Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
9
Cevap
490
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Terim Ronaldinho'yu istemedi !

M Mozolé^^Mirach Konu Sahibi
9 yıl (16 mesaj)
Hem Spor Toto Süper Lig hem de gelecek sezon Avrupa'da yapacakları maçlar için kadrosunu daha da güçlendirmenin planlarını yapan Galatasaray'da Başkan Ünal Aysal, dünya yıldızlarını takıma kazandırmak için büyük çaba gösteriyor. Bir süredir büyük bir gizlilik içerisinde Brezilya'nın en ünlü futbolcularından biri olan Ronaldinho'ya Sarı-Kırmızılı formayı giydirmek ve yılın transferini patlatmak için uğraşan Aysal'ın, sportif koordinatörü ve danışmanı Bülent Tulun aracılığıyla yürüttüğü operasyonda, yıldızı Cimbom'a gelmesi için ikna ettiği ortaya çıktı.

YILLIĞI 5.5 MİLYON EURO
İtalyan devi Milan'dan ayrıldıktan sonra Brezilya'ya dönerek Flamengo forması giyen Ronaldinho, sponsorlarla birlikte yılda yaklaşık 9 milyon Euro kazanıyor. Ancak 31 yaşındaki yıldız hem aylık 600 bin Euro'luk maaşını zamanında alamaması hem de yeniden Avrupa'da oynamak istemesi nedeniyle Flamengo'dan ayrılmaya karar verdi ve kendisini isteyen kulüplerle görüşüyor. Ronaldinho'nun ağabeyi ve menajeri olan Roberto De Assis'le temasa geçen Sarı-Kırmızılılar'ın da, yıllık 5.5 milyon Euro'ya (YAKLAŞIK 13 MİLYON TL) G.Saray'a gelmesi için ikna ettiği, sponsorların da devreye girmesiyle transfer için gerekli bütçenin denkleştirildiği, ayrıca forma satışı gelirlerinden de Ronaldinho'nun 1 yıllık maliyetinin karşılanabileceği hesaplandı.


KAYNAK
G Guest
9 yıl (44903 mesaj)
bu elemana 3 yıl verilecek parayla shaqiri "hemen al" fiyatıyla yarın istanbul'a getirilir.
İ ilhan_28
9 yıl (1461 mesaj)
ısmarlama bir haber olduğu gün gibi ortada
2 21
9 yıl (61 mesaj)
Ancak bu kadar yalan olabilir bi haber.

Başkan futbolcuyla anlaşacak sonra mı soracak antrenörüne ister misin diye.

Ayrıca adam R10
S Sedat.
9 yıl (4578 mesaj)
Bende istemiyorum.. ona heba edilecek paraya kimler kimler getirilir.... kaldı ki haber Leş gibi yalan kokuyo..
M Maximum_Carnage
9 yıl (4451 mesaj)
Yalanın kuyruklusu.
E El Cazador
9 yıl (2348 mesaj)
Yalan soylemiyim gelse hayir demem ronaldinho lan bu
H Hatake~~Kakashi
9 yıl (1 mesaj)
Bakalım şu adam bir gün Türkiye'ye gelecek mi seyahat amacıyla bile olsa?
G gtrskyline
9 yıl (684 mesaj)
yani her transfer dönemi illa ronaldinho haberi yapılacak. heriflerin içinde kurt var haberi yapmadan rahat edemiyorlar.
V Vipracing
9 yıl (8680 mesaj)
Birde : Bülent Tulun var işin içinde,külliyen yalanDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.