Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
116
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: tesvor t8 akillli supurge kullanıcılar klübü (7. sayfa)

L
lllMyXoMalll
5 gün (526 mesaj)
Bende birkaç kez haritalaması bozulduğu oldu. Gözlemlediğim kadarıyla harita bozulmasını çok fazla engelle karşılaştığında yapıyor. Genellikle bazı halılara çıkamadığında gitmiş sanıyor kendini. Ama gerçekte daha geride. O harita bozuldu mu daha düzelmiyor. En yüksek ihtimal bu.

Harita bozulmasının başka sebebi alıp kucaklamak. Makine çalışırken elleyip yerini değiştirirseniz de haritası bozuluyor.

3. İhtimal bununla karşılaşmadım sadece tahmin. İnternet bağlantısının gidip gelmesi ya da wifinin güçsüz olması.

Bunları dikkate alarak deneyin gözlemleyin yapavak mı bir daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @cnsnc

P
pinwheel
4 gün (612 mesaj)
Bende de bir kere haritalama bozuldu kenar temizlemeye basmadığımız halde hep köşelerden temizledi yanındaki açma kapatma tuşundan açıp kapayınca düzeldi. 2.5 aydır kullanıyorum memnunum ama harita kaydetme gelse çok daha güzel olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


&
< iLk@yy >
dün (1 mesaj)
İlk alanlardan birisiyim bende forumda

Fakat haritanın bozulmasına sebep yerde çeşitli engeller olabilir mi ?

Mesela bendeki cihaz sadece berjerin yuvarlak ayağından geçerken bazen takılı kalabiliyor ve cihaz tekerleklerini rahat çevirip bir engele takıldığını anlayamamasından bir düzlemde gidiyormuş sayabiliyor kendisini. Bu sorun genel olarak berjer duvara yaslanmış veya yaslanmış gibi yakınlıklarda oluyor. Salonda biraz ortaya oynattığımda ise böyle bir sorun olmuyor.
Tekerlekleri kontrol ettiniz mi birde herhangi bir ip vs dolanmış olabilir mi ? Mesela halılara çıkabiliyorlar fakat saçaklark var ise problem olabiliyor gibi.

Bu arada bahsi geçen berjer görselinide ekleyeyim


< Resime gitmek için tıklayın >

Ayak tam köşeli değil oval yapıda olması bu problemi yapıyor benim gözlemlediğim. Takılı kalma problemide üstünden geçip duvardan geri dönmeye çalışırken oluyor %95

Tabi yüzeyin krom paslanmaz çelik kaplı olmasıda ayrı uçtaki sensörlerde sapıtabilir bu yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi < iLk@yy > -- 2 Haziran 2020; 5:0:47 >


Bu mesajda bahsedilenler: @cnsnc

H
Hepsirobot
dün (4029 mesaj)
O zaman bunun bir robot olmasının ne anlamı var, oda oda arkasından dolaşılacaksa.
Linex geçen sene iLife getiriyordu, orada da onlarca mağdur müşteri bıraktı. ne servis veriyor, ne de hizmet. Özellikle yan fırçalarından ve ana fırça koruma kalkanı lastiğinden çok fazla şikayet geliyor, hatta tüketici hakem heyetine gitmeye hazırlananlar var. Firma hiçbir şekilde destke vermiyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @cimcime kedi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.