Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
TFZ King Ltd
Şehir : #İstanbul
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış

T trexmilennium Konu Sahibi
3 hafta (40 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 TFZ King Ltd
Dış yüzeyindeki Kılcal çizikler haricinde temiz kulaklık. içe bakan tarafları tertemiz, hususen çektim. Grafen sürücülü, lambalı tarzında yumuşak midleri olan tek sürücü ile ciddi seviye tizde verilebileğini ispat eden bir sesi var. Basslar midbassdan ziyade Subbassdan ve Bas kafaları tatmin edecek seviyede miktar ve derinlik var. beni en çok şaşırtan TFZ nin klasik üst midleri parlak sesinin bunda olmaması, böylece erkek ve kadın vokal sesler eşit seviyede ve genel müzik daha az yorucu. kaynak kalitelileştikçe sesi açılan bir yapısı var. çizikten dolayı indirimde. sıfırı 150 dolar civarında. Mantıklı Takasa açığım. btr3k - 5, up4 m0 gibi bt alıcılar veya bu seviye iemler olabilir.
Resimler için: sarısite İlan No 832397839
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 650 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Bahçelievler Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.