Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
26
Cevap
0
Tıklama
6
Öne Çıkarma
Terra (LUNA) yüzde 99 değer kaybetti

T theJuDGe_41 Konu Sahibi
2 hafta (7655 mesaj)

Terra (LUNA) yüzde 99 değer kaybettiKripto para piyasası, LUNA vakfının 2,4 milyar dolarlık Bitcoin (BTC) satışı nedeniyle büyük düşüş yaşıyor. Terra ekosisteminin kripto para birimi olan Terra (LUNA), yatırımcıların sert tepkisi nedeniyle bir günde yüzde 97, son 7 günde ise yüzde 99 oranında değer kaybetti.Bir haftada 96 dolardan 0,85 dolara düştüPiyasanın şu anda en çok değer kaybedeni olan Terra, hem stablecoin’i UST hem de LUNA tarafında büyük değer kayıpları yaşadı. 6 gün önce 96 dolar seviyesinden fiyatlanan LUNA, haberimizin yazımı esnasında 0,85 dolardan işlem görüyor.Ayrıca Bkz.Kripto para piyasasında neler oluyor? AVAX ve TRX saldırı altındaLuna vakfının 1 dolara denk olarak çıkardığı stablecoin’i olan UST yaklaşık yüzde 70 değer kaybetti ve 0,30 dolara indi.Binance LUNA’yı Listeden ÇıkardıDiğer taraftan yaşanan bu gelişmeler sonrası Binance’in UST ve LUNA’yı işlem listesinden çıkarması ile beraber LUNA en büyük darbelerden birisini aldı. Liste dışı edildikten sonra LUNA, yüzde 45’in üzerinde değer kaybederken, UST yüzde 15 düşüş yaşadı.Ayrıca belirtmek gerekirse Terra CEO’su Do Kwon‘dan konu hakkında  bir açıklama geldi. Do Kwon, Twitter üzerinden bir flood ile ilk olarak temel havuzu 50 milyondan 100 milyona çıkarmayı önerdi. Haberi Portalda Gör

daha beter olması dileğiyle. bir oyuncu olarak kripto paralar değer kaybederken burada parasını batıranları düşündükçe bi gülme geliyo
Yoruma Git
emrekaradag - 2 hafta +21
Hepsi birer balon neticede birler sıfırlar ortada ürettikleri birşeyler yok zarar verdikleri çok şeyler var yani iyi olmuş hepsi umarım sıfırlanır.
Yoruma Git
joven - 2 hafta +14
henüz gerçek değerine düşmemiş, gerçek değiri sıfır
Yoruma Git
CleanCoders - 2 hafta +14

J joven
2 hafta (3293 mesaj)
Hepsi birer balon neticede birler sıfırlar ortada ürettikleri birşeyler yok zarar verdikleri çok şeyler var yani iyi olmuş hepsi umarım sıfırlanır.

S Second sister
2 hafta (1655 mesaj)
hahahhaahahahahahahahahahahahhahahaahahahah

F FrecoB
2 hafta (3771 mesaj)
1-(0,85/96)=0,99114584 => ~%99
Bu mesajda bahsedilenler: @MuradinBronzeBeard

S Suppordle
2 hafta (2137 mesaj)
Bence sende disleksi var.

Bu mesajda bahsedilenler: @MuradinBronzeBeard

P por favor
2 hafta (6923 mesaj)
UST yi düzeltelim derken her şeyi mahvettiler.
P palamutix
2 hafta (662 mesaj)
Vah vah vah

C CleanCoders
2 hafta (3600 mesaj)
henüz gerçek değerine düşmemiş, gerçek değiri sıfır

E emrekaradag
2 hafta (892 mesaj)
daha beter olması dileğiyle. bir oyuncu olarak kripto paralar değer kaybederken burada parasını batıranları düşündükçe bi gülme geliyo

U ulayrason
2 hafta (613 mesaj)
vay ve milleti ne güzel silkelemisler< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


W wolwes
2 hafta (1965 mesaj)
Halıyı güzel çektiler. Luna ekibi Avax'da stoklamışdı Avax'ıda gümletecekler gibi.

U Umutcan
2 hafta (10595 mesaj)
Shortçular güzel kazandı
V Virinom
2 hafta (3289 mesaj)
BTC, ETH, XRP gibi belli başlı 4 5 coin harici kripto paralar KERİZ SİLKEMELE ARACIDIR. Hiçbir amacı olmayan, hiçbir şey vaat etmeyen şu at coinlere ciddi yatırım yapmak ahmaklıktır.Bu mesaja 1 cevap geldi.

S Sylisyum
2 hafta (326 mesaj)
Keriz silkeleme amacı dediğin şey en iyi 6 coinden biriydi:) Btcleri boşaltınca insanlar nooluyo demeye kalmadı 0.85i gördü. Oradan 5 dolara geri çıktı, şimdi yine 2.2 dolar falan.

Troll bir şekilde oynayacaklar şimdi coinle bi çıkar bir düşür. Çok çıkarma, çok düşürme. Dibini sıyıracaklar özetle. Ytd.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Virinom

W wolf silver
2 hafta (2598 mesaj)
Luna eninde sonunda yine yükselecek geçen yıl da 3 dolar civarıydı. Yaklaşık 2-4 dolar arasında 23 tane luna aldım. Giderse benim bin tl lik param gitsin. 2017 yıllarında bir Bnb nin 5-10 dolar civarındayken fırsatını kaçırmıştim. Bu sefer kaçırmayacam. Luna 1 dolara insede bozmayacam. Bin tl ile ne zengin ne de fakir olurum. Uzun vade için alıyorum.Yine o zaman millet dalga geçmişti. 1 Bnb 10 dolardan 600 dolara yükseldi.Dünya 1 hafta ve ya 1 aydan ibaret değil.Bu mesaja 1 cevap geldi.

V Virinom
2 hafta (3289 mesaj)
"En iyi" den kastın işem hacmiyse hiçbir anlam ifade etmiyor. Bir zamanlarda da SHIB, DOGE furyası vardı unutuldu gitti ikisi de. Demek istediğim bu tarz at coinler saman alevi gibi bir parlar bir söner. Şansın yaver giderse belki paranın 100 katını da kazanabilirsin ama bu seni yatırım uzmanı vs yapmaz, sadece "şanslı" yapar.
Bu mesajda bahsedilenler: @Sylisyum

X XanthiN
2 hafta (14018 mesaj)
Shortçular bir kaç günde trilyoner oldular, özellikle haberi baştan alanlar.

< Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S Sylisyum
2 hafta (326 mesaj)
Saman alevi olayı değil Luna'nın yaşadığı. Teminat olarak gösterilen bitcoin cüzdanının boşaltılması ve ardından borç olarak verdik açıklaması. Teminatı olmayan yere yatırım yapılır mı?
L lil suffer
2 hafta (15 mesaj)
karşılığı olmayan yüzlerce saçma çeşidi bulunan boş bir piyasa böyle olması normal< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: sxsiez