Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
5588
Cevap
207613
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Cevap: The Dark Knight Rises (2012) (157. sayfa)

M
Man Down
8 yıl (2496 mesaj)


< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 29 Temmuz 2012; 1:45:19 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

K
Kassady
8 yıl (4542 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

Arkaaadaşlar İstinye park 'ta F sırası çok mu önde olur ne dersini ideal sıra hangisi?

Cevap lütfen.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Q
que777
8 yıl (284 mesaj)
filmi beğenmeyenleri anlayamıyorum, belli ki tdk mükemmel ötesi olduğu için beklentiler inanılmaz yüksekti, herkes kusursuz bir film bekliyordu.
ama az da olsa kusur olur film sonuçta bu.
miranda dışında oyunculuklar mükemmele yakın, bana göre anne hathaway=catwoman yani bir insana bir rol bu kadar yakışır.
filmin müzikleri efsane zaten diyecek söz yok.
bane karakterini beğenmeyenler var, bunun tek sebebi jokerdir yoksa bane de çok sağlam karakter olmuş ama işte jokerden sonra bir burukluk olmadı değil.
genel olarak film mükemmel, nolan çok iyi iş çıkarmış her zamanki gibi
M
marfoglu
8 yıl (9460 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Odinn#21

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu


quote:

Orijinalden alıntı: sheva37

Özellikle Gotham's Reckoning mükemmel olmuş,o ritimler insanı kendinden geçiriyor.Hans Zimmer ne diyelim sana artık.

En iyi film bestecisi acik ara neredeyse butun buyuk eserler kendisinden cikmistir heleki pirates of carriben
An ve dark knightin muzigi ikinciside Dany elfman.

Ennio Morricone'yi anmamak olmaz bu konuda.

Evet dostum o da cok iyi bir bestecidir ama bana gore henry mancini ve nino rota gibi ustalarin arkasinda kalir onlar gelir benim listemde sonra ama o da cok iyi bir bestecidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >


M
marfoglu
8 yıl (9460 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Man Down< Resime gitmek için tıklayın >

Boxseti heyecanla bekliyorum bluray olarak muthis olacak son filmi oyl mi izleyeyim diyorum aama dayanamayip kesin izlerim onceden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >


A
ahosver
8 yıl (7 mesaj)
Batman'de aslında Joker Öylemibir adını yazdırdıki onsuz biraz şüphe duyuyorum bu yeni adamla işbirliği yapıp hapisten kaçıp falan aslında olabilirdi
E
Eric Cartman.
8 yıl (3301 mesaj)
Biraz evvel geldim filmden. Müzikler olsun, senaryo olsun, karakterler olsun,... Tek kelime ile muhtesem. Halâ etkisinden çikamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


1
1080pHD
8 yıl (361 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

Arkaaadaşlar İstinye park 'ta F sırası çok mu önde olur ne dersini ideal sıra hangisi?

Cevap lütfen.


Bende cevap bekliyorum ayrıca cumartesi günü F15 veya G15 istinye park imax


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K
Kassady
8 yıl (4542 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: 1080pHD

quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

Arkaaadaşlar İstinye park 'ta F sırası çok mu önde olur ne dersini ideal sıra hangisi?

Cevap lütfen.


Bende cevap bekliyorum ayrıca cumartesi günü F15 veya G15 istinye park imax

Up! Cevap lütfen..


Bu mesaja 2 cevap geldi.

M
Max Richter
8 yıl (2114 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast


Şu filmin sonunu anlamayanlara hayret ediyorum hani memento gibi bir film değilki kafa karıştırsın.Sonu kabak gibi ortada yaniDostum nasıl anlıyoruz ki ölmediğini bir şey mi kaçırdım ben? Otomatik pilot olduğunu duyunca ben isteyerek öldüğünü düşündüm.O kızla olduğu Michael Caine'in gördüğü sahne de hayal gibi geldi.


Bu mesaja 3 cevap geldi.

P
PHI
8 yıl (29578 mesaj)
Bir üçlemenin daha sonuna geldik. Nolan’ın ilk süper kahraman deneyimi olan Batman Nolan’ın elinde şahlandı resmen.

Şunu söylemem gerekli, film diğer 2 filme göre kıyaslandığında “muhteşem” diyebileceğim bir film değil. Nolan çıtayı öyle yükseltti ki zor beğenir olduk :)
Genel sinema sektöründe değerlendirirsek evet muhteşem bir filmle karşı karşıyayız. Ters köşeler –klişe de olsa bazıları- oldukça etkileyiciydi, ki Nolan’ın bu tarzına alıştık artık. Beklememek hata olurdu. Ama o son sahnedeki klişe hiç yakışmadı Nolan’a. Cidden beklemezdim bunu.

Batman’i orada öldürseydi daha etkili olurdu. “Öldü, amaaaaa, ölmedi” klişesinin bu filmde kullanılmış olması benim için büyük bir eksi puan bence. Bir nükleer bomba olayı da öyle hakeza. Önceki 2 filmde böyle miydi ama? Sonları öylesine farklı ve etkileyiciydi, olaylar orijinaldi. 2. filmdeki o gemilerin karşılaştırılması gibi bir olay bekledim, olmadı…
Miranda’nın Thalia Al Ghul çıkması etkileyiciydi evet, beklenmedik bir şeydi.


Bu arada filmin sonu hakkında;

Batman'in öldüğünü düşünen arkadaşlar var. Alfred'in hayal gördüğü söyleniyor. DÜşününce mantıklı olabilir ama velev ki öyleyse Bat'e otomatik pilot yerleştirilmiş olma sahnesinin gösteriliş amacı nedir? Lucius'un gülümsemesi ve o sahne Batman'in ölmediğinin açık göstergesidir bence. Gerçi mantık hatası kısmında buna değiniyorum ona da bi bakarsanız sevinirim.


Oyuncular, tek kelimeyle harikaydı hepsi(Bir tanesi hariç, ona da değineceğim). Konya’daki 4 sinemanın hiç birinde orijinal dilde olmamasından dolayı dublajla izlememe rağmen oyuncuları çok beğendim. Karakterlerin seslerine önceki filmden ve fragmandan aşina olduğum için izlerken garipsemedim değil gerçi. Bane’in “let the games begin” dediği sahnedeki o ses tonlamasını dublajda bulamamak kötü oldu. Tonlamayı geçin çeviri bile farklıydı apayrı şeyler söyledi o sahnede Bane. Oyunculuklar diyorduk. Filmden önce Anne Hathaway’a demediğini bırakmayan izleyen, filmden sonra bayıldı kendisine. “Nolan işini bilir, köü oyuncu almaz” diyeceğim de bir de Marion Cotillard vakası var onu napıcaz? O kadar muhteşem oyuncunun içinde resmen vasattı hatta kötüydü. Nolan nasıl böyle bir hata yaptı anlam veremedim buna.
O nasıl bir ölme sahnesiydi be kadın?


Yaratılan kötü karakter yani Bane’in Joker’den hiç arda kalır bi tarafı yoktu. Joker, Heath Ledger tamam efsane oldu ama Tom Hardy de ciddi manada konuşturmuş rolü…

Benim kişisel eleştirim yine Gotham şehri hakkında. İkinci filmden sonra ilk filmdeki Gotham City havasını yansıtamadıklarıydı. Yine yoktu. İlk filmdeki o Gotham’ı sonraki 2 filmde de görememek bir eksiklik benim için. Trenleri, karanlık yapısıyla Gotham sadece ilk filmde bizimleydi. Diğer 2 filmde klasik bir metropol kent gördük sadece. Üzüldüm ne yalan söyleyeyim, beklemiştim halbuki bu filmde.
Filme eklenen Joseph Gordon-Levitt faktörü oldukça güzel olmuş demeliyim.
Hele de onun Robin haline gelmesi daha bi güzel olmuş ne yalan söyleyeyim. Bu da beklenmedik bir şeydi mesela, ters köşe olduk.


Fragmanda izlediğimde stadyum patlama sahnesinin uzun halini filmde izleriz diyordum, fragmandakiyle hemen hemen aynı izledik. O sahne biraz daha uzun tutulsaydı daha iyiydi sanki.

Yazacak daha epey şey vardır eminim de şimdilik bu kadar yeter. Aklıma takılan birkaç mantık hatasını da yazayım.


O nükleer bombadan Bat nasıl kurtuldu? Batman demiyorum, Bat? Hadi anladık, otomatik pilot sorununu çözdü Bruce ve atladı bombayı götürürken. Bomba giderken en son 5saniye vardı patlamasına, ve gördüğümüzde hala Bat’e asılı haldeydi bomba. Nükleer bomba patladı arkadaş Bat nasıl geri döndü geldi ya da nasıl kurtuldu? Hadi Bat kurtulduysa Batman nasıl öldü o zaman? İkisi de orda buhar olmalıydı nükleer bombanın etkisiyle.
Lucius’un elemanlara kontrol ettirdiği Bat başka bir Bat miydi? Bruce Wayne onun da mı otomatik pilot sorununu çözmüş? Çok muallakta kalan ve bana göre hatalı olan bir bölümdü.
Bir diğeri bombanın patlaması ve hemen “kurtulduk” moduna girilmesi. Okyanusta bir nükleer bomba patlayacak eee sonra? Hani tsunamiler? Şehri yerle bir edebilirdi o tsunami. Ama neyse bu önemsiz bir detay. Lakin Bat ve Batman olayı kafamı kurcalıyor, açıklamasını yapabilen varsa iyi olur :)


3 film için bir sıralama yapmak gerekirse. Benim için ilk film özeldir, Begins hep daha iyi gelmiştir bana. Ama 2. filmdeki Joker etkisini ve iyi-kötü arasındaki o felsefi yaklaşım 2. filmi 1 adım daha öne çıkarabilir. Üçüncü filmde ise senaryo açısından çok büyük şeyler olmamasına rağmen kurgular oldukça iyiydi.

1=2>3 demek zorundayım. Batman serisi bitebilecek en ii şekilde bitirildi diyebilirim.

İyi ki varsın Christopher Nolan< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Y
yosiand
8 yıl (499 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast


Şu filmin sonunu anlamayanlara hayret ediyorum hani memento gibi bir film değilki kafa karıştırsın.Sonu kabak gibi ortada yaniDostum nasıl anlıyoruz ki ölmediğini bir şey mi kaçırdım ben? Otomatik pilot olduğunu duyunca ben isteyerek öldüğünü düşündüm.O kızla olduğu Michael Caine'in gördüğü sahne de hayal gibi geldi.alfredin hayal görmesi gibi bi ihtimal yok arkdşlar 1.si alfred filmde hiç bir zaman kedi kadını görmedi brucenn yanında sadece hırsız oalrak bildi kedi kadını hadi onuda geçtik 6 ay önce tamir edilmesi otopilotn devreye girmesi ve brucenn yeni bi hayata başlaması nolanın aktarmak istediği buydu seyirciye batman öldü ama bruce wayne yaşıyo ayrıca alfred hayal olarak görse bile elindeki kadehi kaldırıp selam vermesi ve aynı şekilde brucennde selam vermesi var yani bu 3ünden biri bile olsa yeterli yaşadının garantisi için
K
Kagann.
8 yıl (889 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast


Şu filmin sonunu anlamayanlara hayret ediyorum hani memento gibi bir film değilki kafa karıştırsın.Sonu kabak gibi ortada yaniDostum nasıl anlıyoruz ki ölmediğini bir şey mi kaçırdım ben? Otomatik pilot olduğunu duyunca ben isteyerek öldüğünü düşündüm.O kızla olduğu Michael Caine'in gördüğü sahne de hayal gibi geldi.hayal etse onu rachealle hayal etmez miydi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

E
EfendiAdam
8 yıl (352 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: PHI

O nükleer bombadan Bat nasıl kurtuldu? Batman demiyorum, Bat? Hadi anladık, otomatik pilot sorununu çözdü Bruce ve atladı bombayı götürürken. Bomba giderken en son 5saniye vardı patlamasına, ve gördüğümüzde hala Bat’e asılı haldeydi bomba. Nükleer bomba patladı arkadaş Bat nasıl geri döndü geldi ya da nasıl kurtuldu? Hadi Bat kurtulduysa Batman nasıl öldü o zaman? İkisi de orda buhar olmalıydı nükleer bombanın etkisiyle.
Lucius’un elemanlara kontrol ettirdiği Bat başka bir Bat miydi? Bruce Wayne onun da mı otomatik pilot sorununu çözmüş? Çok muallakta kalan ve bana göre hatalı olan bir bölümdü.
Bir diğeri bombanın patlaması ve hemen “kurtulduk” moduna girilmesi. Okyanusta bir nükleer bomba patlayacak eee sonra? Hani tsunamiler? Şehri yerle bir edebilirdi o tsunami. Ama neyse bu önemsiz bir detay. Lakin Bat ve Batman olayı kafamı kurcalıyor, açıklamasını yapabilen varsa iyi olur :)Sadece kullandığı araç için yapmamıştır güncellemeyi. Proje-yazılım olarak geliştirmiş bunu da şirketin arşivlerine kaydettiyse demek ki


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P
PHI
8 yıl (29578 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: EfendiAdam

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

O nükleer bombadan Bat nasıl kurtuldu? Batman demiyorum, Bat? Hadi anladık, otomatik pilot sorununu çözdü Bruce ve atladı bombayı götürürken. Bomba giderken en son 5saniye vardı patlamasına, ve gördüğümüzde hala Bat’e asılı haldeydi bomba. Nükleer bomba patladı arkadaş Bat nasıl geri döndü geldi ya da nasıl kurtuldu? Hadi Bat kurtulduysa Batman nasıl öldü o zaman? İkisi de orda buhar olmalıydı nükleer bombanın etkisiyle.
Lucius’un elemanlara kontrol ettirdiği Bat başka bir Bat miydi? Bruce Wayne onun da mı otomatik pilot sorununu çözmüş? Çok muallakta kalan ve bana göre hatalı olan bir bölümdü.
Bir diğeri bombanın patlaması ve hemen “kurtulduk” moduna girilmesi. Okyanusta bir nükleer bomba patlayacak eee sonra? Hani tsunamiler? Şehri yerle bir edebilirdi o tsunami. Ama neyse bu önemsiz bir detay. Lakin Bat ve Batman olayı kafamı kurcalıyor, açıklamasını yapabilen varsa iyi olur :)Sadece kullandığı araç için yapmamıştır güncellemeyi. Proje-yazılım olarak geliştirmiş bunu da şirketin arşivlerine kaydettiyse demek ki


Yapmışken hepsine ekleyeyim dedi yani?

Başka Bat var mıydı ayrıca o salonda? Ondan da emin olamadım şimdi. Bat Mobile ilk filmde 1 taneydi, sonraki filmde seri üretime geçtiler heralde bu filmde herkes kullanıyordu malum. Bat prototip aşamasında yeni bi araç, bence sadece 1 tane vardır.
Ha desek ki yazılımdan halletmiş Batman, öldükten sonra Lucius bir tane daha yaptırmış ve yazılımı yükleyince onunla karşılaşmışlar. Bu da olabilir emin olamadım şimdi.


Bu mesaja 3 cevap geldi.

Y
yosiand
8 yıl (499 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Kâğân


quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast


Şu filmin sonunu anlamayanlara hayret ediyorum hani memento gibi bir film değilki kafa karıştırsın.Sonu kabak gibi ortada yaniDostum nasıl anlıyoruz ki ölmediğini bir şey mi kaçırdım ben? Otomatik pilot olduğunu duyunca ben isteyerek öldüğünü düşündüm.O kızla olduğu Michael Caine'in gördüğü sahne de hayal gibi geldi.hayal etse onu rachealle hayal etmez miydi ?aynen neden bi hırsızla haayl etsin çünkü alfren selinayı sadee hırsz olarak tanıdı
S
Silent Guardian
8 yıl (7349 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: EfendiAdam

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

O nükleer bombadan Bat nasıl kurtuldu? Batman demiyorum, Bat? Hadi anladık, otomatik pilot sorununu çözdü Bruce ve atladı bombayı götürürken. Bomba giderken en son 5saniye vardı patlamasına, ve gördüğümüzde hala Bat’e asılı haldeydi bomba. Nükleer bomba patladı arkadaş Bat nasıl geri döndü geldi ya da nasıl kurtuldu? Hadi Bat kurtulduysa Batman nasıl öldü o zaman? İkisi de orda buhar olmalıydı nükleer bombanın etkisiyle.
Lucius’un elemanlara kontrol ettirdiği Bat başka bir Bat miydi? Bruce Wayne onun da mı otomatik pilot sorununu çözmüş? Çok muallakta kalan ve bana göre hatalı olan bir bölümdü.
Bir diğeri bombanın patlaması ve hemen “kurtulduk” moduna girilmesi. Okyanusta bir nükleer bomba patlayacak eee sonra? Hani tsunamiler? Şehri yerle bir edebilirdi o tsunami. Ama neyse bu önemsiz bir detay. Lakin Bat ve Batman olayı kafamı kurcalıyor, açıklamasını yapabilen varsa iyi olur :)Sadece kullandığı araç için yapmamıştır güncellemeyi. Proje-yazılım olarak geliştirmiş bunu da şirketin arşivlerine kaydettiyse demek ki


Yapmışken hepsine ekleyeyim dedi yani?

Başka Bat var mıydı ayrıca o salonda? Ondan da emin olamadım şimdi. Bat Mobile ilk filmde 1 taneydi, sonraki filmde seri üretime geçtiler heralde bu filmde herkes kullanıyordu malum. Bat prototip aşamasında yeni bi araç, bence sadece 1 tane vardır.
Ha desek ki yazılımdan halletmiş Batman, öldükten sonra Lucius bir tane daha yaptırmış ve yazılımı yükleyince onunla karşılaşmışlar. Bu da olabilir emin olamadım şimdi.


O Batplane'in (?) rengi yanlış hatırlamıyorsam Gri ya da beyazdı.Batman'in kullandığı her zamanki gibi siyahtı Renk farkından anlaşıldığı üzere en az 2 adet batplane olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 29 Temmuz 2012; 3:48:24 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

P
PHI
8 yıl (29578 mesaj)

P
PHI
8 yıl (29578 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Isaac Newton's Apple

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: EfendiAdam

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

O nükleer bombadan Bat nasıl kurtuldu? Batman demiyorum, Bat? Hadi anladık, otomatik pilot sorununu çözdü Bruce ve atladı bombayı götürürken. Bomba giderken en son 5saniye vardı patlamasına, ve gördüğümüzde hala Bat’e asılı haldeydi bomba. Nükleer bomba patladı arkadaş Bat nasıl geri döndü geldi ya da nasıl kurtuldu? Hadi Bat kurtulduysa Batman nasıl öldü o zaman? İkisi de orda buhar olmalıydı nükleer bombanın etkisiyle.
Lucius’un elemanlara kontrol ettirdiği Bat başka bir Bat miydi? Bruce Wayne onun da mı otomatik pilot sorununu çözmüş? Çok muallakta kalan ve bana göre hatalı olan bir bölümdü.
Bir diğeri bombanın patlaması ve hemen “kurtulduk” moduna girilmesi. Okyanusta bir nükleer bomba patlayacak eee sonra? Hani tsunamiler? Şehri yerle bir edebilirdi o tsunami. Ama neyse bu önemsiz bir detay. Lakin Bat ve Batman olayı kafamı kurcalıyor, açıklamasını yapabilen varsa iyi olur :)Sadece kullandığı araç için yapmamıştır güncellemeyi. Proje-yazılım olarak geliştirmiş bunu da şirketin arşivlerine kaydettiyse demek ki


Yapmışken hepsine ekleyeyim dedi yani?

Başka Bat var mıydı ayrıca o salonda? Ondan da emin olamadım şimdi. Bat Mobile ilk filmde 1 taneydi, sonraki filmde seri üretime geçtiler heralde bu filmde herkes kullanıyordu malum. Bat prototip aşamasında yeni bi araç, bence sadece 1 tane vardır.
Ha desek ki yazılımdan halletmiş Batman, öldükten sonra Lucius bir tane daha yaptırmış ve yazılımı yükleyince onunla karşılaşmışlar. Bu da olabilir emin olamadım şimdi.


O Batplane'in (?) rengi yanlış hatırlamıyorsam Gri ya da beyazdı.Batman'in kullandığı her zamanki gibi siyahtı Renk farkından anlaşıldığı üzere 2 adet batplane olmalı.


Siyah olan patlamada buhar olduysa sıkıntı yok. Düşününce mantıklı geliyor yeni bir tane yapılıp ona yazılımın yüklenmiş olması.
Ö
Özgü®
8 yıl (6151 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: EfendiAdam

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

O nükleer bombadan Bat nasıl kurtuldu? Batman demiyorum, Bat? Hadi anladık, otomatik pilot sorununu çözdü Bruce ve atladı bombayı götürürken. Bomba giderken en son 5saniye vardı patlamasına, ve gördüğümüzde hala Bat’e asılı haldeydi bomba. Nükleer bomba patladı arkadaş Bat nasıl geri döndü geldi ya da nasıl kurtuldu? Hadi Bat kurtulduysa Batman nasıl öldü o zaman? İkisi de orda buhar olmalıydı nükleer bombanın etkisiyle.
Lucius’un elemanlara kontrol ettirdiği Bat başka bir Bat miydi? Bruce Wayne onun da mı otomatik pilot sorununu çözmüş? Çok muallakta kalan ve bana göre hatalı olan bir bölümdü.
Bir diğeri bombanın patlaması ve hemen “kurtulduk” moduna girilmesi. Okyanusta bir nükleer bomba patlayacak eee sonra? Hani tsunamiler? Şehri yerle bir edebilirdi o tsunami. Ama neyse bu önemsiz bir detay. Lakin Bat ve Batman olayı kafamı kurcalıyor, açıklamasını yapabilen varsa iyi olur :)Sadece kullandığı araç için yapmamıştır güncellemeyi. Proje-yazılım olarak geliştirmiş bunu da şirketin arşivlerine kaydettiyse demek ki


Yapmışken hepsine ekleyeyim dedi yani?

Başka Bat var mıydı ayrıca o salonda? Ondan da emin olamadım şimdi. Bat Mobile ilk filmde 1 taneydi, sonraki filmde seri üretime geçtiler heralde bu filmde herkes kullanıyordu malum. Bat prototip aşamasında yeni bi araç, bence sadece 1 tane vardır.
Ha desek ki yazılımdan halletmiş Batman, öldükten sonra Lucius bir tane daha yaptırmış ve yazılımı yükleyince onunla karşılaşmışlar. Bu da olabilir emin olamadım şimdi.Bizim şirketde yeni yazılımlar çıktığında ve onaylandığında bütün kartlar güncellenir mesela Waynede takmıştır rs232yi güncellemiştir yazılımı

Ama benim merak ettiğim 2 bat vardı madem wayne çukurdan kacınca fox ona bat i sakladığın yeri hatırlıyormusun diyordu .

Neyse birdaha izleriz


Bu mesaja 1 cevap geldi.