama senenin sürprizi olacağından eminim.
-
-Dark Poison-
3 ay (399 mesaj)
Bu oyunu hic duymamistim ama videoyu izleyince cok hosuma gitti.Listeme ekledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L
Lifad
3 ay (810 mesaj)
kaç yıldır bekliyordum sonunda çıkıyor